Šta je novo?

iPhone 11

Ko mu je kriv kada veruje u forumske bajke o ''ultimativno najboljem Android skinu'' :) Gugl nesto napravi, Kinezi to ''presvuku'', ne moze to da bude flawless, nema sanse.
 
Jedno pitanje al budite iskreni, jeste imali ikad battery drain (na bilo kom modelu/bilo koji iOS), u smislu ode preko noci preko 50% ili vise baterije random..

Moze da se desi itekako da potrosi i vise od toga, problem moze da bude do baterije, tigrisa, u2 kolo za napajanje, ili nesto trece, to treba testirat.
Mozes pogledati i analitiku u kojoj stoji neki log vjerovatno sa problemom, ukoliko se telefon tokom rada restartuje, imace panic kernel, ili neki drugi...

Privacy > Analytics & Improvements > Analytics Data
 
Mislio je isključivo na sistem, a ne hw problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa kad nema iTunes za Hr[emoji23][emoji23] . Oni medju najgorima,kao mi.[emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bar imaju App Store, mi nemamo ni to [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja kliknem da prihvatim godinu dana gratis Apple TV+ i ništa se ne dešava. A svugde mi piše da imam pravo na to. Ne znam šta pogrešno radim?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne mogu da instaliram Cloud.Mail.Ru na Pro Max. Menjala region, instalirala Tunnel Bear, prebacivala na drugi Apple nalog i ne ide. Nažalost ne odradih backup aplikacija sa starog uređaja. Može li iko da mi pomogne?
ba38affab71218e6fad514348217f4b9.plist

I šta raditi za aplikacije bilo koje, koje nisu dostupne na vašem regionu?
 
Poslednja izmena:
Moraš da napraviš apple id baš za taj region - npr, za spotify ja koristim us app store, ali za hbo.go imam cro app store.
 
Neke app jednostavno budu povučene sa store-a, nebitno koji je. Tako sam izgubio gomilu aplikacija i stikera, nemam ih ni na HR a ni na US nalogu, ako nije odradjen bekap na vreme, možes da se pozdraviš sa njima, nažalost.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo danas mi prođe aktivacija Apple TV+ i to sa tableta a ne telefona:
a0f3420af75ba1cca5f185f14508102f.jpg



Sent from my iPad using Tapatalk
 
Moraš da napraviš apple id baš za taj region - npr, za spotify ja koristim us app store, ali za hbo.go imam cro app store.

U.S i HR imam na njima nije moguće, moraću pokušati i sa RU mada bi mi značila informacija da li je cloud uopste na App Store. Hvala ti u svakom slucaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neke app jednostavno budu povučene sa store-a, nebitno koji je. Tako sam izgubio gomilu aplikacija i stikera, nemam ih ni na HR a ni na US nalogu, ako nije odradjen bekap na vreme, možes da se pozdraviš sa njima, nažalost.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne bih volela da se to desi, ali hajde da prvo pokušam sa regionom, hvala.
 
Da li neko ima informacije kada ponovo stižu iPhone 11 u mts?
Nisam mogao da naručim na vreme jer mi nije istekao ugovor, a sada imaju u ponudi samo 7 i XS Max...
 
Nece stići skoro samo to znam. Ja sam odustao od MTS-a i kupio u iStyle


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pocetkom decembra, ali je sve vec rezervisano, mozda se provuce neki ako je neko odustao u medjuvremenu pa budi aktivan i prati...
 
Pozdrav svima,

ja sam 28.oktobra rezervisala pro model u mts, i jos uvek navodno nije stigao. Razmisljam se da odustanem i kupim kao i ostali za kes. Koleginica je porucila u telenor-u dosta posle mene i stigao joj je pre neki dan. Stvarno ne razumem, cak sam se razmisljala da predjem kod drugog provajdera...
 
Poslednja izmena:
Ja sam porucio u vipu pre mozda 4-5 dana, koliko je koleginica cekala na njen telefon?
Doduse ja sam crveni porucio, kazu da se ne trazi toliko crveni pa mozda bude brzo :D
 
Jel ovo realno da ima kod nas :D Na Zlatiboru merio.

DB49E07E-87D9-4C06-B914-997A214634E5.png
 
Ima i duplo brze[emoji6] . Ja nisam izvlacio vise od 175 u Ns a na poslu mi je konstantno oko 150.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hahah, kralj si realno... :d imas temu u provajderi sa milion rezultata testiranja pa pogledaj...
 
Izvinjavam se onda. U svakom slucaju lepo od nasih provajdera :D
 
Svratih malo pre do iStyle-a u Uscu kada sam vec bio tamo da ponovo pogledam 11 Pro. I dalje je za mene velicina telefona (ne i ekrana) prihvatljiva sa dimenzijama do iPhone-a 8. Mada je i to diskutabilno. Za 11 bi mi trebala neka torbica. O rugobi od kamera tek da ne pricam. Jedina dobra stvar je ona nijansa zelene.
 
A meni je dizajn kamere nesto najlepse i po prvi put telefon veoma mocno izgleda i u silicone case-u :)
 
Vrh Dno