Šta je novo?

Ima li zainteresovanih za OnLine igranje Vietcong-a

maxer

Čuven
Učlanjen(a)
25.09.2002
Poruke
2,135
Poena
680
Od nedavno imam ISDN a samim tim i dobar ping za igranje Vietcong-a preko interneta + koriscenje glasovne komunikacije sa TeamSpeak2 programom (mada me nista ni do sada nije moglo spreciti da je igram sa analognim modemom i pingom od ~200ms :d ).
Elem, hteo bih da ovo zadovoljstvo igranja multiplay igre podignem na visi nivo tj. da igram timski uz sve prednosti koje donosi realtime glasovna komunikacija tj. da oformimo neki nazovi "klan".

Pa ako ima zainteresovanih ljubitelja Vietcong-a i uz to imaju dobru internet konekciju (a u zadnje vreme dosta vas je na kablovskom ili ADSL internetu), ovim vas pozivam da se javite.
Svaka vrsta igranja je moguca i stvar dogovora (mislim na to da li cemo igrati kao VC ili kao US ... sve jedno, vazno je da rokamo :D ).

Posto sam u zadnje vreme vise puta naleteo na nase ljude na online VC serverima, nadam se da je neko od njih i clan Benchmark foruma pa da ce procitati ovaj poziv.

Ja licno volim da igram sa aktivnim Vietcong modom tj. bez nisanskog krstica a najcesce igram na najposecenijem VC serveru: "PTERODON www.ptero.biz 1 1.60" (tu je uvek mapa: Stream, i najcesce 40 do 50 igraca) i od kad imam ISDN mogu da igram i mapu "10mm-Al_Habjaar" koja je snajperski raj (ukupno 24 igraca i svi mogu da budu snajperisti). Igram skoro uvek kao US i pod nadimkom "Babaroga". Ali kao sto rekoh mozemo igrati bilo sta, stvar dogovora.

Jednom (ili dva puta) sam vec pozivao ljude sa ovog foruma da mi se pridruze ali skoro nista ... nadam se da su sada malo bolja internet vremena pa ako ima zainteresovanih :type:

:wave:
 
Nazad
Vrh Dno