Šta je novo?

Instaliranje NWN2 + MoB + SoZ

zeko

Slavan
Učlanjen(a)
31.10.2005
Poruke
1,561
Poena
360
Citao sam ranije po forumu da je za instalaciju MoB expanzije za NWN2, potrebno prethodno updateovati (patchovati) NWN2 na tacno odredjenu verziju pa tek onda snimiti MoB, pa me interesuje da li tako nesto mora da se radi i za instalaciju SoZ-a ili ne?

Tj. imam 2 pitanja:

1. Da li mogu samo da snimim NWN2 pa zatim bez ikakvog updateovanja prvu expanziju, dakle MoB, a potom i drugu, SoZ?

2. Ako je odgovor na 1. pitanje "ne", onda bih molio da mi napisete koji redosled updateovanja je potreban. (npr. Prvo snimis nwn2 pa ga patchujes na xxxx verziju, pa mob, pa njega na xxxx verziju.).

Hvala unapred!:wave:
 
Poslednja izmena:
1. Možeš. Sada su sredili patcheve tako da će se igre lepo zakrpiti i ako ne patchuješ nijednu igru pre instaliranja sledeće.

2. Instaliraš, pustiš autoapdejt, montiraš mini imidž, igraš.
 
1. Možeš. Sada su sredili patcheve tako da će se igre lepo zakrpiti i ako ne patchuješ nijednu igru pre instaliranja sledeće.

2. Instaliraš, pustiš autoapdejt, montiraš mini imidž, igraš.

Znaci ne mora ono , instaliras NWN (original) pa zakrpis do odredjene verzije pa MoB pa i to zakrpis pa SoZ pa opet krpis.

Ja sam skupio skoro 1GB patcheva za NWN+MoB i to sam trazio po netu ona upustva da bude pravi redosled.
Ali nikako da nadjem vremena da odigram. Dobro leto ce uskoro, pa bice vremena.
 
Poslednja izmena:
Nisu ni potrebna neka specijalna uputstva, možeš lako sam da utvrdiš redosled.
Instaliraš NWN, MotB i SoZ, pustiš apdejter, desno dugme na njegov prozor i čekiraš "Save files". Onda pustiš da apdejter odradi sve do kraja, pratiš redosled kojim se skidaju patchevi, fajlovi ti ostanu i možeš da ih sačuvaš negde za korišćenje sa nezvaničnim offline patcherom.
 
Poslednja izmena:
1. Možeš. Sada su sredili patcheve tako da će se igre lepo zakrpiti i ako ne patchuješ nijednu igru pre instaliranja sledeće.

2. Instaliraš, pustiš autoapdejt, montiraš mini imidž, igraš.

Hvala na ekstra brzom odgovoru - 1min:wave:
 
Nazad
Vrh Dno