Šta je novo?

iPhone 3GS (4G, 4GS) sa Telenor.dk, Telenor.hu... na Telenor.rs ?

dooyo

Slavan
Učlanjen(a)
06.12.2008
Poruke
535
Poena
330
Da li je neko imao iskustva sa nekim iPhone modelom koji je sa Telenor mreze iz druge zemlje, tj. da li ti modeli rade sa nasom Telenor mrezom, tj. nasom Telenor karticom ?

Vidjao sam po oglasima da ljudi nude iPhone sa HR Vip-a koji kao rade bez problema kod nas sa nasom Vip karticom. Ne znam da li je to tacno i da li to moze da bude slucaj i sa Telenor-om.
 
Ip4s se jos uvijek ne moze otkljucati, ip4 moze ako nije bb dignut na 4.11, a obicno jeste ako je na telefonu ios 5.x, i na to treba pripaziti, svi bb-ovi nizi od 4.11 se otkljucavaju gevey-om. 3gs se svaki moze otkljucati, samo oni sa bb 6.15 ne mogu koristiti gps.
 
Ip4s se jos uvijek ne moze otkljucati, ip4 moze ako nije bb dignut na 4.11, a obicno jeste ako je na telefonu ios 5.x, i na to treba pripaziti, svi bb-ovi nizi od 4.11 se otkljucavaju gevey-om. 3gs se svaki moze otkljucati, samo oni sa bb 6.15 ne mogu koristiti gps.

Znam da ne moze. Pitanje je i bilo da li moze bez otkljucavanja da radi.
 
Znam da ne moze. Pitanje je i bilo da li moze bez otkljucavanja da radi.

Ne. Jer nije stvar u imenu (Telenor, VIP...), vec u mrežnom kodu koji nije isti za Telenor u Srbiji i Telenor u drugoj zemlji.
 
Telefoni kupljeni u Vip HR su otključani (makar bili do pre 3 meseca, iPhone 4) tj SIM FREE i možeš koristiti bilo koji SIM. U principu pitaš tamo gde se prodaje šta se prodaje.
 
Vrh Dno