Šta je novo?

iOS automatsku snimanje razgovora?

Mirko BGD

Slavan
Učlanjen(a)
26.01.2005
Poruke
793
Poena
319
Pozdrav
da li postoji mogucnost na IP 6s uz neku aplikaciju ili sta god da se ukljuci snimanje razgovora... posto radim posao gde nisam u poziciji da uvek zapisujem podatke, veoma bi mi koristila ova opcija...
 
Odes na appstore i kucas call recorder. Imas brdo aplikacija koje bas to rade, neke su free, druge se placaju.
Druga opcija ti je jb, cydia i neki od tvikova. Ne znam da li su apdejtovali bas za ovo, ali ako nisu do sada onda ce uskoro.
 
Mewni ni jedna app nije radila posao pre par meseci, ali ni jedna. Nisam JB niti me je zanimao JB. Ako se neka app u međuvremenu pojavila da radi vi napišite, naravno bez dosadnog beep iz pozadine.
 
eee o tome se radi... JB ni mene ne zanima a po stranim forumima sam video da se ljudi zale... obzirom da planiram da uzmem 6s preko mts nisu male pare a ovo mi je jako bitno na telefonu.. ok znaci nema mogucnost snimanja razgovora
 
Stavis na speakerphone i snimis diktafonom razgovor.
 
^ ovo je šala? Samo tako mogu da je shvatim. Možda je ovo izvodljivo u studijskim uslovima. Na šta bi ličilo ulicom dok hodaš, na kafi sa prijateljima, u kancelariji punoj ljudi... konferenciska veza :smash:

@Mirko BGD, jedna od stvari zašto mi je primaran fon android, na androidu ni ne treba root za ovakvu app, zapravo ne sećam se kada sam zadnji put odradio root na nekom mob, na htc one m8 ni jednom.

Sve se nadam da će neko ostaviti link ka app koja radi ovo na iOS, nemam trenutno iP da bih isprobao. @azimuth?
 
kako trenutno stvari stoje i meni se cini da cu morati da ostanem na androidu... a bas sam hteo da probam ios
nisam siguran ni da li postoji mogucnost postavljanja staticke IP adrese?
na s4 je to snimanje radilo solidno (desilo se da par puta ne funkcionise zbog TW) ali u glavnom je bilo sve ok
telefon ne pamtim kad sam zadnji put rootovao
 
Moze da se namesti staticka IP adresa za svaku konekciju posebno.
 
Isprobacu ove besplatne pa javljam u narednih par dana [emoji6]
 
Samo da dodam, da postoje app-ovi (mada uglavnom za Srbiju se ne isplate) koji se placaju a pozovu free number(podrzano samo za neke zemlje) koji je ustvari server proizvodjaca app-a. Dalje server snima razgovor i sve razgovore mozete preslusati i skinuti. Naravno ovo je ukoliko operater podrzava group call, a i nije bas povoljno za Srbiju jer nema free broja, vec poziva inostranstvo.
Ista stvar se ne moze raditi na Androidu jer je iz legalnih razloga blokirano snimanje razgovora - naravno na Androidu se to resava root-ovanjem, na iOS jailbreak-om.
 
na androidu (5.0.2 samsung i9505 ne rootovan) snimanje radi skoro pa savrseno.... takodje probano na alcatel 6030 (radi bez greske) s5 s6 edge...
 
^ ovo je šala? Samo tako mogu da je shvatim. Možda je ovo izvodljivo u studijskim uslovima. Na šta bi ličilo ulicom dok hodaš, na kafi sa prijateljima, u kancelariji punoj ljudi... konferenciska veza :smash:

@Mirko BGD, jedna od stvari zašto mi je primaran fon android, na androidu ni ne treba root za ovakvu app, zapravo ne sećam se kada sam zadnji put odradio root na nekom mob, na htc one m8 ni jednom.

Sve se nadam da će neko ostaviti link ka app koja radi ovo na iOS, nemam trenutno iP da bih isprobao. @azimuth?

Nisam mislio da hocete da snimate ama bas svaki razgovor. Ali ok. Tako je kako n1tro kaze.
 
^ Idemo u Pinokio, platis 1-2 slane placinke i ja ti odradim jb tako da neces ni znati da ga imas ;)
 
Sve stock, na samsungu je moguce vrlo lako aktivirati tu opciju.
 
@n1tr0, nije potreban root za takvu app na droidu. Koristim Automatic Call Recorder (crvena ikonica za zelenom slušalicom), besplatna je, sve radi odlično, nije potreban root. Recimo neka od app za skener otiska prsta nije potreban root, sve može posbeno da zaključa na telefonu, npr. galeruju postavim da ne može da se otvori bez otiska, ili poruke...

^ Idemo u Pinokio, platis 1-2 slane placinke i ja ti odradim jb tako da neces ni znati da ga imas ;)
Da ponovim:
Nisam JB niti me je zanimao JB.
 
mozda je mali off, ali danas videh da iOs ne poseduje ni smart dialing :(
inace da li se JB gubi garancija? sta se desava kada se updateuje sistem?
 
Smart dial nemas u defaul phone aplikaciji, ali ako udjes u tab gde su kontakti, onda mozes da pises broj ili slova pa radi kao smart dial ili ova varijanta sa spotlight koja mi je jos prakticnija nego sto je bio slucaj na androidu.
@NovemberWhisky, i mene je zezao tj seckao, ali sam uradio restore i na 9.0.2 radi skroz normalno sada (i onaj od gore i ovaj levo). Uskoro ce i 9.1, na beti 5 mi je radio isto skroz normalno.
 
Nazad
Vrh Dno