Šta je novo?

Industrija igara

MS trenutno drzi Activision koji drzi Blizzard?
 
Ubisoft will release games on Steam again, starting with 'Assassin's Creed Valhalla'

Video Ubi da nema leba na Epicu :ROFLMAO:
 
Obecali predsedniku da ce svi Kol of djutiji da budu free na game passu..
Ceka se da on to objavi na RTS-u sutra uvece, sklopio je fantastican posao
 
Ima li nekih vesti o najavljenom Raytracing Portal-u? Novembar prošao, nVidia se ne javlja.
Ispravka: sinoć nije bilo ništa, ali jutros:
 
My full statement regarding DOOM Eternal

Kakvi li su uslovi za rad drugima kad Mick Gordon ovako prolazi...
Kakvi g0vnar1. Ne mogu da kažem da sam iznenađen, ali i pored toga sam se iznervirao. Još budala pomislim da su možda malo došli sebi nakon MS akvizicije i vidim Bethesda izjavu na ovo da ostaju pri svome.

Ista priča velikih / AAA izdavača svake godine - obećanja, kašnjenja, krš proizvodi, a sve usled idiotskog menadžmenta i maltretiranje ljudi koji zapravo znaju svoj posao... i ponašaju se kao da je sve to normalno. I još hoće podršku kupaca. Znači sad mi na bojkot listu ide i Xbox (Zenimax, Bethesda, id...). Molim vas da ne izbacujete slične situacije iz Embracer grupe, bar dok ne izađe novi Deus Ex :d
 
Kakvi g0vnar1. Ne mogu da kažem da sam iznenađen, ali i pored toga sam se iznervirao. Još budala pomislim da su možda malo došli sebi nakon MS akvizicije i vidim Bethesda izjavu na ovo da ostaju pri svome.

Ista priča velikih / AAA izdavača svake godine - obećanja, kašnjenja, krš proizvodi, a sve usled idiotskog menadžmenta i maltretiranje ljudi koji zapravo znaju svoj posao... i ponašaju se kao da je sve to normalno. I još hoće podršku kupaca. Znači sad mi na bojkot listu ide i Xbox (Zenimax, Bethesda, id...). Molim vas da ne izbacujete slične situacije iz Embracer grupe, bar dok ne izađe novi Deus Ex :d
Mislim da ako dovoljno trazis, mozes sve AAA studije da stavis na bojkot listu. :)

Ovo za Gordon-a mi bas bode oci. Doom 2016 je 30% muzika i osecaj koji pruza, a oni ga od*ebase ovkao. Mozda je jedini bolji spoj bio Sonic Mayhem i Quake 2.
 
Sad gledam wishlistu, i jedini noviji (manje od 5 godina) AAA naslovi su bili Deathloop, Hitman 2 i SotTR. Ali sam Deathloop maknuo kad sam video čijih ruku je delo :D Imam neke matore Ubisoft i Square Enix, Sega... naslove, ali to je to. Tako da nije moj "bojkot" samo zbog ponašanja velikih kompanija, već i do toga da izbacuju đubre, tj. meni neinteresantne igre. A i ovo što me zanima izađe kao krš, pa se ispegla posle 3 godine. I onda kupim Sniper Elite 4 ove godine za 6€, a Desperados 3 sam platio u pre-orderu oko 50€ (ili koliko je već bilo). CP2077 ću igrati za 3 godine možda :d Vidim da je npr. The Callisto Protocol spektakularno čabrirao, izbacuju patch dok prvi kupci nisu ni završili download. I sad kao nisu znali da što prodaju nije poluproizvod.

Igre, film, muzika, hardver, softver, avioni, kamioni... ne može se napraviti dobar proizvod ako ljudi koji ga prave nisu entuzijasti i ne rade to na pravi način. E sad, to što kupci ubeđuju sebe da će sledeći put biti bolje, da to što kupuju zaista vredi i da im je potrebno, pa plaćaju papreno svakojako đubre, to je skroz drugi problem. Na temu gore pomenutog teksta, prosto mi je neverovatno da ima frikova koji prete smrću čoveku koji je radio muziku za video igru. Znam da ima raznih budala po podrumima i internetima, ali ovo je za mene novi nivo. Zlo
 
Ima li nekih vesti o najavljenom Raytracing Portal-u? Novembar prošao, nVidia se ne javlja.
Ispravka: sinoć nije bilo ništa, ali jutros:

Izasao Portal RTX kao free upgrade i nvidia izbacila drajvere sa zvanicnom podrskom za igru, moze da se proba :)
 
Steta sto je djubre :)
 
Naravno, igra je masterpiece.
 
Izasao Portal RTX kao free upgrade i nvidia izbacila drajvere sa zvanicnom podrskom za igru, moze da se proba :)
Probao, bilo mi zanimljivo 20 minuta i nakon toga izaša i desinstalirao. Radi ok i na RTX 3060 Ti ali nedostaje nešto što bi me zadržalo, valjda kad jedanom odigraš Portal, replay value nije velika bez obzila na lepšu grafiku.
 
To je nase?! Bas sam igrao demo i svidelo mi se. Svaka cast ljudima
 
Daleko je penzija. Tad će zaživeti neurolink. Samo te prikače na infuziju da se ne cimaš oko hrane i dobar si :D
 
Ne zovu ih bez razloga najgluplji japanski izdavac.
 
Ne znam koliko još mogu da izdrže. Forspoken im je flopnuo. Da im nije Final Fantasy-a odavno bi mogli katanac da stave.
 
Nazad
Vrh Dno