Šta je novo?

Igre sa konzola...

BodyRemover

Čuven
Učlanjen(a)
29.08.2001
Poruke
648
Poena
619
Da li se igre sa N64 mogu igrati na PCju sa nekim emulatorom ili tako necim...
Konkretno me zanima James Bond :)
 
A da li postoji neki emulator za PSX,ili mozda cak i za PS2,jer je
!bleem izumro krajem novembra?a da li postoji neki za Dreamcast????????
 
Postoji za dreamcast emulator
zove se dreambleem
ista firma je pravila kao i za ps
trebati loader za dreamcast i igra

____________________________
Ziveo Ra2 i Mortal Kombat
 
na emulationgalaxy-ju si mogao naci sve potrebne informacije. Za PS2 ne postoji emulator, za PS postoji i zove se ePSXe, on je besplatan i moze se naci na www.epsxe.com (~250kb). Za njega ce ti jos trebati pluginovi (graficki uglavnom, najpoznatiji je Pete, imas link ka njemu na epsxe.com) i bios koji ces naci tako sto ces u www.google.com -u da ukucas "scph1001.bin download" ili "scph7502.bin download". Postoje i drugi programi, npr VGS i Bleem, ali oni se placaju (sto i nije neki problem), ali bi trebalo da ePSXe ima najbolju sliku, navecu brzinu, kompatibilnost i najmanji je (valjda). Ja sam probao 5-6 igara i sve su radile. Topla preporuka. Moguce je i startovanje iso fajlova iz ePSXe-a.
 
:)

uf,koliko informacija,a ja nisam ni znao da postoji :))) Hvala,doduse,nemam sad vremena da sve to skidam,pa cu sutra da sredim.a da pitam jos nesto:pre oko godinu dana sam imao bleem,i imam psx,ali koju god igricu da ubacim,ucita sve po redu,ali kada dodje do natpisa cheking memory card,komp mi blokira.da li je to bilo zato sto sam tada imao neki uzasno slab komp (Pl),ili nije program bio u redu????jos jednom,hvala.
 
bleem je mnogo los program (radi sa malim brojem igara) a inace pI je slab za emulaciju PSX. Preporucena konfiguracija je preko 450 Mhz.
 
Aha,znaci u tome je bio problem.sa imam duron na 800,valjda ce da radi,sad cemo da proverimo...:wave;
 
help

Skinuo sam epsxemu i scph7502,ali neznam kako da nadjem te pluginove na pete-ovoj strani.posto sen e r4azumem bas mnogo u engleski,mozes li mi pomoci oko toga,gde se nalazi???
 
skinuo sam epsxemu i scph7502,ali nisam mogao da nadjem pluginove,na pete-ovoj strani,posto sam los sa engleskim jezikom.Mozes li mi malo bolje objasniti kako da skine mte pluginove??
 
e,zao mi je sto te davim.....

stavrno sam pri kraju :))instalirao sam(valjda) sve sto treba,i kada startujem,pise mi NOT completely configured........znam sta to znaci,a kada odem na config,pa na video,ne stoji mi ni jedna plugin,ali neznam kako da ubacim unutra plugin.pleeeeease help
 
Ove Pete pluginove treba da iskopiras u plugins folder. Treba da otpakujes zip fajl, i to da prekopiras tamo. Kad izaberes configure->video treba da postoje tri plugina, izaberi koji hoces nisam primetio razliku, ali preporucuje se opengl. Nadam se da ce proraditi. Isto i bios treba da iskopiras u bios folder. Plugins i bios folder vec postoje, samo su prazni.
 
ali i dalje imam neki problem...uradim sve kako si naveo,idem na file,pa na run vd-rom,i onda mi samo otvori novi ekran,potpuno crn,i nista vise!neznam vise sta da mu radim,probao sam i sve pluginove,i 2-3 igrice.da nije mozda do toga da ne podrzava sve igrice,ili mozda podrzava samo pal,a ne ntsc ili obrnuto??
 
pazi sad:eek:dem na wizzard,i pritiskam next,kad mi se odjednom pojavi ovaj natpis:ePSXe detected that CD-ROM plugin hasn` been configured.please,select your plugin......sta sad to znaci???axa,sad sam ga nasao......krenula je igrica,ali mi rezolucija izgleda mnogo mala,slika prelazi ekran,pa ne vidim sve.........
 
Coooooooooool!!!!!!!!!fala,mnogo hvala,na vremenu i zivcima koje sam ti potrosio :)) hvala,sve radi,sve je ok,hvala,hvala..........:))))samo jedno pitanje:kako da snimam i ucitavam igrice????? a sto je pomenuo tnt za dreamcastbleem....kako da skinem taj emulator za njega,i sve ostalo,ako bi neko mogao da mi objasni :)
 
Nazad
Vrh Dno