Šta je novo?

"iPad" od 29. novembra zvanično dostupan u Srbiji

DariusIII

Slavan
Učlanjen(a)
08.12.2006
Poruke
3,459
Poena
435
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5900X + Scythe Fuma 3
Matična ploča
Gigabyte Aorus B550M Pro-P
RAM
64GB Corsair Vengence LPX 3600
GPU
Sapphire Radeon Pulse RX6800
Storage
WD Black SN850X 1TB, Samsung 970 pro evo 500GB NVME
PSU
Cooler Master V850 Gold V2
Kućište
Cooler Master TD500L
Monitor
LG UltraGear 27" x 2
Miš & tastatura
Razer BlackWidow V4 Pro + Razer Basilisk V2
Pristup internetu
  1. ADSL
Čudi me da niko do sada nije postavio ovu vest, ili je bar ja nisam našao pretragom:

Najnoviji modeli planetarno popularnog "iPad"-a, "iPad Air" i "iPad mini" sa Retina ekranom koje je "Apple" predstavio krajem prošlog meseca, zvanično će biti dostupni u Srbiji od petka 29. novembra kroz direktnu podršku kompanije "Apple".

Oficijalna prodaja kreće kod odabranih partnera, a pored sveže lansiranih "iPad Air" i "iPad mini" tableta sa Retina ekranom, kupcima u Srbiji se nudi i mogućnost kupovine ostalih aktuelnih "iPad" modela ("iPad 2" i "iPad mini").

Cene novih "iPad" tableta zavise od hardverske konfiguracije i kreću se od 55.090 dinara za "iPad Air" modele, dok preporučene maloprodajne cene za "iPad mini" sa Retina ekranom startuju od 44.990 dinara.

Aktuelne "iPad 2" i "iPad mini" tablete kupci u Srbiji mogu da nabave po promotivnim cenama koje se kreću od 41.290 dinara za "iPad 2" model, odnosno od 31.690 dinara kada je reč o "iPad mini" tabletima.

Sve "iPad" tablete na tržištu prati i prodaja odgovarajućih smart kavera i smart kejsova, kao i ostale dodatne opreme.
 
postavljena je u temi "ipad air" ili "ipad mini retina" nisam siguran, ali znam da sam video post sa tom vescu...verovatno nisu hteli ljudi da zbog toga cepaju temu na dve razlicite posto je i do sada bio nabavljiv ipad kako tako, ipak ne zivimo u severnoj koreji... xD
 
Realno, iPad interesuje jako mali broj ljudi.

Da je vest o iPhone-u, to bi već odjeknulo daleko jače...
 
Moze biti da ga ima u APPLE podsobi - koju je dobar broj ljudi ignorisao iz Nove Poruke linkovima.

Ali 5 dana da kovac ili ILIJA ne postave ovakvu temu???? Neka neko proveri da li su dobro :D
 
Nazad
Vrh Dno