Šta je novo?

iOS 17

17.4 zvanična verzija il je ovo RC jer sam na poslesnjoj beti
 

Prilozi

  • IMG_2121.png
    IMG_2121.png
    170.4 KB · Pregleda: 35
IMG_0557.png
Nije to zvanicna….
 
Nije, RC je. (21E217).
Stable je planirana sledeće nedelje, moja greška.
 
Rekli su prva nedelja marta
 
Jel koristi neko betu 17.4? Citam da su ubrzali animacije, da je odziv tastature brzi, i da promotion radi brze sto se tice dizanja hz?
 
Jel postoji neko rešenje da prebacim sve slike sa računara/androida ali da ih iphone ne kompresuje i ne briše im mediainfo generalno datume, par puta kada sam prebacivao probao sam kroz move to ios i putem 3utoolsa na računaru da prebacim medjutim prebacim sve ali u vrlo lošem kvalitetu bez ikakvog foldera i rasporeda.
 
Nedavno sam koristio, moraš u opcijama da namestiš da ne radi kompresiju, zamalo sam se zeznuo. Ali je neverovatno kako nema opciju da grupiše u foldere po datumima, to je moglo i pre 20 godina da se radi, a danas softver sve gluplji i gluplji.
 
Hocu da podesim focus da mi se aktivira na osnovu lokacije I sad bi da izaberem svoju lokacije ili sam da izaberem na mapi ali ne vidim kako, ili preko precica da odradim?
 
Koliko sam vremena na IOSu i nikad nisam provalio fokus. Ne bi bilo loše neko da postavi kratko uputstvo kako se kreiraju ? Hvala.
 
Nedavno sam koristio, moraš u opcijama da namestiš da ne radi kompresiju, zamalo sam se zeznuo. Ali je neverovatno kako nema opciju da grupiše u foldere po datumima, to je moglo i pre 20 godina da se radi, a danas softver sve gluplji i gluplji.
Par puta sam išao sa androida na iOS, ali uvek me je to nerviralo što je sistem toliko zatvoren i taj njihov ekosistem koji te tera da se ti prilagodjavaš tim glupostima samom telefonu, a ne on tebi, razmišljam se dal da opet uzmem neki iPhone za promenu pa reko da vidim kako bi ovo moglo da se prebaci.
 
zasto bi uopste razmisljao ako ne zelis da se prilagodjavas glupostima?
 
Hoće li večeras ili sutra 17.4?
 
Ako nije juce,ja bi rekao sutra.
 
^ sutra im je zadnji dan kad moraju da izbace. Znači danas ili sutra.
 
Nisam toliko obavešten o tim update terminima, zašto kažeš da moraju da izbace?
 
^ zbog EU. Prave neke promene u store.
 
@alter to si u pravu. Svi u isto vreme, da vidimo te promene
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno