Šta je novo?

iPhone 12

Mislim da prvu ratu ne možeš sa balansa, tj. ako dobro znam može i prva, ali u slučaju da već imaš aktivnu AC+ za jedan uređaj a sad kupuješ za neki drugi.
 
Uzeo sam najobičnije staklo za 600 din. u nekoj radnjici sa opremom za telefone u centru, i posle nedelju dana je krenulo da se malo odlepljuje u uglu. Dajte neku preporuku za staklo koje će da traje malo duže (ali da se ne naručuje onlajn pošto sam rahitičan za lepljenje, nego da mi zalepe u radnji)
 
Mislim da prvu ratu ne možeš sa balansa, tj. ako dobro znam može i prva, ali u slučaju da već imaš aktivnu AC+ za jedan uređaj a sad kupuješ za neki drugi.
Moze. Kupio AC+ na novom iphone 12 sa novim apple id nalogom pre 10ak dana. Prvo kupio gift card, claimovao preko mejla novac na racun i onda kupio AC+ direktno preko telefona.
Kada je nov telefon, vec izbaci opciju za kupovinu AC+ kada se udje u "General" sekciju menija.

Mozda su nesto menjali od skora pa da se moze i tako uzeti. Po meni daleko laksa opcija nego preko PC, pa placanje prve rate preko kartice.
 
Evo upravo sam i ja uspeo da platim gift karticom, ali ovu mesecnu. Kad odem na preko General, ako idem na full, jedina opcija je kartica. Ako idem mesecno, ponudilo mi je preko app store kredita.

Da rezimiram, za "buduce narastaje". Ako zelite AC+, opcije su sledece:
  1. Platiti odjednom $150 - moze samo sa USA karticom. Ako imate nekoga iz USA, ovo je najjeftinija opcija. Gift kartice ne rade
  2. Platiti u ratama 24x$8 = $192 - prva rata moze i sa nasom karticom, a moze i gift card. Naredne rate se placaju gift card-om
Sve ovo je sa US nalogom. Zastita od kradje ne radi kod nas.

Za sve probleme vezano za AC+, ne vredi cimati njihov chat support (preko aplikacije https://apps.apple.com/app/apple-store/id1130498044), vec direktno zvati:
  1. Kupiti 5 evra skajp kredita (ili od nekog drugog. 5e daje 3-4h razgovora ka americkim brojevima). Ni slucajno zvati sa srpskog broja, poziv traje minimum 30min, ~100 dinara/min
  2. Nazvati broj +1-800-275-2273 (ili neki od ovih: https://support.apple.com/en-us/HT201232)
  3. Kad bot pita koji je tip problema, reci "apple care", i sacekati da se javi neko iz support-a
 
Jel moze CAD kartica da se koristi na USA store?
 
Posle mnogo godina imam telefon bez maske i stakla. Juče mi puče zaštitno staklo.
Stavio mu foliju čisto da nije baš go. Ajme tako i treba koristiti telefon. Naravno da nisam uzeo AC+ ne bi mi bilo ni na lraj pameti da ga ovako nosim.

I dalje mi smeta notch. Ne zato što uzima ekran i ružan je, na to sam se odavno mavikao ali mi je zaista problem što u ststusu ne vidim VPN ili DND ikonice.
 
Posle mnogo godina imam telefon bez maske i stakla. Juče mi puče zaštitno staklo.
Stavio mu foliju čisto da nije baš go. Ajme tako i treba koristiti telefon. Naravno da nisam uzeo AC+ ne bi mi bilo ni na lraj pameti da ga ovako nosim.

I dalje mi smeta notch. Ne zato što uzima ekran i ružan je, na to sam se odavno mavikao ali mi je zaista problem što u ststusu ne vidim VPN ili DND ikonice.
Ja ni staklo. Imao sam dva stakla, ali su mi se kod notcha uvek pojavili mehuri, pa sam ih skinuo i necu da razmisljam vise.
 
Ja sam imao Nillkin i super je pokrivalo i pored mnogo drndanja mi nije ulazio vazduh. Jedva ga i skinuh sad kad se polomilo.
Realno kada se ne nosi maska stakla baš smetaju.
 
Jedno brzinsko pitanje: iPhone 12 Pro za USA tržište vs EU? Ima li nekih razlika?
Drugar hoće ženi da kupi, pa me je pitao danas...
 
Dobice 5G verziju iz USA?
 
Jedno brzinsko pitanje: iPhone 12 Pro za USA tržište vs EU? Ima li nekih razlika?
Drugar hoće ženi da kupi, pa me je pitao danas...
Ako se dobro sjećam - samo garancija. Ali bi trebalo provjeriti u temi iStyle servisa, čini mi se da je @mikenziyu to već objasnio.
 
jel koristi neko hidrogel ili neku takvu zaštitu za kameru? Gde se to uopšte prodaje?
 
Aliexp.
ja sam porucio za ceo telefon i za kameru. Cekam da stigne pa javljam utiske da li i koliko utice na kvalitet.
 
Porucio i ja, jos u januaru. I dalje nije stiglo...
 
12 pro kosta bukvalno isto kao i 12 pro max trenutno, pa ako ti ne smeta velicina, idi na pro max
 
interesuje me samo za koji postoji sansa za veci pad cene za base modele 12 i 12 mini ili za pro i pro max. Posto cu najverovatnije uzimati i iphone 13 zbog 120hz (odusevljen sam ekranom na ipad pro 2020). Tako da je pitanje sta je bolja kupovina od tih 12 , gde cu manje izgubiti novca ako ga prodam za 6-7 meseci? eventualno zbog cega su toliko bolji (osim kamera i metal case vs alu) pro i pro max da vredi da ulozim taj dodatni novac. Svakako cu 13 pro ili pro max zbog displaya uzimati. Ne bi mi ni bio problem da cekam da ne moram da uzmem za cala neki telefoncic da mu odradjuje posao a ne uzimaju mi se androidi mislim da ce mu se2 odradjivati posao a imam i case-ove dobre posto nije nesto pazljiv 🤣

hocu da probam 12icu, znam da cu izgubiti novac ali bih da to bude minimalno i sta uzeti da rezimiram 😁
 
Nazad
Vrh Dno