Šta je novo?

Internet (online) radio stanice

Baš i mene interesuje, veoma slicno s' mojim prezimenom :trust:

Evo šta nađoh :
The Audioscrobbler system is a database that tracks listening habits and calculates
relationships and recommendations based on the music people listen to.

wtf?? plugin koji sam menja stanice po vrsti muzike koju preferiraš, izgleda
 
LastFM je plugin koji radi sa par najpoznatijih audio plejera. Aktivira se zajedno sa Winamp-om (jer ja koristim dotični) i svaku preslušanu pesmu skrobluje (upiše...) na moj LastFM profil. Tako se automatski prave Weekly Top Artists, Overall Top Artists, Overall Top Tracks liste. Zanimljivo i nekome može da bude korisno. LastFM-ov "radio" je genijalna stvarčica... Nakon unesenog žanra, reprodukuje izvođače iz te oblasti... Fino. Nekada nije precizno jer ima ljudi koji taguju Madonnu kao rock i tako... :)

LastFM pa se igrajte.

Postoji podrška i za Mac OS X.

P.S. LastFM plugin nije preterano friendly za system resources. Ponekad može da uzima i 15mb rama...
 
Poslednja izmena:
Iskljucivo 977 The 80's Channel (ko koristi Screamer Radio, lako ce ga naci).
 
Isključivo slušam online radiJo. Najčešće je u pitanju Smooth Jazz.

Na SKY FM ima širok izbor muzičkoh žanrova >>> KLIK
 
Da li postoji nacin da mogu da snimim muziku (na moj hdd) koju slusam preko net-a ?
 
Sve je ovo lepo,ali ja bih ipak ubacio malo narodnjackog duha :-devil-:
X Radio
Naj Radio

A OVDEimate linkove ka srpskim radio stanicama,pa ko sta voli-neka izabere.
 
da ozivimo temu... :)

zanima me da li neko slusa pandoru i na koji nacin?
 
radio

Ja koristim RaimaRadioPro ,odlican je program.Sadrzi ogromnu bazu radio stanica,ima gomilu funkcija(reci pesama,omoti,snimanje svake zasebno pesme, itd..) i vrlo malo trosi od sistema.
 
"We are deeply, deeply sorry to say that due to licensing constraints, we can no longer allow access to Pandora for listeners located outside of the U.S"

???
 
Poslednja izmena:
onefm.ro - dobra klupska muzika.......
 
Nazad
Vrh Dno