Šta je novo?

iPhone 12

Ne vjerujem da je presao sa 11 pm... nije lud.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma nije bio na Iphonu uopste, mislim Mi 9 .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prezadovoljan.

Sve što sam tražio dobio sam.

Video
Fotke uvek isti kvalitet.
Standby time.
Manji telefon.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Ti si imao p40 lite i neki šiomi ako se ne varam, naravno da ćeš biti prezadovoljan [emoji23]

P30 Pro
 
Mi8, pa Mi 10, a sa Mi 10 na iP12. P40 lite mi je poslovni.

Stvarno je 146 meni granica sto se tice koriscenja jednom rukom.
 
Danas sam malo cackao 12 mini, meni je ono skoro savrsenih dimenzija, sa takvom lakocom se barata njime da je prosto uzivanje.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Zna li ko kako se na ovom poslednjem ios-u (12pm je fon) namesta da safari ne povlaci bookmarks-e sa chrom-a. Sinoc videh da mi je sve povukao, ja obrisem on mi na kompu sve obrise. Sreca vratim sa icloud-a. Smara me da mi na fonu budu iste favorite stranice kao na kompu (win nije mac) jer ih na kompu imam milion, a na fonu mi to ne treba


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
problem sa odstupanjem od 1.7mm za skinove resen. treba mi po jedan dobrovoljac za mini, 12,12pro i pro max. da urade test (slike obavezne)
 
Da li na kompu imas instaliran iCloud app?

https://www.laptopmag.com/articles/sync-safari-bookmarks-with-chrome-firefox

Tamo mozes da biras da li da uradi sync sa chrome/firefox/ie

Uspesno uradjeno. Otisao na icloud na windows kompu i rasceki rao u opciji "bookmarks" chrome. Morao sam i da disejblujem apple ekstenziju u chromu da bi to bilo to, posto bez disejblovanja i dalje drzi bookmarks u sync modu. Evo sad pobrisah sve u safariju, a na kompu sve stoji. Dok se naviknem na ovaj ne bas pametni ios smoricu se[emoji2957]
 
Izgubio mi se preview insta linkova u iMessage. Jel zna neko šta je problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja mislim da upravo zbog Qualcomovog modema i jeste ta razlika (naravno tu je i A14). Cak je i prijem signala 50% bolji i brzina interneta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
50? Ako nije 150%, necu da razgovaram[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije bas intel kao exynos, majku mu [emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma mislim bukvalno 50%. Ima na yt kanal maxtech lijepo testirao intel vs qualcom iphone 11 i 12.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Potvrdjujem i za 12 pro, vise nego odlicna baterija, a plasio sam se da ce biti gora od 11 pro.
 
Jel ima neko dodat viber na esim broj? Nesto mi ne prolazi aktivacija. iPhone 12 je u pitanju
 
Evo, meni danas posle 5 dana stigao Dbrand Grip i Prism za iPhone 12 Pro. Jos samo telefon da mi stigne. :kekw:
 
Jel zna neki jel esim zaključan na iphonu 12/pro/pm iz telenora. Znam da je mts zaključavao na 11-ici. Ne znam kakva je sad situacija.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Da li su cene dovedene u "normalu" ili bi trebalo jos da padnu? Pre svega mislim na 12 i 12 mini
 
Nazad
Vrh Dno