Šta je novo?

iPhone 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kimi

Čuven
Učlanjen(a)
28.08.2000
Poruke
5,248
Poena
770
Screen-shot-2011-01-05-at-1.32.03-PM.jpg


We get a crystal clear look at the charging-port flex-cable and outer aluminum skeleton of the device. There are several key differences between the iPhone 4 parts and the new parts we are being shown — displayed side by side in the video — including the absence of several of the black, plastic strips on the casing. This new iPhone shell still has a micro-SIM card slot, which could mean several things: it belongs to a global CDMA iPhone, it is a slight retooling of the current GSM iPhone 4 (iPhone 4GS anyone?)

http://www.bgr.com/2011/01/05/next-generation-iphone-casing-innards-revealed-on-video/
 
Al je video brzo uklonjen. Da li je ko stigao da vidi kako izgleda?

Edit: evo, ima nekih slikica po netu
http://artoftheiphone.com/2011/01/05/iphone-5-andor-verizon-iphone-parts-leaked-by-website/
http://www.fonearena.com/blog/28624/iphone-5-or-verizon-iphone-parts-leaked.html

Iz nekog razloga, otvor za kameru na kućištu ne postoji. Možda je Steva odlučio da je kamera na telefonu zastarela tehnologija koja treba da se izbaci, kao radio ili MMS? :d U svakom slučaju, ako slike nisu falsifikat, ništa od hajpovanog, svemirskog, ultratankog iPhone 5, obična mizerna evolucija prethodnog koncepta kao i do sada (iPhone 4 je delimično izuzetak).
 
Poslednja izmena:
Odgledao sam ja.

Ima jedan zarez vise iznad kvacice za silent sto bi navodno moglo da resi problem sa prijemom signala.
Navodno na masci ne postoji otvor za prednju kameru.

I nekoliko po meni nebitnih stvari za korisnike:
Flat od Apple porta do mikrofona je duzi.
Flat od slusalice do ploce je takodje duzi.
Ima vise srafova, pa u videu sugerisu da ce izrada biti cvrsca, sto i nije nebitno...

Lik koji je sve to objasnjavao je najavio da ce u sledecem klipu predstaviti osnovnu plocu i procesor.
 
U svakom slučaju, ako slike nisu falsifikat, ništa od hajpovanog, svemirskog, ultratankog iPhone 5, obična mizerna evolucija prethodnog koncepta kao i do sada (iPhone 4 je delimično izuzetak).

A koji optimista je to ocekivao i ko je to hajpovao ? :) Pa iPhone 4 je to za sve ostale telefone njegove klase :d
 
Poslednja izmena od urednika:
A koji optimista je to ocekivao i ko je to hajpovao ? :)

Ako se dobro sećam, Maksa. :D Mada moguće i da je Kovacm ili neko drugi, svi ste vi isti kao klonirani kada se Apple pomene. :)

A evo i slike tog svemirskog, hajpovanog, koga su Apple korisnici želeli i koji je kao trebalo da bude revolucija. Kad na kraju, tresla se gora...

iphone4g-600x479.jpg
 
@morbius

Koji je ovo uredjaj sta je ovo? Lici mi na iPod Touch samo ima drugachije dugme i mnogo veci ekran? Ja ovo prvi put vidim. A pishe da je phone???? Jel ovo neki prototip ili je zaista ovo ta "petica"

chudno kako do sada nisam video ovu sliku...
 
oki stara je to slika. tako su predpostavljali 3gs da ce da izgleda. photoshop!
 
Al je video brzo uklonjen. Da li je ko stigao da vidi kako izgleda?

Edit: evo, ima nekih slikica po netu
http://artoftheiphone.com/2011/01/05/iphone-5-andor-verizon-iphone-parts-leaked-by-website/
http://www.fonearena.com/blog/28624/iphone-5-or-verizon-iphone-parts-leaked.html

Iz nekog razloga, otvor za kameru na kućištu ne postoji. Možda je Steva odlučio da je kamera na telefonu zastarela tehnologija koja treba da se izbaci, kao radio ili MMS? :d U svakom slučaju, ako slike nisu falsifikat, ništa od hajpovanog, svemirskog, ultratankog iPhone 5, obična mizerna evolucija prethodnog koncepta kao i do sada (iPhone 4 je delimično izuzetak).


Cekaj, stani pa ti si postovao opet u Apple temama? Zar nisi prethodnih 5 puta rekao da ti se slucajno omaklo i da neces vise nikada? Nikad dosta trovanja, c c c... Reci mi samo da li su u dizajnu iPhone-a 5 ucestvovali tvoji prijatelji inzinjeri Formule 1 koji su tvrdili da je nokia 5800 izradjena od F1 materijala?
 
Poslednja izmena:
Ako se dobro sećam, Maksa. :D Mada moguće i da je Kovacm ili neko drugi, svi ste vi isti kao klonirani kada se Apple pomene. :)

A evo i slike tog svemirskog, hajpovanog, koga su Apple korisnici želeli i koji je kao trebalo da bude revolucija. Kad na kraju, tresla se gora...

Pa pazi, i meni su isti svi korisnici Linuxa ili Android telefona, pa to ne moram da pominjem u svakom postu.

To shto je neko iznosio svoje zelje po forumima bash i nema veze sa onim shto Apple prica, a ti si to rekao kao da je Steve Jobs doshao u TV Dnevnik i sve to izgovorio.
 
Poslednja izmena:
To shto je neko iznosio svoje zelje po forumima bash i nema veze sa onim shto Apple prica, a ti si to rekao kao da je Steve Jobs doshao u TV Dnevnik i sve to izgovorio.

Ja to sasvim sigurno nisam rekao, ne znam šta ti misliš da si između redova pročitao.

Jedna stvar je zanimljiva. Čini mi se da svi ti lažni iPhone-i predstavljaju ono što bi njihovi kreatori želeli iPhone da bude. Neke stvari su svim tim lažnjacima zajedničke, recimo svi su vrlo tanki i imaju povećan ekran na račun smanjenog praznog prostora oko njega. To su izgleda dominante želje korisnika kada je dizajn u pitanju. Apple za sada kao da to nije to primetio ili se možda jednostavno i ne trude, žašto bi kada će kupci i ovako i onako tvrditi da je "savršen" kakvog god da ga naprave.
 
Brate koji si ti neopisani smarač...:type: Kako te samo ne mrzi?
 
morbiuse, bash me interesuje koji ti fon imash ? :d
 
Које дрвље и камење, и халабука око концепта. Лаж и превара? Свашта.
Да је технички изводљиво да се направи телефон дебео 3 мм, и да уз то има све функције претходног ајФона - сигуран сам да би тако нешто и направили (бар Јапанци. Они свашта праве :Д).
 
Sony Ericsson drzi rekord sa 6-7mm debelim smartphone-om. Prikazase ga na CES-u sada.
 
Pa najjache je shto se od iPhonea ocekuje da bude josh tanji i manji a ostali telefoni u klasi sve neke papuche :d

Sony Ericsson drzi rekord sa 6-7mm debelim smartphone-om. Prikazase ga na CES-u sada.

Ma Sony pravi i iPhone :d
 
stvarno je zanimljivo kako je svaki apple proizvod savršenstvo, sve što ima treba da ima, sve što nema ni ne treba ti. a kad kasnije to isto ubace u narednu generaciju tog proizvoda, onda je super kul, nije više nepotrebno. i tako u krug, uvek su savršeni. setite se samo koliko su svi apple useri pričali kako je prednja kamera na ipadu apsolutno, ali apsolutno nepotrebna stvar i kako to što je nema nije ni najmanja mana tog uređaja. baš me zanima da li će dodatak kamere (gotovo sam siguran da će imati kameru) u sledeću verziju ipada oceniti kao nedostatak uređaja, pošto je kamera takvom uređaju jelte nepotrebna. naravno da ne, biće: jao super, ima kameru, sve kul, ekstra. živi bili pa videli.
 
Sada cekamo da neko "izgubi" iPhone 5 u nekom baru, ili na nekom drugom mestu (fora sa barom je vec iskoriscena), pa da saznamo sve o novom cedu Apple-a! :)
 
Mnogo ste se istripovali. Sto toliko pricate bez zvanicnih informacija. Po vidjenom izmene su minorne. A mislim da bi bilo prerano da posle 6 meseci izlazi nova verzija uredjaja. Svaki se zadrzao tacno 12 meseci pre nego sto je uradjen release sledeceg.
 
Ovaj morbius zivi za trolovanje :D A za njim standardno stizu ko papagaji i ostatak ekipe sa identicnim komentarima od prosle godine :D



Enivej, suska se da je ovo verzija za Verizon (jel' tako nekako bese?) operatera.
 
Mozda ce telefon napokon da dobije MMS :d:d
 
kao i Copy-Paste...
 
Bar ce biti simfree :)
 
Везе ајПад и ајФон? :П

Могли би цену мало оно ... :Д
 
To jeste verzija za verizon
Kod amera ako zelis da prodajes nesto preko mreze mora biti drugacije malo bar od drugih
Tako da
 
krastavac poslao sam nedovrsen post

Tako da moraju iphone 4 da malo promene kao i da ulete u verizon

Videcemo sta ce biti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno