Šta je novo?

iOS 17

Ja plaćam 200 dinara mesečno naš srpski family paket, sa još nekolicinom ljudi, mislim da je sve ukupno oko 10e, tako da nađite ljude da podelite paket i manite se ćorava posla sa afričkim zemljama 😁
 
Preko nigerije je 1eur familija, nema bolje od toga...možeš i da napraviš turski nalog i plaćaš preko iCloud naloga, familija je oko 130 lira mesečno (3.7 eur), kupis turske gift kartice i odatle ti skida
 
Da li neko može da mi objasni o čemu se radi?
 

Prilozi

  • IMG_5809.jpeg
    IMG_5809.jpeg
    86.2 KB · Pregleda: 89
  • IMG_5810.jpeg
    IMG_5810.jpeg
    73.9 KB · Pregleda: 81
  • IMG_5811.png
    IMG_5811.png
    144.4 KB · Pregleda: 75
  • IMG_5812.png
    IMG_5812.png
    107.2 KB · Pregleda: 79
1. 3. i 4. slika su direktni backup-ovi aplikacije na iCloud. 2. slika je backup telefona koji uključuje i ove aplikacije.
 
Hvala. A šta će biti ako isključim backupove sa 2. slike, da li će se izgubiti podaci? Isključio bih viber i whatsapp.
 
Ako sam ja dobro skontao, jedno je backup recimo Vibera kroz Viber backup pa ti ide samo chat, iskljucio si slike i klipove.

Ali ako ti je pod backups ukljucen Viber kao aplikacija, onda ide sve u backup sto ide preko vibera.

EDIT: Kolega je bio brzi.
 
Hvala. A šta će biti ako isključim backupove sa 2. slike, da li će se izgubiti podaci? Isključio bih viber i whatsapp.
Možeš isključiti, na novom telefonu (ili pri vraćanjy na fabrička) ćeš morati samo da vratiš poruke kroz app.
 
Dan ili dva ako imaš u vidu da je aktualna RC verzija.
 
izasao 17.5
 
1GB meni
1715624232025.png
 
Uvek instaliram, nema razloga čekati.
 
Kod mene i dalje 100%, miran do sledećeg update 😎
 
kakav ce biti.. eurovision
1715636454318.png


vojo77

Izasao update ima 4-5 sati. Polako. Daj mu 4-5 dana.
 
Ali stvarno deluje da ce baterija da pokida;)
 
Da se ja pitam, uveo bih pravilo na forumu da nakon apdejta prvih nedelju dana ko pomene bateriju dobije opomenu.
 
Šale se kolege malo, baš zbog toga. Inače, kul je ovaj neon fazon wallpapera, samo što "pride" više nije in, trebalo bi da naprave "non binar"
 
Moj 11 pro max ima 83% bh bojim se da ga ovo azuriranje ne spusti na 80 😅 kad bi nam poslali preko azuriranja HDR video nego nece kao ni sto nisu nikad night mod poslali na modele pre 11 serije. A o cinematoc videu da ne pricam.
 
Nazad
Vrh Dno