Šta je novo?

iPhone 15

ja ne mogu da verujem da ti ni ne citas sta se pise, vec konstruises nesto u svojoj glavi samo da bi napisao post.

tebi na 60Hz ekranu secka i telefon sporo radi? recimo na iphone 15 (telefon koji ima A16 Bionic)?

da, sad stavimo ekran od 240Hz i 120Hz i snimimo slow motion kamerom u 240fps da vidimo onda koji secka :)
Pisem po svojoj glavi? Da nisam uporedjivao, ne bi pisao. Imas gore i video koji je okacio neko ispod moga posta. Ja nisam rekao da secka i da sporo radi ( procitaj opet post) ja sam rekao da je prijatnije, fluidnije i bolje za koriscenje. Uporedjivao sam 60Hz na iphone 14 sa Huawei P50 pro (120Hz) i Galaxy S23 ultra. Ne razumem sta si ovim postom hteo da postignes al ajde.
Stojim pri tome da telefoni budzetski ne smeju imati manje od 120 Hz, za tu cifru para, nikako, to je ne oprostivo. A ako je tako kao sto ti kazes, zasto onda ne prave telefone sa 60Hz i cao. Naravno da se vidi razlika
 
sta ja kazem?
 
Ovo mora da je trolovanje, vec tri strane se pise od 2 izraza, kao da je filoloski forum🤣
 
jbga kada danas niko ne cita sta drugi pisu, svako samo izbaci nesto iz sebe…
 
MTS jos nije dobio Pro Max za preordere...
 
Je l ja dobro čitam ovu analitiku?
Po ovom isečku je Home & Lock Screen trošio 72% baterije u periodu od samo 4 min, koliki je uzorak vremena odabran?
Koliko ti je trošio na dnevnoj bazi? Tipa danas?

Meni je sinoć u toku noći koristio 2h11min
 
Istu situaciju imam od ios17.. trecina baterije odlazi na home.. aod iskljucen
 
Je l ja dobro čitam ovu analitiku?
Po ovom isečku je Home & Lock Screen trošio 72% baterije u periodu od samo 4 min, koliki je uzorak vremena odabran?
Koliko ti je trošio na dnevnoj bazi? Tipa danas?

Meni je sinoć u toku noći koristio 2h11min
Poslednjih 24 casa, potrosio 23m on screen / 5% baterije. Medjutim u toku spavanja vidim samo find my.
Mozda nam racuna stvarno Home i Lock screen mislim na ovo sto vidimo na sekundu wallpaper sa widgetima u toku authentifikacije i sto vrtimo screen na koju cemo aplikaciju da kliknemo. Moguce da ulazi AoD i Standby mode isto u to, mada je meni turned off oba.
 
Molim Vas ukoliko neko ima iPhone 15+ da podeli utiske, sve me zanima od ekrana do trajanja baterije…
 
Video iPhone 15 telefone uživo i mislim da je za oba pro modela lepša kombinacija čelik i staklo kao na iPhone 4 i 4S 😃 Moram da se ogradim da je realno to bilo brzinsko gledanje, ali to je nekako bio prvi utisak 😃

Porđenje brzine punjenja i zagrevanja telefona sa originalnim punjačima od 5, 12, 20, 30w i originalnim kablom za 15 Pro Max. 04.png

06.png

07.png

01.png

03.png

05.png

02.png
 
Neke novosti od strane operatera za Pro Max?
 
Da prenesm poruku koji sam upravo dobio, A1. Preorder prvi dan ujutru cim je pusteno.

Zbog limitiranih kolicina iPhone 15 u pretprodajnom periodu, nazalost nismo u mogucnosti da realizujemo Vasu online kupovinu. Ocekujemo da ce nove kolicine telefona uskoro biti dostupne na nasim prodajnim mestima i u Online prodavnici. Dostupnost telefona mozete da proverite na a1.rs. Vas A1
 
trebao si preorder u 00:01 :)
 
Ja se secam zeni kad sam uzimao iphone 12pm u januaru mesecu ceko sam u yettelu 2-3 nedelje 😀ko zna kako to ide sa operaterima kad je preprotdaja ako su uopste dobili neki telefon.
 
Probao sam danas sva 4 modela. Veci mi je up 15 u odnosu na prethodnike, lepsi, manje ivice, ostrvce, jako lep. Pro serija nikakav utisak, nekako telefon u ruci deluje plasticno, cak ni dugmici nemaju onaj tradicionalni klik kad se stisnu vec kao da su plasticniji.. ne odaju mi taj premium utisak kao prethodni pro modeli. Definitivno ostajem pri 14 pro.
 
Koja zezancija u A1... Nisam ni mogao da rezervišem pre nekih 10.30 22. septembra, izbacivalo mi da nije moguća kupovina. Sad ili je baš bila tolika navala ili su tek tada pustili.
Baš me zanima da li je neko i dobio pro telefone iz A1.
Bezveze

Ustvari sad kapiram da su nas i "izbacili" iz pre ordera, pa nas neće ni zvati kada budu stigle neke količine. Nego eto proveravajte svaki dan pa kad stigne.
 
Poslednja izmena:
Meni je stigla ista poruka, ali ja sam porucila 28. recimo, pri kraju 😒
 
Video iPhone 15 telefone uživo i mislim da je za oba pro modela lepša kombinacija čelik i staklo kao na iPhone 4 i 4S 😃 Moram da se ogradim da je realno to bilo brzinsko gledanje, ali to je nekako bio prvi utisak 😃

Porđenje brzine punjenja i zagrevanja telefona sa originalnim punjačima od 5, 12, 20, 30w i originalnim kablom za 15 Pro Max.
Dakle, kao i sa S23U 45W vs 25W, zapravo minorna razlika, i najvise se vidi kod tih prvih par %, tako i 20 vs 30W.
Sitno je to sve da bi brinulo.
 
Bolje da ga ne kupujete i ostanete na svojim pro i pro max serijama 13 i 14
bar po onome sta se vidi na internetu , a nesto i stidljivo je pricao neki momak iz iStyle u delti , neki lomovi i slabije kuciste
ovu seriju bi trebalo preskociti
ne hejtujem , volim IP telefone i kupujem ih , ali ova serija u sirokom luku zaobilazak
 
I ja sam imala prilike da danas uzivo pogledam modele serije 15,i iskreno vise mi se dopada kompletan utisak vanila modela od pro serije.
I sveukupno vise premium utisak odaju prethodne serije… Tako da sam danas definitvno odlucila da ostajem na svom 14 pro maxu,ljubicanstveni i ja cemo se druziti jos celu godinu minumum 🙂.
A za tu razliku koju bih dala za 15 pm sam kupila Apple watch 🫣
 
Probao sam danas sva 4 modela. Veci mi je up 15 u odnosu na prethodnike, lepsi, manje ivice, ostrvce, jako lep. Pro serija nikakav utisak, nekako telefon u ruci deluje plasticno, cak ni dugmici nemaju onaj tradicionalni klik kad se stisnu vec kao da su plasticniji.. ne odaju mi taj premium utisak kao prethodni pro modeli. Definitivno ostajem pri 14 pro.
Pozdrav, da li bi mogli bliže da mi kažete kakav je 15+ po pitanju ekrana? Ja sam htela njega da uzmem.
 
Pozdrav, da li bi mogli bliže da mi kažete kakav je 15+ po pitanju ekrana? Ja sam htela njega da uzmem.
Izuzetan, kao i na predhodnicima generalno. Nema 120hz i to mu jeste mana "kome treba" . Slazem se da za te novce telefon mora imati sve tekuce drazi tehnologije, ali izbor je vas, i ako vam ne smeta 60hz samo napred.
 
Sto se tice grejanja...

 
Nazad
Vrh Dno