Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Ja nikad ne bih uzeo, baš zato što je osetljiv. No opet to sam ja, išao sam na matte, ali ga nije bilo. Case je obavezan ili folije neke. E sad ako padne, folija ne pomaže...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koristim ja već par meseci, osim sto je umazan otiscima nema nikakve ogrebotine ili ogrebotinice. Ako voliš da blista to ne može jer skuplja otiske kao magnet, ako ti to ne smeta mnogo ok je.
 
Jel ga drzis u futroli nekoj ili? Takodje jel ga drzis na raznim drvenim stolovina ledjima na dole? [emoji854]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja nesto sto sam gledao po yt uglavnom ljudi imaju milion mikroskopskih ogrebotina koje se vide kad se jako svetlo direktno uperi u telefon. I koliko sam provalio najosetljiviji deo je oko antena tu se nekako najvise vide.
Inace i ja imam istu dilemu zbog tog grebanja.
 
držim ga na stolu na poslu, rekao bih iverica obična. :) na leđima naravno, ekran uvek gore. Ali leđa u stvari dodiruju površinu stola samo donjom ivicom (kod zvučnika/mikrofona) i kamerom, tako da nije frka. Rekoh, osim što se umusavi ekspresno brzo, nemam zamerki. Doduše onda se obradujem kao da sam ga tek kupio svaki put kad ga obrišem. :d
 
Ja nesto sto sam gledao po yt uglavnom ljudi imaju milion mikroskopskih ogrebotina koje se vide kad se jako svetlo direktno uperi u telefon. I koliko sam provalio najosetljiviji deo je oko antena tu se nekako najvise vide.
Inace i ja imam istu dilemu zbog tog grebanja.
I mozda odgovor zasto upravo lezi u leksinom postu:
držim ga na stolu na poslu, rekao bih iverica obična. :) na leđima naravno, ekran uvek gore. Ali leđa u stvari dodiruju površinu stola samo donjom ivicom (kod zvučnika/mikrofona) i kamerom, tako da nije frka. Rekoh, osim što se umusavi ekspresno brzo, nemam zamerki. Doduše onda se obradujem kao da sam ga tek kupio svaki put kad ga obrišem. :d

Malo iskreno nervira i to sto se masti, par puta kada sam ga drzao u ruci u VIP (doduse obicna sedmica) bio je toliko masan da sam ga prvo brisao 5 minuta, a onda posle tog malo cackanja je opet bio masan...
Inace ja sve sto sam gledao nakon mesec dana koriscenja klipove, samo oni sto ga drze u futroli su bili ok, a ovi ostali izgrebani u 3 lepe... Pretpostavljam da su to malo radi views, ali opet, postoji sumnja, doduse leksin post mi uliva poverenje.
 
iPhone 7

To sto se masti bih preziveo, otisci se brisu al ogrebotine jok. Ovde mislim na orebotine koje su vidljive ne ove mikro koje sam spominjao. Slazem se kad se umusavi izgleda bas ruzno al se caskom obrise. Meni se pored toga sto je prelep mnogo svidja kako lezi u ruci. Nije klizav kao 6, 6S i 7 matte. Ima odlican grip.
 
Poslednja izmena:
Imao sam mate black jedno mesec dana, a za to vreme sam imao prilike i malo da se igram sa jet black. Sta znam, lepsi mi je jet black ali mislim da bih pao u nesvest da mi ispadne bez maske ili da se ogrebe jer nekako, ogrebotina na takvoj zavrsnici vise upada u oci nego na primer kod mate black. Moj savet ti je da uzmes i probas, pa ako ti ne svidi, stavi na oglas da menjas za mate black.

Ja sam svoj prodao jer sam skontao da mi ne treba telefon od 700eur koliko je tada kostala 128ica, sasvim dovoljan je 6s za 300eur manje. Jedino sto mi je mnogo gotivno novo dugme :D
 
Ja samo zbog dugmeta i menjam 6S [emoji3]
 
Ajde sada jedno pitanje za one koji su kupili 7 ili 7+ - da li je bilo ko uzeo JetBlack i kakav je posle nekog vremena? Da li su ogrebotine na ledjima jako primetne i obavezno da li koristite neku futrolu ili bez futrole?
Ja sam planirao matte black ali nikako da docekam, a 7+ je vec solidno velik tako da ne bih futrole nikakve uzimao...

Guli se, ima koleginica. Nije strašno.
 
Predlog za n1tr0 je da ides na black varijantu ako ces da nosis bez zastite. Kod jet blacka su neminovne mikro ogrebotine posle nekog vremena, veliki problem predstavljaju i otisci prstiju prilikom koriscenja i svaka cestica prasine je vidljivija u odnosu na druge boje. Black varijanta je izuzetno zahvalna narocito kada planiras da koristis telefon bez zastite.
Koristim 7+ jet black sa apple silicone case, povecava dosta gabarite i vise nije to taj urdejaj, ali sam se pomirio sa tim ako hocu da koristim telefon narednih godinu dana i ne brinem oko mogucih padova, ostecenja telefona itd kombinacija nekog kvalitetnog case (ocean blue boja) i kvalitetnog stakla (0.15mm nillkin t+ pro) je ok resenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Predlog za n1tr0 je da ides na black varijantu ako ces da nosis bez zastite. Kod jet blacka su neminovne mikro ogrebotine posle nekog vremena, veliki problem predstavljaju i otisci prstiju prilikom koriscenja i svaka cestica prasine je vidljivija u odnosu na druge boje. Black varijanta je izuzetno zahvalna narocito kada planiras da koristis telefon bez zastite.
Koristim 7+ jet black sa apple silicone case, povecava dosta gabarite i vise nije to taj urdejaj, ali sam se pomirio sa tim ako hocu da koristim telefon narednih godinu dana i ne brinem oko mogucih padova, ostecenja telefona itd kombinacija nekog kvalitetnog case (ocean blue boja) i kvalitetnog stakla (0.15mm nillkin t+ pro) je ok resenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sad sam gledao JerryRigEverything i iako covek preteruje sa nekim stvarima, uspeo je brisanjem telefona sa dzemperom ili majicom da napravi mikro ogrebotinu, ali ono sto je jos strasnije je da je sa novcicem za par sekundi uspeo da napravi toliko primetne ogrebotine. Ne znam sta da kazem, po meni je jetblack promasaj Apple-a - napravili su telefon koji izgleda lepo, ali ga moras zastiti i onda se ne vidi uopste kako izgleda pa sam finish nema smisla...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
3g leđa

Nije to ništa novo i kad se setim koliko sam problema imao sa tim telefonom i ogrebotinama,a vodio sam računa.
 
Iz daleke i hladne Švedske došao case [emoji4]

4652bc2ff1385a92c88437443af203d3.jpg
1ad0344b36f86361827becf2d72d5d8a.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odlican je, koliko kosta zadovoljstvo.

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Da ti kažem 25e rekao bi, pa i nije tako skupa [emoji4]

8.93$ plaćena u official Nillkin Store-u na Aliju. Preko švedske pošte brzo i stigla.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bez ljutnje, ali grb, zlatni okviri i dugmad, rupa za logo... Kuku majko.
 
3g leđa

Nije to ništa novo i kad se setim koliko sam problema imao sa tim telefonom i ogrebotinama,a vodio sam računa.
3G nije imao ledja od poliranog metala...

Bez ljutnje, ali grb, zlatni okviri i dugmad, rupa za logo... Kuku majko.
Moram da se slozim - nikad nisam voleo maskice sa zlatnin elementima, grbovima, i rupe za logo nisam kontao - ne znam zasto je bitno da se vidi logo od Apple. Sto se tice zastite od solidno pristupacnih Laut pastelne su lepe a zastita je najbolja koju sam probao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je npr suludo davati 50$ ili koliko vec za Apple case. Em mi ne lici na nesto.

Ono sto mi se svidja, moram da cekam i jedino sto sam video je caseology https://www.caseologycases.com/products/parallax-series-19 i u istoj verziji plava i rose gold.

No naravno ukusi su razliciti, ali i pre nego sto sam narucio svima se svidela na slici, a uzivo jos bolje deluje.
 
Ko hoće Jet Black case može da pogleda Peel Super Thin, fino izgleda.

Sent from my Sexus 6P using Tapatalk
 
iPhone 7

3G nije imao ledja od poliranog metala...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Od cega god da ima,rezultat je isti-lako izgrebana ledja.

Sto se tice apple caseova,ja koristim gumeni vec trecu ili 4tu godinu i nemam zamerki.
 
Poslednja izmena:
I ja sam nekad voleo te minimalističke (ako već mora maska), medjutim one štite samo od ogrebotina i pružaju bolji grip. Kada mi se razbio ekran i pored maske, rešio sam da kupim Apple leather case. Čini mi se najbolji odnos izgled/zaštita. Odabrao sam saddle brown jer mi se sviđa boja a i način na koji dobija patinu vremenom. Cenu ne bih komentarisao, ali svakako je isplativije nabaviti je u inostranstvu.

Btw, tih nekoliko meseci dok nisam zamenio ekran, nosio sam telefon bez maske. Bio sam oprezniji prilikom vadjenja iz džepa, pa mi nije iskliznuo nijednom. Takođe, nije dobio ni jednu jedinu ogrebotinu. 6S je u pitanju.
 
Ako hoćete odličnu masku,koja košta negde oko 50$,onda Thule Atmos X4 iPhone 7.

Neuništiva je.

Da nisam uzeo Apple,ovu bih sigruno.
 
Jedna preporuka za case:

Native Union Click Air



Mozete poruciti preko njihovog sajta (vrse isporuku za Srb, samo sto su spori uzasno)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tražio sam sa većom rupom, ali nema. Hteo sam i dole izrez gde piše iPhone, ali nema ni to. krastavac.
Mislim kad pričam telefonom izvadim iz case-a da se vidi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Мислио сам да се то више не производи и да нико то не носи :D

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Imam stariji iPhone sa kojim koristim in-ear sluske sa kontrolama (mic, javljanje/prekid veze, volume, pause/resume song itd...). Dakle ove sluske eksplicitno podrzavaju iPhone/iPod (nisu za android mada i tamo sam ih isprobao i rade ali samo delimicno jer npr. ne radi volume up/down ali radi pause/resume i sl... android i iphone izgleda nisu potpuno kompatabilni sto se tice ovoga).

Zanima me da li ce sve ove kontrole na sluskama da rade na iPhone7 kada se koristi onaj lightning to 3.5mm adapter? Dakle ne delimicno kao na androidu nego potpuno sve da radi. Da li je neko probao to sa iPhone supported sluskama?
 
Nazad
Vrh Dno