Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Uzeo 7icu, mnogo mi je gotivno ovo dugme :D

Mada videcu da li cu se zadrzavati ili cu se vratiti na 5s/SE jer je ipak malo veci za moj ukus. Najvise sto me vuce da ostanem je baterija u odnosu na 5s koja je pocela ozbiljno da me nervira
 
Uzeo 7icu, mnogo mi je gotivno ovo dugme :D

Mada videcu da li cu se zadrzavati ili cu se vratiti na 5s/SE jer je ipak malo veci za moj ukus. Najvise sto me vuce da ostanem je baterija u odnosu na 5s koja je pocela ozbiljno da me nervira

5SE bi trebalo da ima dobru autonomiju baterije.
Inace, u telenor stize nova kolicina u petak.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Kontam da mislis na SE. 5SE ne postoji...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
PhoneBuff - iPhone 7 Plus vs Pixel XL speed test:
[YOUTUBE]Na0JRDMAoKM[/YOUTUBE]

Kakvo uništavanje google pixel telefona ovo je jezivo. Ne bi mu pomoglo ni 20 jezgara i 16gb rama. A toliko su se potrudili da naprave telefon koji izgleda sto sličnije iphone-u.



Sent from my iPad using Tapatalk
 
Kakvo uništavanje google pixel telefona ovo je jezivo. Ne bi mu pomoglo ni 20 jezgara i 16gb rama. A toliko su se potrudili da naprave telefon koji izgleda sto sličnije iphone-u.



Sent from my iPad using Tapatalk
Gugl je izbacio sw-ski nedovrsene Pixele koji i pored 4Gb rama ocigledno dosta losije multitaskuju od Nexusa 6P (3Gb rama i sporiji hw).

Uvek ce ajfoni biti brzi od svih androida (pa i od Pixela) u ovakvim testovima ali ocekujem znacajno manju razliku kada Gugl ispegla 7.1

Sent from my D6503
 
Juce su se na sajtu na kratko pojavili 7+ u sve 3 varijante. Ja sam uspeo da narucim, jos samo ostaje da vidim da li cu zapravo dobiti telefon.

Biće super ako su u telenoru dobili nove količine ili znaju da će skoro dobiti.

Ja još 12.oktobra u MTS-u naručio 7+ jb. Danas dobio info da pojma nemaju kada će im stići telefoni...
 
Da li je ovako cekanje bilo i prosle godine,ili je ova godina izuzetak?

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Gugl je izbacio sw-ski nedovrsene Pixele koji i pored 4Gb rama ocigledno dosta losije multitaskuju od Nexusa 6P (3Gb rama i sporiji hw).

Uvek ce ajfoni biti brzi od svih androida (pa i od Pixela) u ovakvim testovima ali ocekujem znacajno manju razliku kada Gugl ispegla 7.1

Sent from my D6503

Da li bi mi poverovao ako bi ti rekao da Android ne oravi razliku izmedju Pixel-ovog i Nexus-ovog RAM-a? [emoji4]

Dakle, nije Pixel sw nedovrsen vec ta verzija OS-a...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko brutalno uzivo deluje obicna sedmica jetblack. Kao da je cela prednja strana ekran. Vec kad se otkljuca nije to to kad se pojave onoliki bazeli.

Sent from my Nexus 5X
 
Odlicno izgleda ali samo to. Kad krene da se koristi i krenu otisci da ostaju na njoj, nije to to. Jos se previse lako izgrebe
 
Ako vam u mts ne stiže telefon, napišite im mail i fino objasnite da ste odustali.. Sutra će vas zvati. Tako je meni bilo. Danas stigao 7 32,black. I ide pravo u oglase..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Ako vam u mts ne stiže telefon, napišite im mail i fino objasnite da ste odustali.. Sutra će vas zvati. Tako je meni bilo. Danas stigao 7 32,black. I ide pravo u oglase..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Na mrezi je tj zakljucan? Za koliko ga prodajes?Ja sam moj na mrezi prodao za 600eu

sent from crappy S7 edge
 
Nisam našao ispod 640 nigde.. Koje oglase gledaš?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Ovo mora da se implementira u iphone 7s balkan edition.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Za zvezde granda [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li ko informaciju ili moze li da proveri kad stizu Plus modeli u mts? Oni poslije iz beograda salju ovamo kod nas za CG

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6012X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno