Šta je novo?

iOS 17

I koliko se sećam, niko nije rekao da je veliki problem, samo da je na 16 bilo lepše sa onom blurovanom pozadinom i nisi morao da dodeljuješ fotku za "poster". Kao što je sad najveća drama kod Samsunga što su na novom Androidu povećane ikonice. Bilo je lepše pre i to je to
 
Poslednja izmena:
Blurovano tamne boje. Pogrešila sam, kad me neko zove i kad ja zovem pre nego što se uspostavi veza onda je blurovan ekran, ali kad se uspostavi veza onda je siv 😒
 
pa blurovano sivo je sivo :)
 
Nije sivo ono ružno sivo ali jeste kad se uspostavi veza. Ali mi je tad telefon na uhu, pa ni ne vidim da je sivo.. Isto mi je ove boje i kad me neko zove.
 

Prilozi

  • IMG_2192.jpeg
    IMG_2192.jpeg
    36 KB · Pregleda: 113
Meni je sivo stalno. Ne znam, da nije do nekih podešavanja? Jel si podesila postere i share tvog postera?
 
Meni je sivo stalno. Ne znam, da nije do nekih podešavanja? Jel si podesila postere i share tvog postera?
Jesam i poster mi stoji za neke kontakte ali za ove bez postera mi je ovako. Nije više sivo. Valjda je tako i bilo pre ios-a 17, ne mogu da se setim kako je izgledalo.
 
Primetio sam da animacija prilikom spustanja i podizanja kontrolnog centra zalaguju, sredi se vrlo brzo al vec par puta sam primetio.
 
Da li je neko primetio povremeni problem koji se ogleda da mi telefon zazvoni na sekund i kraj. Nastavlja da zvoni ali bez zvuka. Imam sat. Onaj awareness nije ukljucen. Desi se na svakom desetom pozivu pa mi je tesko da detektujem sta je
 
Primetio i dešava se kao propušten poziv, mislio sam da je do MTS mreže. Izuzetmo retko, ali se dešava, kao i da se pri otključavanju telefona prikaže druga strana sa aplikacijama, a ne osnovni Home screen.
 
To mi je manji problem sto mi ne pokaze home screen ali i to se desava redovno.
 
Da li je neko primetio povremeni problem koji se ogleda da mi telefon zazvoni na sekund i kraj. Nastavlja da zvoni ali bez zvuka. Imam sat. Onaj awareness nije ukljucen. Desi se na svakom desetom pozivu pa mi je tesko da detektujem sta je
Ovo sa home mi se ne desava, a ovo sa pozivima se desavalo bas cesto na 16, manje na 17 i 17.0.1, a na ovom do sada nije. Yetel mreza.
 
Nikad nisam imao taj problem sa zvonjavom. Nekako mi se cini da ga sat zbuni iako mi nije ukljuceno wake on wrist raise .Taman zazvoni i ja mlatnem rukom ali nisam bas siguran. Ja sam isto na Yettelu. Videcemo za mesec dana kad prdjem na A1😁
 
Jel primetio neko da zvuk tokom pozivanja kontakta ( ne uvek ) ima neko sustanje i sum dok se kontakt ne javi? Danas npr se desilo kad sam prekinuo poziv da se iz slusalice culo neko sustanje nalik onome kad smo prinosili mobilni starim televizorima..pucketanje neko. Posle obavih jos 10 poziva i nista.
 
То нисам. Да није прислушкивање? :unsure: :)
Али јесам ово: Can’t hang up call’s sometimes. Дешава се повремено, нисам запазио да ли искључиво са одређеним саговорницима или уопште. Иде ми на живце жешће лупетање по екрану с намером да се веза прекине, ал' никаквог приказа нема све док саговорник не прекине везу.
 
То нисам. Да није прислушкивање? :unsure: :)
Али јесам ово: Can’t hang up call’s sometimes. Дешава се повремено, нисам запазио да ли искључиво са одређеним саговорницима или уопште. Иде ми на живце жешће лупетање по екрану с намером да се веза прекине, ал' никаквог приказа нема све док саговорник не прекине везу.
Ne verujem, a i nije se na ios 16 desavalo nikad
 
Iphone 13 pro

Interesuje me da li moze da bude upaljen ekran duze od 5 sekundi ?
Kada je telefon zakljucan i pritisnem desno dugme da vidim koliko je sati on prikaze 5 sekundi i ugasi( aod me ne zanima vec samo ovo napisano)
Da li to vrmee mize da se produzi ?
Ios 17.1
 
ja samo tapnem ekran, i drzi duze od 5 sec (oko 15 sec)
 
To je već drugo, izvorno, bez interakcije, drži ovliko koliko je napisao 😃
 
meni lakse da tapnem ekran nego da trazim dugme sa strane :D
 
  • Like
Reagovanja: iOS
Ima ovaj 17.1 i frame drop kojekude…, 17.0.1 radio je bolje definitivno. Jel ne moze da se vrati nazad na 0.1?
 
Ja nisam primetio. I ne može više downgrade sa 17.1.
 
Nazad
Vrh Dno