Šta je novo?

Interesuje me tablet od 8" do 10" sa 3G USB modem podrskom

hondahonda

Slavan
Učlanjen(a)
30.09.2007
Poruke
20
Poena
304
Potreban mi je tablet od 8" do 10" i rezolucijom od minimum 800x600
Nikakva ranija iskustva nemam, jedino sto je jako bitno je da se moze na njemu kostiti 3G USB modem ili da je to nekako u njemu podrzano
Nebitan proizvodjac, iskljucivo bi se koristio za surf u pokretu pa mislim da je to resenje... mogu i neki saveti ako postoji jos neko drugo resenje
Povoljan Kinez bi bio idealan, ne patim od brenda :)

Hvala u napred na vasim udgovorima!!!
 
KUPIO I SUPER JE :)

Opis NOVI VIVAX tablet TPC-7150 je vrhunskih performansi - Android 4.1 Jelly Bean, Dual core. Tablet ima IPS ekran 7 , rezolucije 1024 x 600, prednju kameru, procesor 1,5 GHz, internu memoriju 8GB, RAM DDR3 1 GB, ulaz za MicroSD karticu do 32GB. Bežično spajanje na Internet moguće je putem WiFi.

Proizvođač Vivax
Model TPC-7150
Sistem
Operativni sistem Android 4.1
Dijagonala ekrana 7
Procesor DualCore, 1.5GHz
Rezolucija ekrana 1024x600 px
Interna memorija 8 GB
Podržane kartice MicroSD do 32GB,
Ostalo
Kamera 2 MP (sa prednje strane)
Audio Mikrofon, Zvučnik,
Povezivanje USB, WiFi
Priključci 3.5mm jack
Boja Crna/srebrna
...


Uzeo sam ipak 7-micu jer ovaj model ima rezoluciju istu kao i 10"
 
Poslednja izmena:
Probacu i to danas ili sutra ali garantovali su mi da radi preko USB-a
Za sada sam odusevljen brzinom rada, rezolucijom i jako lepom slikom zbog IPS-a
Lagan je ali i cvrstog kucista (testirao ga klinac pregazivsi ga par puta), dosao je sa uslovno receno punom baterijom pa cu o nekom realnom vremenu u radu moci da kazem tek posto ga prvi put budem punio.
Nov dvojezgarni tableta na 1.5GHz za 10,499 din mislim da je trenutni favorit :)
 
Da li ima podrsku za GPS?
 
Radi 3g modem
radi mi i GPS preko externog modula koji komunicira preko klasicnog USB bluetooth-a tako sto sam ga prikacio na Micro USB HOST KABL
GPS sam imao od ranije, pokusavao sam mali Acer emachine 10.1 netbook da koristim u kolima ali nije prakticno i padao mi je par puta...
jedino sam morao da kipim taj Micro USB HOST KABL zbog oba uredjaja (300din) srecom nije veliki izdatak :)
 
Ex da... proslo je dosta vremena od kada sam dao Opis za tada NOVI VIVAX tablet TPC-7150
Sad kad sam se malo "ohladio" od nesrecnog kraja naseg druzenja mogu ponovo nesto i da napisem o njemu.
Tablet je iznenada poceo da ludi, slike iz menija i svega ostalog smenjivale su se na displeju neverovatnom brzinom, pokusam da ga ugasim i on da tu opciju ali ona nestane sa displeja takvom brzinom da ni slucajno nisam uspeo da ga ugasim.Jednostavno je tako radio dok je trajala baterija.
Odnesen u servis (mislim da nije dozvoljeno pominjati firme ali koga interesuje privatno reci cu mu jer su bili ljubazni i brzi) i posle intervencije sve je bilo ok cela 3 dana. Ponovo kvar ali drugaciji. Morao sam stiskati kuciste na odredjenim mestima kako bi tablet normalno radio.
Tablet vracen u servis i za nekih 5 dana javljeno mi je da mu nema spasa te da ce ga zadrzat,i a ja sam dobio papire koji mi garantuju zamenu za novi ili povracaj novca.
Mislim da je svima jasno koja opcija mi se vise svidela :)
The End !
 
Nazad
Vrh Dno