Šta je novo?

iPhone 12

Drugari, noob pitanje: da li je moguce puniti iP12 punjacem od mac book pro iz 2019?
 
hvala. Verujem da je za to dovoljan kabl koji dolazi u pakovanju sa ip12 ili mora da se dokupljuje?
 
Bas taj kabl koji dobijaš ce ti zavrsiti posao.

Usb C u punjac, drugi kraj u telefon i to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li kod iPhone sot meri od poslednjeg 100% punjenja baterije?

Ako da onda je ovo odlicno Ip12mini 4g

2f0ab0251da714f225e5af811673b985.jpg

72955224e2410faecbb7b10d204033aa.jpg
 
Pa vidis da ti racuna i vrijeme prije punjenja, a i tokom punjenja si koristio. Kad oduzmes to, mozda je nekih 3:30h.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ne znam da li se screen resetuje kao kod androida recimo. On pokazuje activity i pre punjenja. Ali danas od kako sam napunio tel 100% skoro da ga ne ispustam iz ruke
 
Mozes sam da izracunas tacno, na osnovu grafikona, od 09:53 (kada si ga skinuo sa punjaca), pa sve do sada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izracunao sam sam 4h 41 min screen on 60% baterije jos ostalo i sve na 4g
 
A moze biti jos samo bolje kada ukljucis dark mode [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad će mesec dana kako čekam 12pro u MTSu. Pisao sam im mejl posle praznika, kažu strpite se, čekamo dobavljača... :mad:

edit: što se tiče punjača, s obzirom da u Vipu više nema na lageru, da li je bolji Nillkin 18w (1.500 na KP) ili onaj Ikea što ste kačili na prethodnim stranama (1.300)?
 
Poslednja izmena:
Sad će mesec dana kako čekam 12pro u MTSu. Pisao sam im mejl posle praznika, kažu strpite se, čekamo dobavljača... :mad:

edit: što se tiče punjača, s obzirom da u Vipu više nema na lageru, da li je bolji Nillkin 18w (1.500 na KP) ili onaj Ikea što ste kačili na prethodnim stranama (1.300)?
Ako čekaš navy blue varijantu pre marta neće biti. Mom.bratu su tako rekli pa je uzeo graphite black. A ni graphite black trenutno nemaju koji ja čekam.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
I ja čekam graphite black.

U iStyle ga nije bilo pre praznika, pa su mi poslali mejl da je ponovo na lageru pre nedelju dana (rekli si mi ovde da je isti dobavljač), ali MTS nema nikakve informacije o novim količinama...
 
U istylu ga ima na stanju i to u svim njihovim radnjama. Izgleda da to ne znači mnogo jer ga u drugim radnjama tehnike nemaju, a nemaju ga ni vip ni telenor iako svi uvoze preko APcoma. Ja sam naručio pre 2 nedelje i zvali sz me prošle nedelje i nisam stigao da se javim. Zvao sam ih sutradan i rekoše mi da su me zvali jer se pojavio telefon i pošto se nisam javio oni su ga prosledili dalje i da ga više nemaju i da će me zvati kad se ponovo pojavi. Ja sam primetio da mts proritetno šalje onima koji obnavljaju ugovor koji je minimum neka od omorika. Tako je, sećam se, bilo i sa svim Samsung i Huawei telefonima.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Prvi put jabuka u životu. Uživanje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad će mesec dana kako čekam 12pro u MTSu. Pisao sam im mejl posle praznika, kažu strpite se, čekamo dobavljača... :mad:

edit: što se tiče punjača, s obzirom da u Vipu više nema na lageru, da li je bolji Nillkin 18w (1.500 na KP) ili onaj Ikea što ste kačili na prethodnim stranama (1.300)?

Ni jedan ni drugi punjac nisu 1 kroz 1 dobra zamena za original (novi) 20W Apple charger usb C (PD - power delivery) = nece puniti u punom sjaju koji iPhone 12 moze da podnese.
Da ce puniti punice, i tu nema dileme, ali nema onih 50% za 30 minuta.
 
Ja uzeo Apple Care + sad. Prošao lagano sa US ID-jem i UniCredit karticom. Sad bar mogu mirne glave da nosim telefon bez maske. Greota stavljati za ovako lep telefon.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobar info, hvala.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Zacudilo me koliko animacije na dvanestici deluju krzavo naspram 120hz. Znam da je to 60 naspram 120, ali zacudio sam se tolikoj razlici s obzirom da se zna koliko ih je Epl upeglao.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Ne znam da li se tripujem... možda je i došlo sa nekim ažuriranjem ali mi se čini da mi 12ica brže izbacuje aplikacije iz rama od 11ice. Moj trip ili još neko ima ovakvo iskustvo?
 
Jedno pitanje, cenim da je tako, ali cisto za potvrdu. Recimo ako mi ispadne telefon danas i skrca se, imam Apple Care +, znaci odnesem telefon u iStyle i ponesem sa sobom eventualno potvrdu i kazem, imam Apple Care, hteo bih nov telefon ili popravku i to ce da sljaka ? Nije problem sto je uzet AppleCare na US account-u ?
 
Nema veze, i ne treba ti potvrda, oni to vide u sistemu.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Jedno pitanje, verujem da je tako kako mislim, ali ipak da proverim: Da li mogu mesecno da placam Apple Care+ dok imam telefon, te ako odlucim da prodam, samo otkažem pretplatu?
 
Nazad
Vrh Dno