Šta je novo?

Ima li još neko kome je muka od Vojvodina online-a?

dbaja

Čuven
Učlanjen(a)
06.02.2001
Poruke
657
Poena
619
Nešto jako čudno se dešava u zadnjih 12-13 dana sa wirelessom kod Vojvodina Online-a.
Platim im 256K flat home paket i umesto 32Kb/sec koliko je bilo mesecima unazad, sada imam prosečno 2 do maksimum 10Kb/sec.
Kada više ne mogu da trpim, nazovem ih i oni kao mene ponovo rekonektuju i tada na kratko (par sati) opet bude sve u redu.
Ali više mi je muka da ih zovem, pa ne moram valjda da se borim za ono što unapred platim i to DOBRO. Stvarno, mislim da je jedini izlaz promena provajdera i to hitna. Nadam se da ovi iz ptt-a ne lažu kad obećavaju da će ADSL od nove godine krenuti kod mene.
 
Imaju problema bar jos 2 korisnika racunajuci mene... Iste probleme kao ti... ******...
 
Ja zaista nemam tih problema i prezadovoljan sa uslugom koju pruzaju.
Smeta mi jedino ono za P2P od 00 do 07 sati.....nadam se da ce uskoro biti celodnevno
Kad sam bio na 256 flat Home, DL je isao i do 40 neprekidno, nikada ispod 30.
Mozda zato sto sam stvarno blizu AP, ne znam....ali sam vrlo zadovoljan uslugom i
 
Ja sam od AP-a na oko 200m, vidljiv je u svako doba, tako da to otpada. Simptomatično je to što čim ih nazovem oni me otkače i posle par sekundi ponovo nakače i sve bude u redu za nekoliko sati posle toga. Samo ću ipak ja njih na kraju da otkačim, već vidim to.
 
Koji AP u pitanju? Koji grad? Verovatno je neki lokalni problem, ja sam u StPaz. AP VoOnLine2, udaljen vise od 2 km i radi savrseno.

Ping do googla 30ms, bez izgubljenih paketa, skoro da mi se ne prelazi na adls :trust:
 
Ja sam na 300 -stotinak metara od silosa u StPaz, na VO2, imam onu mikro Gigabite-ovu karticu, nekoliko metara kabla i antenicu.....i pichi ko ludo.
Prica se i o tom ptt-ovom ADL-u, ali cisto sumnjam da cu preci na njega.
Onako uzgred, svi sa kojima sam kontaktirao u vezi VO-nline, Npazova, Bataja....svi su uglavnom vrlo zadovoljni, osim p2p....
@dbaja, da nije ipak nesto kod tebe u podesavanjima?
 
Ja sam na 300 -stotinak metara od silosa u StPaz, na VO2, imam onu mikro Gigabite-ovu karticu, nekoliko metara kabla i antenicu.....i pichi ko ludo.
Prica se i o tom ptt-ovom ADL-u, ali cisto sumnjam da cu preci na njega.
Onako uzgred, svi sa kojima sam kontaktirao u vezi VO-nline, Npazova, Bataja....svi su uglavnom vrlo zadovoljni, osim p2p....
@dbaja, da nije ipak nesto kod tebe u podesavanjima?

Jok, i meni je mesecima sve bilo skoro savršeno (ako izostavimo male ispade s njihove strane). Međutim u Novoj Pazovi 1 su momci izgleda malo pretrpali AP i sada ko zna šta rade. Ne znam koga si to iz N.Pazove pitao o kvalitetu usluga, ljudi koje poznajem (koji nisu klinci čije su mašine pune spyware-a i virusa) uglavnom imaju primedbi na njih.
Ako mi je protok 2-5Kb/sek. kako može odmah po pozivu da se poboljša posle rekonekcije (koju oni odrade). Moja podešavanja su ista kao što su inače bila, sistem 100% čist.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno