Šta je novo?

Igra godine na PC-u - glasanje

Igra godine za PC


  • Ukupno glasača
    343
  • Anketa je zatvorena .
Bilo da je korektniji / konkrektniji odgovor, apsolutno je zaludno ono moje pisanije, jer ce stvar da se ponovi za nekoliko strana posle ove.

Mada, kad rece da sam ja ubacio pricu o ceci , arkanu i nekakvoj sujeti, vidim da je vec krenulo "jovo-nanovo" :D
 
Bilo da je korektniji / konkrektniji odgovor, apsolutno je zaludno ono moje pisanije, jer ce stvar da se ponovi za nekoliko strana posle ove.

verovatno. ali to ne menja cinjenicu da kad neko nesto pita, bolje ponoviti odgovor 2, 3 puta kad zatreba, nego nikad ne odgovoriti sa opravdanjem da ce neko opet to isto pitati :)
 
glasao sam za Far Cry 2 cisto da bih nervirao Nex999-a :D
 
Spore ispadoshe najgora igra 2008.

@Chinaski: Shto bi ga to nerviralo. Pa on je jedan od retkih koji je zavrsio igru :p.
 
Poslednja izmena:
Spore ispadoshe najgora igra 2008.

@Chinaski: Shto bi ga to nerviralo. Pa on je jedan od retkih koji je zavrsio igru :p.

ne samo da je zavrsio nego je ****ni fan. skupio je svih 9 diktafona a tvrdi da je igra shit dok se meni igra svidela a skupio sam samo 3 :D
:p
 
razmisljao sam se izmedju Fallout 3 i Kings Bounty: The Legend...da bi glasao za F3

nije mi jasno sta na listi traze ove igre:

S.T.A.L.K.E.R - Clear Sky
Spore
Age of Conan: Hyborian Adventures
Prince of Persia 4
Tomb Raider: Underworld
Assasin's Creed
a pogotovo sramotno losi Far Cry 2...
 
We have a winner. :p

1. GTA IV
2. Fallout 3
3. King's Bounty: The Legend
 
ne samo da je zavrsio nego je ****ni fan. skupio je svih 9 diktafona a tvrdi da je igra shit dok se meni igra svidela a skupio sam samo 3 :D
:p

More, bar ne tvrdim je igra puna boja a mirors edz ispran!I posle da se vadim na mamurluk i slicno!HA!
Eto priznajem, ja sam fan FC2, izasao sam iz plakara, licimur, itd itd:D
 
Moze top 5?

tj kopletan raspored od prvog do poslednjeg!
 
Poslednja izmena:
4. Mass Effect
5. mesto dele Warhead i Dead Space
 
Nazad
Vrh Dno