Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Trazio sam 5x da snime ali ne zele ocito... Pocinjem da mislim da neki ni nemaju telefon a pljuju eto onako cisto da pljuju kao jedan na drugom forumu koji je rekao da mu se ip6 raspada popucao sav i prodao ga za 450e a ovecavao mesec dana da ce postaviti fotke,.. Posle je kao uzeo zlatni I kao taj ce paziti... Yeah right. Mislim nikog ja ne optuzujem ovde ali dajte da vidimo sta je to?
 
Kod mene je na 5s i 6 samo malo tvrđi i glasniji klik home dugmeta u odnosu na 4S, nikakvo krckanje.
 
Oćeš da se nadjemo sutra negde ? Pa probaj Igore
 
Da bas tako.Meni se taj malo glasniji klik bas svidja ali vidis neki su to okarakterisali kao puckanje i krckanje i smeta im kao ne znam ni ja sta,ali rdjavom k**** i dlake smetaju.
Ja bi takvim likovima oduzeo ajfone pa bi ih naterao da kupe samsunge jer tu ne krcka i pucka nista i ne krivi se i ne suste zvucnici itd. itd.
 
I posle kazu hejtujes iPhone. Pa pojedini korisnici te prosto teraju da ponavljas mane. Ljudi, to je samo fucking telefon.
 
^ sta tu krcka pucka? Cujem home dugme mozda je malo bucnije ali je skroz ok...
 
Ma daj covece preterujes.Sta tebi ovde krcka i pucka,bas lepo zvuci...sočno.
Kod mene na sestici se bas isto cuje kao kod tebe na ovom snimku i sasvim je normalno.
 
He he pa kod svakog je tako. Sta li sve ljudi nece reklamirati.
 


Evo moji ip6-5... Blage nemam o kvakvom zvuku se radi... Po mom misljenju ovo je sve odlicno, eto petica kakva je, po mom sluhu cak i bucnija :-D
ali to je jer nije u ruci, gde su oba jos tisa...
 
Poslednja izmena:
Nama je par ljudi donosilo iPhone sa ovim problemom. I zaista se čuje 'neprijatan' zvuk pri pritiskanju home dugmeta. Telefon se otvori, očisti home dugme i repozicionira i sve je posle kako treba.
 
iPhone 6 / iPhone 6 Plus

Hvala Bogu sto si se javio. Ove neverne Tome mi idu na zivce. Ko da imam 10 godina i nemam pojma o cemu govorim.

Evo vam po vama normalan zvuk: http://youtu.be/YeF8wO-9upc
 
Poslednja izmena:
^ sta tu krcka pucka? Cujem home dugme mozda je malo bucnije ali je skroz ok...

Ok ok, ako ti kažeš da je u redu, sad mi je lakše. Znači i bebica se ovako čuje ? Al kad joj skineš pelene...
 
iPhone 6 / iPhone 6 Plus

Hvala Bogu sto si se javio. Ove neverne Tome mi idu na zivce. Ko da imam 10 godina i nemam pojma o cemu govorim.

skapiraj da neki ljudi nemaju zivot,al imaju iphone,prvi ili drugi po redu.Njima je on sve,oni su ga stvorili i naravno da ce ga braniti svim silama.

Pre neki dan sam doziveo da mi veliki bugdroid fan objasnjava kako je iphone odlican,kako ios 8,nema bagova,kako ja nemam pojma i primecujem nesto sto niko ne primecuje...

Razgovor sa takvim likovima je nemoguc i nema svrhu.

Ovde na forumu imas genijalnu opciju koju sam poceo da koristim i tebi to preporucujem.

Ovo je najbagovitiji ios koji sam imao.Stvar se dosta popravila na 8.2,al to je i dalje daleko od prethodnih stabilnih verzija.

Meni se klik cuje normalno.
 
Poslednja izmena:
Ma nestace taj zvuk kad malo "razgazis" to home dugme :D a ovo sto je njikolaj postavio je vec problem, taj dupli zvuk kod pritiskanja...

Realno ljudi, ja zaista ne vidim potrebu da se pljuje po korisnicima kojima je stigao defektan telefon, da se marginalizuju greske koje izlaze iz kineskih fabrika, eto samo zato sto nekima iphone TRENUTNO nema nikakav defekt! I dalje stojim iza toga da je ovo prva generacija iPhonea sa najlosijom kontrolom kvaliteta, o iOS8 da ne govorim ali da je iPhone 6 lijep jeste, pogotovo kad sam ga juce izvadio iz maske, prosto me odusevio izgledom i samim feelingom u ruci :) To sto je tebi stigao primjerak koji nema problema ne znaci da ih drugi nemaju! Isto tako bi se i ti zalio da imas bilo koji od navedenih problema u ovoj temi, prema tome....
 
ne znam kome se obraćaš,al ja imam problema sa i6 koliko hoćeš i kad god sam ovde izneo problem,sprdnja je krenula...

Više ne iznosim probleme,pošto nemam pojma i primećujem što niko ne primećuje,a i nije daleko od toga da mi neko kaže i da lažem i izmišljam sve to :D

Njikolaj,ako ti treba spisak ljudi koje sam stavio na ignore,samo javi da ti dam i onda ćeš ovde uživati čitajući i diskutujući sa ostalima ;)
 
U pravu ste valdevit i Kenzo za sve sto ste rekli. Napominjem da je ovo defekt koji mi se desava po drugi put. Prvi telefon sam kupio u decembru, drugi u januaru. Oba u Madjarskoj. Bez obzira na to, telefon kao telefon i iOS volim i ne planiram da prelazim na drugi operativni sistem ni na druge modele telefona.
 
skapiraj da neki ljudi nemaju zivot,al imaju iphone,prvi ili drugi po redu.Njima je on sve,oni su ga stvorili i naravno da ce ga braniti svim silama.

Nista ne branim, samo kazem cinjenicu. Prvi ajfon? Drugi ajfon :) zeznuo si se, od 2007 pa na dalje ave osim 4s koji nisam kupovao. Dakle sigurno vise nego sto si ti, pored njih kupovao sam i druge proizvodjace, i vrlo realno mogu da ocenim sta je sta. Licno njegovo home dugme ie ok, moja 5s se bas tako cula, vremenom je iskulirala. Nikakvo repozicioniranje i gluposti, jos vece gluposti da je skart i tome slicno, meni se home dugme culo tel kupljen i AE. DAKLE to sto sam voljan da pomognem nekom da ne tripuje jer ima wp i touch senzpre i nije navikao na caktajice tastere, nek se opusti telefon je ok, bitno je da staklo ekrana ne zvace.

Jedink sa cime se slazem do sada naj bugovitiji ios 8.0.x potom 7.0.x po mom misljenju ios koji je savrseno radio na svim uredjajima 5.1.1. 8.2 je i dalje daleko od dobrog ios-a dobar je ali ne ios na kakv sam navikao , na airu ocajno radi i stuca ios od 8.0 sa 8.2 je daleko bolje ali ne kako je radio sa 712. a ono sto je naivieci crnjak jeste to da ios ovakav kakav je bugovit bolji ie od bilo kog androida...
 
Poslednja izmena:
Prvi ajfon? Drugi ajfon :) zeznuo si se, od 2007 pa na dalje ave osim 4s koji nisam kupovao. Dakle sigurno vise nego sto si ti, pored njih kupovao sam i druge proizvodjace, i vrlo realno mogu da ocenim sta je sta.

Ok,pošto vidim da je poenta da merimo e-penise,iako to mrzim,al očigledno sa ljudima poput tebe,moram i to da radim,da bih objasnio koliko znam šta pričam,koliko ne izmišljam,koliko sam upoznat sa većim delom ove priče...

U apple svetu sam od 2003/2 godine (ipod 20gb),imao laptop već 2002/3 godine (tošiba satelite),mb imao 2006 godine,imao sve iphone (sem 2g),imam mbp i dalje,kao i još par apple proizvoda,a mobilni imam još od davne 1998 godine(erikson)...jel sad imam šanse sa tobom da pričam normalno ili ćeš me i dalje ubeđivati,pljuvati i pričati da nemam pojma,da izmišljam...?

Ako možemo normalno da razgovaramo,hajde,ako ne...ima opcija ignore i to je to :)
 
Poslednja izmena:
Ne pljujem te, konkretno coveku sam zeleo pomoci jer su navikli na bezsumno kliktanje senzora. Takodje od ipod classica sam u apple svetu :-D i dalje imam te uredjaje osim toucheva koje sam prodavao :) sad nisanim mbp12 :) odusevljen sam.
 
Home dugme ok ali je ios8 stvarno bagovit i toliko često kresuju aplikacije da je Note 4 npr tri puta stabilniji s androidom. Obožavam moj iphone 6 plus, ali ga je*e ios 8 jako.
 
Nadam se da ćemo nastaviti normalan razgovor i da ćeš sad malo više verovati u ono što pričam i što mi se dešava ;)
 
Ma sta da veujem pff :-D bebica ti se ukakila moras je obrisati :ppp hahahaha ps puno icekujem od 83 i ios 9 nadam se velikoj optimizaciji kako performansi tako i batt, ja licno sa batt jesam zadovoljan ali to jer imam 2 telefona ali vidim da se zale.
 
Vi kojima home na sestici zvuci "neprirodno" da li ste u ruci poredili sa drugom sesticom side by side? Ne poredite sa peticom i starijim.
 
Ja dadoh moj u telekom po hiljaditi put, ubedi me prijatelj, kaze sta ces kad raskines ugovor da kupis opet ip6. Kaze znam te neces nazad na android a wp da probas neces. Upravu je s'jedne strane, stvarno sam se naviako na ios, evo sad mi dali s4 zamenski u telekomu(nudili mi i 5c ali sam namerno uzeo android) bas da vidim kako mi lezi android desetak dana.
 
iPhone 6 / iPhone 6 Plus

Potvrdjujem i ja probleme sa dva primerka ip6 kupljena kod nas. Prvi primerak je imao mrtav pixel. Drugi primerak (sa kog ovo kuckam) ima krckanje home buttona i ekrana u donjem desnom uglu.

Ps: kroz ruke su mi prosle jos dve sestice bez ikakvih problema (jedna uzeta u vipu, koristio sam je mesec dana bez greske)...
 
Poslednja izmena:
Može neko da mi pojasni čemu služi restriction code? Ne odgovara nijedna od 4-cifrenih kombinacija koje inače koristim pa sam tako nabio 4 greške...
Mogu nešto skršim i do koliko pokušaja (pogrešnih unosa) se toleriše?
 
Ja sam poredio. Na mom ip6 je sve utegnuto i posle skoro 3 meseca koriscenja. Imam drugara i njegovu devojku, on ima 6+, a ona 6. Kod njega kad tapkas prstom po home dugmetu jako neprirodan zvuk se cuje, kao da je mehur ispod ali nema krckanja i sl. Telefon je kupljen u decembru u mts-u. Na njenom ip6 koji je donet iz UK home taster krcka. Nije to nista strasno niti bucno, ali je iritantno kad znas da se to cuje. Telefon isto oko 3 meseca star.
Poenta price je da nema pravila, uopste nije bitno odakle je telefon donet tj gde je kupljen. Prosto u svakom zitu ima kukolja i to je to.
 
Ja stvarno ne verujem da posle mog snimljenog videa neko sumnja u to da li je kod mene Home dugme neprirodnog zvuka. :) Izlazim iz teme, ovo vise nije vredno mog vremena.
 
Pa tvoj snimak je ok ne cujem nikakvo krckanje... Mozda je bucniji od mog ali je nista bucniji od moje bivse 5s
 
Nazad
Vrh Dno