Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

MTS u ponudi ima samo 6s plus sa 16gb, vec duze vreme, da li ima neko informaciju da li ce dobijati verzije sa 64 ili 128gb?
 
znam da je off,al ne znam gde da psotavim pitanje:

Jel imate neki sajt odakle kupujete itunes gift cards?

Ostao sam bez dugogodišnjeg izvora,pa mi treba neki novi,pouzdani :)
 
Maximuscards, osim ako to nije bio tvoj izbor. Nisam kupovao jedno mesec dana
 
znači taj i dalje radi.Kupovao sam nekad preko njega.

Hvala ;)

EDIT:
Poručio,skinuo mi pare,kod dobio nisam :(
 
Poslednja izmena:
To mi se nikad nije desilo. Desi se neki put da kaže da probam drugi put, ali na mejl uvek stigne kod
 
izbacio je neku gresku prilikom placanja i napisao da ih kontaktiram pre nego sto napravim jos neku porudzbinu.

U medjuvremeni stigao kod na mail.
 
To je okej. To se i meni desilo, ali uvek stigne kod
 
Ja koristim mygiftcardsupply, odlicni su, kod stize za minut
 
Ima i na walmartu.Potrebno je samo da se unese neka lažna adresa zbog poreza.Montana hotel fazon :)
 
Ja koristim mygiftcardsupply, odlicni su, kod stize za minut

Ali skidaju i 3$ više... Jeftinije ispada na qvoucheru -_-

Ja ću rizikovati sa maximus cards =)

edit:

Iako mi hitno trebalo,skinulo pare a process order ništa :D Valjda će stići kod brzo jer mi baš treba noćas :D
edit 2:

stiglo sve posle 10 min džaba kuknjava =)
 
Poslednja izmena:
imaju taj bug očigledno :)

Odlični su,al nije ti svejedno kad ti uzmu pare,a izbaci ti onu "grešku" :)
 
Pre par strana se vodila rasprava o jačini s820 protiv apple a9, tu je neko spomenuo kako 6s plus ustvari renderuje neku 1xxx x 2xxx rezoluciju u full hd tj 1080x1920, da li je isti slucaj i sa 6s ili on bas prikazuje i renderuje tu 750x1334, takođe me interesuje zasto su bas tu rezoluciju odabrali kad to koliko znam nije standard veće od HD a manje od FHD.
 
Pre par strana se vodila rasprava o jačini s820 protiv apple a9, tu je neko spomenuo kako 6s plus ustvari renderuje neku 1xxx x 2xxx rezoluciju u full hd tj 1080x1920, da li je isti slucaj i sa 6s ili on bas prikazuje i renderuje tu 750x1334, takođe me interesuje zasto su bas tu rezoluciju odabrali kad to koliko znam nije standard veće od HD a manje od FHD.

Зато што је Еплу битно да добро ради и добро изгледа, а за гиковска мјерења их боли уво
 
Pre par strana se vodila rasprava o jačini s820 protiv apple a9, tu je neko spomenuo kako 6s plus ustvari renderuje neku 1xxx x 2xxx rezoluciju u full hd tj 1080x1920, da li je isti slucaj i sa 6s ili on bas prikazuje i renderuje tu 750x1334, takođe me interesuje zasto su bas tu rezoluciju odabrali kad to koliko znam nije standard veće od HD a manje od FHD.
bnb0sFN.png

Više detalja ovde: https://medium.com/we-are-appcepted...phone-6-1080p-display-b33dac5bbcb6#.380k956a6
 
Lol, baterija je puno, puno bolja na 6S nego na 6. Baterija na 6S je tacno na nivou 6+
 
Jel može na iPhone-u da se obrise proxy i port u podešavanjima za mobilni net da ne bi dolazilo do zaglupljivanja konekcije? Bar je tako na adroidu?
 
Na iPhone-u nema polje za proxy i port. Samo apn, username i password.
 
Aha, u pravu si , video sam proxy za MMS ...
 
Al' ste mi i pomogli [emoji23]
Ko je koristio oba fona, neka napise uporedni primer, ako moze.
 
Svi dugogodišnji korisnici iPhone-a ne obraćaju pažnju na bateriju. Trajaće uvek manje od očekivanog jer je to telefon koji prosto koristiš.
Što se tiče komparacije - 6S je munja :)
 
^

Recimo po mom nekom iskustvo da je 10-15% bolja baterija na 6S.. Telefon kao telefon je bolji jedno 20% i to je to.. Meni kao nekome ko nije mogao da smisli nijedan prethodni iP zbog male dijagonale 6S je legao kao budali samar.. u mom nekom svetu omiljenih telefona, deli mesto broj jedan sa HTC-om M7...
 
Moje iskustvo da je na 6s nekih 10-15% lošija baterija... Imao sam običan 6 dok mi nisu ukrali, ovaj imam već 4-5 mjeseci.... Mislim da je novi čip za wireless i ostale konekcije podbacio kada je autonomija u pitanju. Telefon koristim potpuno isto kao i ranije, sa istim app.

Takođe, grafički čip sigurno vuče 2x više struje nego ranije. NE znam zašto.
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam kako neki ljudi koriste telefon, ali ja nisam nikad uspeo da ubijem bateriju za dan, koliko god ga silovao, tako da to je to, uvek garantovano gura dan, vise od toga jednostavno nema poente traziti.
 
Verovatno si manje u pokretu i vise na wifi. 3g je ubica baterije, pogotovo ako se cesce i duze putuje.
 
Da 3g sakati bateriju definitivno.
 
Nema sanse da je na 6S slabija baterija nikako.. Ustvari mozda ima, ako se celokupno koriscenje svodi na gaming.. Sto je po meni sudulo, al ono, ajde ima nas svakakvih..
 
Ako uporediš 6-8.3 i 6S-9.2.1 tu su negde ;-)
 
Poslednja izmena:
Nema sanse da je na 6S slabija baterija nikako.. Ustvari mozda ima, ako se celokupno koriscenje svodi na gaming.. Sto je po meni sudulo, al ono, ajde ima nas svakakvih..

Ja ti kažem iz ličnog iskustva... Batalio sam gaming par dana da probam. Jednostavno - lošija je, a sa potpuno istim softverom i korišćenjem. Taman onih 10% koliko je i manja.
 
Nazad
Vrh Dno