Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Ne znam samo sto se trude oko led flasha kada ce fotke sa njim svejedno biti g*vno. Mali izvor svetla ce uvek biti ostar i imati jake senke i time uciniti ljude uzasnim na fotkama. Ja se ne secam kada sam koristio tu led lampicu sem za bateriju - svaki telefon koji sam imao, prva stvar koju bih uradio u camera app je flash sa auto na off...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tako je:) blic ie inace nuzno zlo a led lampica je nuzno zlo kad nestane struja hahaha
 
Izgleda da konačno imamo pravi Geekbench skor za iPhone 7:
iphone7plus-geekbench.jpg

Rezultat je odličan i nadmašuje prošlogodišnji iPad Pro
izvor:
https://browser.primatelabs.com/v4/cpu/146939
http://www.phonearena.com/news/iPhone-7-Plus-hits-Geekbench-Apple-A10-looks-beastly_id84978
 
Geekbech 4 daje totalno drugacije rezultate i drasticno je zahtevniji sto govori sta? ;-) 3.4 vs 4
 

Prilozi

  • IMG_3855.PNG
    IMG_3855.PNG
    173.8 KB · Pregleda: 227
  • IMG_3856.PNG
    IMG_3856.PNG
    196.6 KB · Pregleda: 225
Poslednja izmena:
Kad 6s onako radi ovo ne mogu ni da zamislim.
 
Kada 5 radi savrseno sta reci o novijim :) o 6 i 6s na ios 10 necu da pricam da ih ne ureknem ali ni da stucnu....
 
Zna li neko, kada krene prodaja, koliko jedna osoba moze na sebe naruciti i uzeti telefona? Cini mi se da je prije bilo samo 2.

2 komada uvek bilo po osobi takl da je sigurno da ce i sada.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jel govorite o pre-order ili regularnoj prodaji, posto znam da pre par godina nije postojao limit u regularnoj (prijatelj iz amerike nakupovao za $200 000 koliko je mogao).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Regularna prodaja ofc

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ako bi moglo, ja bih pre-orderovao 6 komada. I onda ih samo pokupim u Apple storu.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Samo 2 komada po coveku/pasosu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze li jedan covjek pokupiti 4 telefona sa 2 pasosa (ako napravim preorder na dva imena)? :)
 
Jel govorite o pre-order ili regularnoj prodaji, posto znam da pre par godina nije postojao limit u regularnoj (prijatelj iz amerike nakupovao za $200 000 koliko je mogao).


Sent from my iPhone using Tapatalk

I sta je majke ti uradio sa njima? Dovezao ih avionom i prodao na KP? Ili je prodavao amerima, koji mogu i bez njega da kupe?
 
I sta je majke ti uradio sa njima? Dovezao ih avionom i prodao na KP? Ili je prodavao amerima, koji mogu i bez njega da kupe?
Nije on Srbin pa da prodaje na KP :d
Tada se u Kini nije prodavao iPhone a njegova firma saradjuje sa kinezima, tako da je lepo kupio za 200k iPhone-ove kinezima, a oni kupili od njega.

edit: sto treba doza sarkazma i nepoverenja odmah :)
 
contrast, the association announced in advance of the iPhone 7 Plus configuration, including: 5.5 inch screen, 4X optical zoom, maximum 256GB storage, 3000mAh battery, mono speaker.

Lenovo na prezentaciji moto z u Kini otkrio spec ip7+ :)

s_5b1d3db9e4b84f91900ab28304380afc.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovo je sa njihove prezentacije ,kakve to veze ima sa fotografijom/ama ?

Ne ulazi u to da li su Kinezi lupali ali ovo je fotografija sa njihovog eventa dok je pričao njihov prvi čovek
 
Pa upravo si potvrdio ovo sto ti je The Stig rekao :d
 
Pa nismo se onda razumeli :)

Uglavnom dobar potez jabuke ako idu na 4k 60fps ,ko zna koliko 1min takvog snimka zauzima prostora i eto mnogo više kupaca koji odu na 128gb umesto 32 :) ( naravno 64gb ne postoji )
 
Hahahah, 32 pa 128?
Genijalno :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Potez ne moze biti bolji.

Da su ostavili 16GB, pljuvali bi ih jer je premalo memorije.

Da su stavili 32GB & 64GB & 128GB, 64gb model ne bi kupovali jer se cini "mala razlika" a doplata preko $100.

Ovako je taman uskladjeno. Za $100 dobijes 4x vise memorije.
 
Ekran ostaje isti ili ce biti nekog unapredjenja?
 
Nazad
Vrh Dno