Šta je novo?

iOS 12

Iskreno volio bih da nema ove opcije, zato i bjezim od androida.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne znam, ja mislim da beta pravi probleme. Sad sam proverio, imam 98% a telefon je star mesec i nešto dana, punjen samo na original punjaču, i nije korišćen za vreme punjenja
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jos na 11.4 i je battery healt pao 3% za manje od dva meseca na X.Sedmicu koju sam koristio skoro godinu dana sam prodao sa 99%.Battery Healt je glupost koju treba da izbace, ne zelim da znam u kakvom je stanju baterija.A jos vise ne zelim da neko kome prodajem telefon to zna :).
 
Meni je battery health već 6 meseci 100%. Koristim telefon dok se puni, nije original kabl, ali ima MFI. Ponekad ga dopunim kad ima manje od 20%, ne često ali ponekad i idalje je 100%. Mojoj drugarici na SE za mesec dana opalo 5%, ovo je čudno sve


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Sta znam meni je health opao na SE ZA 8% :-D za manje od 2 meseca sa 92 na 84 a 3u tools takodje pokazuje varijacije od 82 do 87% kako kad...
 
Kad vidim da tako kukate,moram da vas nerviram malo [emoji39]

IMG_0083.jpg

Ne bi me cudilo da padne na 99% kada odradim prvi update ili reset,iako je nov telefon u pitanju. Na prethodnim telefonima sam primetio da se obicno tada azurira battery health. Svakako ne verujem previse toj opciji,zna da varira po par procenata u odnosu na coconut,kada ih prikacim na MBP.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad vidim da tako kukate,moram da vas nerviram malo [emoji39]

Pogledajte prilog 259488

Ne bi me cudilo da padne na 99% kada odradim prvi update ili reset,iako je nov telefon u pitanju. Na prethodnim telefonima sam primetio da se obicno tada azurira battery health. Svakako ne verujem previse toj opciji,zna da varira po par procenata u odnosu na coconut,kada ih prikacim na MBP.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da, promeni se kad se odradi restore, update ili kad se telefon isključi zbog baterija kad ima više od 1%. Tad se menja


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
@kimi
Na kom telefonu? Ja sam primetio da na 7+ najsporije opadaju procenti,svega 5-6% za godinu dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ne znam dal tripujem ali ova beta razbija kako drzi bateriju opusteno kao 11.4.1 ceo dan i uvece ga stavim na punjac sa 20+% zavisi od koriscenja ali definitivno je osetno bolje nego pre...
 
A performanse?
 
Odlicne. I meni baterija predugo traje...

Nemam bas nikakvu zamerku na ovu betu.
 
Odlicne su... mislim da ide na bolje ukljucujuci performanse... bas je sve na mestu... napokon :)
 
Dosadno je, nema nikad one napetosti uvece, hoce li izdezati ili ne, ovo sad mozes dva dana da vozis...


Jedino sto mi se ne svidja su wallpaperi, ocajni su.
 
Ima li nacin da 6s ima portret mod?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
direktno iz kamere ne, postoje app koje ne vrse posao... bolje mozes u PS da uradis to :-D
 
Pa evo npr ovo, slikano je iPhonom 6, uz malo obrade kroz neku običnu aplikaciju(ne cs6) za instagram ili neke društvene mreže je extra, naravno ni za šta više.
4d81b71ffa1de4e746d4a537cd22982b.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni je zao sto u raw-u nema podesavanja i detekcija portreta ijaooi gde bi nam kraj bio :-D
 
Mirise mi veceras na 12.2 :p mada mozda bude tek u sredu videcemo :-D
 
U ponedeljak vece pardon :-D pozurio sam za dan :-D
 
U utorak najverovatnije pustaju 12.1,posle event-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja uradio update na SE i ostao onaj animacijski bug kod tapatalk, whatsup i viber. Stvarno ne kapiram kako to nisu sredili. Mozda je prisutan samo na SE i 5s pa ih boli uvo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod mene na SE nakon apdejta ne radi prodavnica. Samo pokazuje da ne može da se konektuje. I instagram story nema, bela praznina


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ja uradio na ip6, sve radi regularno, samo stoji onaj badge 1 na settings a kada se udje nema niceg cudno...
 
Ovaj bug na SE ima i sa betama, samo na 12.0.1 radi normalno. Ne znam sta su dirali pa to poremetili.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno