Šta je novo?

iPhone 13

Kod Yettela je bilo potrebno traziti od operatera da ukljuci opciju, rekli su da ne garantuje sa radi, ali radi :)
 
znaci izgleda da je Apple upravu kad kaze da ne radi :)
 
Pre nekih desetak dana sam aktivirao. Kažu da su podržani apple uređaji.
 

Prilozi

  • 04B667C2-10F1-4C05-8E89-FA07B3D6AC07.jpeg
    04B667C2-10F1-4C05-8E89-FA07B3D6AC07.jpeg
    95 KB · Pregleda: 156
Ma lažeš, vidiš da pišu kako ne radi. I sigurni su u to 😂
 
Evo i ja da podelim svoje iskustvo sa volte uslugom u A1 mreži. 13 pro73EB305D-201F-444C-8BFA-2B03973AF365.jpeg
 
Neverovatno da u Apple store u Cirihu, 19CHF kosta punjac a kod nas jedva kopiju nadjes za te novce.. Uzas..

Uglavnom, jel neko ima preporuku za neki punjac koji ima 2+ USB - C porta? Napravio sam neki stand za telefon, slusalice i sat pa bih voleo to sve da bude na jednom punjacu.. A retko ce se koristiti obe stvari istovremeno...
 
Pozdrav :)
Htela sam da uzmem ovaj fon preko operatera pocetkom godine , i ne uzeh ga, ni sama ne znam zasto , ..
E sad me zanima , posto vidim da se spominje 14-tica, da li nju da cekam ili da pazarim ovaj 13 Pro max.
Da li oni izbacuju modele svake godine ?

Hvala
 
Izbacuju svake godine.
 
Drustvo :)
Sve sam iscitala, i rešila svoje nedoumice :)
Pondela sam zahtev u mts za Iphone 13 Pro Max 256. Cekam ponedeljak :) Jedva cekam.
Prelazim sa Note 9 - bice malo neobicno ali se nadam da cu se vrzo navici.
 
Drustvo :)
Sve sam iscitala, i rešila svoje nedoumice :)
Pondela sam zahtev u mts za Iphone 13 Pro Max 256. Cekam ponedeljak :) Jedva cekam.
Prelazim sa Note 9 - bice malo neobicno ali se nadam da cu se vrzo navici.
najvise ces se na pocetku "mucit" sto ekran nije edge , videces al dobra je jabucica
 
Drustvo :)
Sve sam iscitala, i rešila svoje nedoumice :)
Pondela sam zahtev u mts za Iphone 13 Pro Max 256. Cekam ponedeljak :) Jedva cekam.
Prelazim sa Note 9 - bice malo neobicno ali se nadam da cu se vrzo navici.
Iju, preporod na vidiku! Da docekas sto pre i da te sluzi!
 
Drustvo :)
Sve sam iscitala, i rešila svoje nedoumice :)
Pondela sam zahtev u mts za Iphone 13 Pro Max 256. Cekam ponedeljak :) Jedva cekam.
Prelazim sa Note 9 - bice malo neobicno ali se nadam da cu se vrzo navici.
Ja sam na inicijativu od @Proday prešao i nisam ni sekund požalio. Neka te lepo služi
 
Samo 2 pitanjca dok čekam telefon.

Da li odma pravim US nalog i prijavljujem se na njega , ili prvo na SR, tj ima li kakve veze.
I nisam bas najbolje shvatila to oko kupovine gift vaucera. Ako moze malo pojasnjenje. Gde se uplacuje i kako to idde.
Neko je navodio da naše kartice rade/ ne rade, ne znam od kad su info.. da li sad moze intesa internet ?

Gde i kako se uplacuje tih 200 din za youtube i jel to samo za 1 uredjaj, ili ??


Hvala vam svima puno na lepim željama.
Pzdrav;)
 
Nema nikakve veze koji prvi pravis. Gift kartice mozes da kupis na Apple sajtu i posaljes sebi na mail


ili kroz Apple Store aplikaciju na telefonu (skines je sa App Store-a)

https://apps.apple.com/us/app/apple-store/id375380948


Radi sve sa nsaim karticama koje su za placanje preko interneta. Jedno vreme je bio problem ako sa svog maila saljes gift karticu na isti mail, ali i to normalno radi.


Za Youtube prelistaj glavnu temu za taj servis i vise mogu da ti napisu zainteresovani koji to koriste, nije vezano specificno za operativni sistem ili proizvodjaca telefona 😃
 
Samo 2 pitanjca dok čekam telefon.

Da li odma pravim US nalog i prijavljujem se na njega , ili prvo na SR, tj ima li kakve veze.
I nisam bas najbolje shvatila to oko kupovine gift vaucera. Ako moze malo pojasnjenje. Gde se uplacuje i kako to idde.
Neko je navodio da naše kartice rade/ ne rade, ne znam od kad su info.. da li sad moze intesa internet ?

Gde i kako se uplacuje tih 200 din za youtube i jel to samo za 1 uredjaj, ili ??


Hvala vam svima puno na lepim željama.
Pzdrav;)
Bolji je US nalog, ima više aplikacija a takođe ima sve naše. Gift card kupis sama i pošalješ sebi na e-mail.
 
Ima li neko lepsu polovinu ili je sam ista😁 a da koristi 13 mini? Uspeva li ta baterija da izdrzi ceo dan normalnog koriscenja( nema instagrama i drustvenih mreza)?
 
Kako to mislis lepsa polovina a da nema instagrama i socijalnih mreza? Pa njima samo telefon za to i sluzi, reels loop all day, all night. :D

Ja nisam lepsa polovina, ali baterija mi traje vise dan i vise, naravno punim je do 80% (kad padne na 20% ide na punjac). Da ide do stotke, bilo bi to mnogo vise.
Sve u svemu 13 mini topcina.
 
Ima li neko lepsu polovinu ili je sam ista😁 a da koristi 13 mini? Uspeva li ta baterija da izdrzi ceo dan normalnog koriscenja( nema instagrama i drustvenih mreza)?
Uspeva i vise, osim ako lepsa polovina ne radi kao taksista pa umesto drustvenih mreza koristi navigaciju ceo dan.
 
Desava mi se ponekad da se ekran zamrzne kad telefon zvoni pa ne mogu da se javim niti bilo sta drugo da uradim, cak ne reaguje ni na tastere sa strane. Moram da sacekam da se poziv prekine da nastavim da koristim telefon. Nema veze sa verzijom sistema jer je prisutno kroz prethodnih par update-a. Je l se dešavalo jos nekome i ima li rešenje? Hvala
 
Što se tiče VoLTE ja zvao da mi ukljuce kaze imate stari paket morate da predjete na novi tj isti ali bez promocije koji je 500din skuplji zato sto nema promocije i odustao…..
 
Jel to znaci da moramo pojedinacno da trazimo da nam ukljuce VoLTE ako koristimo IPhone u A1?
Da, verovatno. Ili pozovi call centar oni imaju uvid u to da li je na tvom broju aktivan volte ili ne.
 
@nestorcika
Ista situacija i kod mene ip13 pro. Klasican poziv, viber ili wa, zamrzne ekran i ne reaguje.

Desava se i meni ali jako retko. Tada se javim na slusalice
Znaci nesto do njih je, uplašio sam se da nije moj primerak nesto fabrički neispravan pa rekoh da reagujem dok je jos u garanciji prvih 12 meseci.

A jos redje mi se dogodi da kad pricam pa odmaknem telefon ostane ekran ugasen kao da senzor za blizinu zabaguje pa ne registruje da nema nista, isto tako sam proradi posle par sekundi i vrati se osvetljenje ekrana...
 
Nazad
Vrh Dno