Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Mozemo mi tako do sutra da drobimo i iznosimo zelje cestitke i pozdrave, apple kroji pase prikloni ili trazi alternativu adekvatnu.
 
Ma naravno,zezamo se malo,ako ti se svidja kupis ,ako ne zaobidjes i to je to
 
Evo setio sam se jedne situacije,radis kao automehanicar,turiras neki motor,u tom trenutku ti zvini telefon i ti ga normalno ne cujes.Zbog toga je veoma vazno da je imas jer gde ces onako masnim rukama svaki cas da proveravas.

U zemlji Srbiji je tako...ali nigde u svetu ne smeš pri bilo kakvoj vrsti posla gde se zahteva manuelna koncentracija da imaš bilo kakve stvari koje ti ometaju efikasnost u radu ;) a ako bi mi baš trebao...lepo bubicu u uho,i lepo te obavesti kad stigne poziv.

Rešena stvar...
 
Bitno je da u zemlji Srbiji postoje ljudi koji će svoju zemlju da popljuju kad god im se ukaže prilika.
 
Bitno je da u zemlji Srbiji postoje ljudi koji će svoju zemlju da popljuju kad god im se ukaže prilika.

Ako je tvoj odgovor upućen meni moram ti reci da ne trebaš biti bezobrazan i nema potrebe da lupaš.Ja lično na svom poslu ne koristim mobilni jer mi smeta u radu.A ako smatraš da je normalno da baljezgaš preko telefona dok radiš to je već problem tebe i tvoje glave.
 
Nekome je baljezganje deo posla, pa i mehaničaru iz nesrećnog primera
 
Ako je tvoj odgovor upućen meni moram ti reci da ne trebaš biti bezobrazan i nema potrebe da lupaš.Ja lično na svom poslu ne koristim mobilni jer mi smeta u radu.A ako smatraš da je normalno da baljezgaš preko telefona dok radiš to je već problem tebe i tvoje glave.
Nekome je i telefon deo posla. To što tebe ometa, nekome znači. Ti si bezobrazan i nekulturan.
 
Nekome je i telefon deo posla. To što tebe ometa, nekome znači. Ti si bezobrazan i nekulturan.

KOme je deo posla tom će telefon biti ispred nosa...a ne dva metra od njega pri turiranju automobila. ;) a o tome ko je bezobrazan i nekulturan nećemo,pokazao si se u prethodnom postu.Stereotip je čudo...
 
KOme je deo posla tom će telefon biti ispred nosa...a ne dva metra od njega pri turiranju automobila. ;) a o tome ko je bezobrazan i nekulturan nećemo,pokazao si se u prethodnom postu.Stereotip je čudo...
Isto važi i za tvoj post. Mada, možda si navikao da se tako izražavaš, pa ti je normalno.
 
Gde vam i pomenuh automehanicara,sad 'ocete oci da povadite.

Ma jok...opušteno.Ima ovih nagrindanih likova koji nemaju pametnije stvari osim flejmovanja...Od juče na forumu,nabio postova milion pa sad misli da je uhvatio ...

Nebitno...verovatno ga nisu naučili u svoj toj ljubavi prema zemlji da se ''stariji'' poštuju.
 
Ma jok...opušteno.Ima ovih nagrindanih likova koji nemaju pametnije stvari osim flejmovanja...Od juče na forumu,nabio postova milion pa sad misli da je uhvatio ...

Nebitno...verovatno ga nisu naučili u svoj toj ljubavi prema zemlji da se ''stariji'' poštuju.
Ja tebi ništa lično nisam rekao. Ti kao stariji bi trebalo da znaš da nije lepo prosipati uvrede ;)
 
Pa odakle tebi ideja da sam se ja tebi obratio???Ja sam reagovao na post #4175 ''Bitno je da u zemlji Srbiji postoje ljudi koji će svoju zemlju da popljuju kad god im se ukaže prilika.''

Da ponovim ... ako je to meni bilo upućeno onda smatraj da sam se tebi obratio,ako ne...evo javno se izvinjavam.
 
Pa odakle tebi ideja da sam se ja tebi obratio???Ja sam reagovao na post #4175 ''Bitno je da u zemlji Srbiji postoje ljudi koji će svoju zemlju da popljuju kad god im se ukaže prilika.''

Da ponovim ... ako je to meni bilo upućeno onda smatraj da sam se tebi obratio,ako ne...evo javno se izvinjavam.
Popij pivo, iskuliraj
 
To si ti trebao odmah da uradiš a ne da trošiš tastaturu i ulećeš kao mirođija.

Završavamo komunikaciju....pozz
 
Ima li neko utisak da touch malo slabije reaguje? E sad da li je zbog zastitnog stakla ili ovako pojma nemam.
 
Kako slabije reaguje touch :) mislim sa cime ga poredidis :) meni radi izuzetno sa temp glass
 
Kao da mi malo slabije reaguje u poredjenju sa iPhone 4 koji trenutno uporedo koristim. Kao da donji levi ugao (kad kucas za promenu na brojeve) malcice slabije reaguje. Mada, moguce da je do stakla posto se jedva poklapa sa ivicom ekrana pa mozda pravi problem.
Inace, imam problem i sa diskonektovanjem sa wifi (pun net problema) pa me cudi da se niko ovde nije zalio na to.
EDIT: Da ne bude da samo kukam, prezadovoljan sam radom telefona (lag free), izrada je za 2 koplja iznad Note 4 (nosio sam ga pre ovoga), odradio sam update na 8.3 (stigao je sa 8.1.3) zbog problema sa wifi (izgleda da je sad resen nakon reseta network podesavanja). Displej je perverzija i dosta mi deluje bolje od Note 4 (isaran Amoled, smearing itd). Sve u svemu, par sitnih problema ali prezadovoljan. :)
Ipak problem sa wifi i dalje ostao.
 
Poslednja izmena:
Nikakav problem nemam sa wifi, radi odlicno kako ipad tako i on touch je osetljiviji nego na 5s koji sam koristio pre ovoga takodje sa staklom... Veceras(u 5) izlazi 8.4 ako bude zezalo reklamiraj.
 
Mozda mi se samo i cini za touch, videcemo vec. A ne mogu da reklamiram zato sto se wifi diskonektuje u sleep-u. Valjda ce resiti na 8.4.
 
Nemam taj problem, mozda jer gasim 3G probaj i ti iskljuci DATA kada koristis WIFI. jer inace na wifi manje trosi batt :-D
 
Probao, ne stizu notifikacije uopste tako. Mada sinoc kuci nisam imao problema (ali je bio ukljucen 3G).
 
Ne znam meni stizu mejlovi samo na vifi evo sad bas tako funkcionisem :) cudno imao sam taj problem na ip4 6.0.1 posle toga nikad.
 
Moguce i da je neko neslaganje sa ruterom, videcu. Mada jutros nije hteo da mi se konektuje na 3G kad sam krenuo na posao. Vrlo iritantni problemi (slicne probleme imam i na Nexusu 7). Resice se valjda nekom novom verzijom. Inace, iPhone 4 na iOS 7.1.2 nema tih problema.
 
Kako da namestim ova podesavanja da me odmah obavesti kad mi stigne mail? Trenutno nece dok rucno ne osvezim.
7b5e62de942e769a0a653ab59a4b7155.jpg
 
Push stavi na gmail
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    113 KB · Pregleda: 113
Zdravo svima. U poslednjih nekoliko dana instalirao sam više aplikacija i primetio sam da mi baterija značajno manje traje nego pre toga. Da li postoji mogućnost da vidim kog datuma sam koju aplikaciju instalirao? Proveravao sam i battery usage i sve, ali bih voleo da obrišem sve aplikacije koje sam poslednje instalirao da proverim.
 
Nazad
Vrh Dno