Šta je novo?

iGO Primo 2012 Android

Rusi

Slavan
Učlanjen(a)
06.01.2006
Poruke
2,031
Poena
390
Planiram iGO Primo da instaliram na moj Galaxy S II. Ono sto se nalazi na drugim domacim forumima malo zeza za rezolucija 480x800... Mislio sam da to tako resim sto bi instalirao samo osnovne iGO fajlove i base mape. E sada, posto tamo gde sam nasao tamo je natrpamo sa svakavim dodatnim dodacima tipa: speedcam, pois itd.
Da li ima negde posebno da se nadje vec sve spremno samo da se prebaci u odgovarajuci folder posto na sajtu: http://poiplaza.com/index.php se nalazi vecina toga ali je sve zasebno. Nema posebno da se klikne na Srbiju npr i skines sve i samo prebacis u odgovarajuci folder.

Vidim da hvale Kontrast mape za Srbiju. Da li se to odnosi i na okolne drzave BIH, HR, CG,...? Ako da koje onda po potrebi ako mi trebaju druge drzave tipa Madjarska, Italija, Austrija, Nemacka itd? Da li to iGO sam detektuje te mape ili mora da se prepravlja jer sam video u nekom upustvo ako hocu te i te mape da koristim onda se na folder MAP doda nastavak i tek onda iGO prepozna koje mape treba da koristi. Ne treba mi ovako komplikovano, hocu da pojednostavim to, ubacim neophodne stvari sto sam iGO nema i mislio sam planiske-brdske reljeve da ubacim (nasao sam neke od 100MB) i da ne razmisljam a vremenom samo updejtujem software i mape.
 
Jbte ja mislio oni izbaciše oficijalni iGo Primo za Android sa sve thumbs up-om, kad ono ništa :p
 
Ajde neki saveti sta ste se stisli :).
 
ima samo ja bas i nisam odusevljen sa njim mozda zeza moja verzija 240x320 i recimo navodio me kroz jednosmernu u pogresnom prvcu u bg-u
 
Verovatno nisi ni koristio navigacije za mobilni ili ako si koristo a koristio si verovatno Garmin tamo ti je bilo podeseno da iskoristi internet konekciju zbog brzog lociranja i zato si zakljucio da je iGO los. Satelite mi nadje u roku od min max. i to samo ako sam menjao lokaciju od nekoliko km pa sam ponovo ukljucio navigaciju. U suprotnom do 30sec mu treba max ako sa svoje trenutne lokacije kasnije ponovo ukljucim a i dalje sam na istoj lokaciji.

@lemik
Verovatno je do mapa koje si koristio a moguce da si imao samo base mapu.
 
@smith Brzina lociranja nema veze sa iGO softverom, vec sa GPS-om telefona. Ako je GPS los, sporije ce locirati. A i uvek mu treba vise vremena da locira prvi put.
 
Igo je za mene los, probao sam na par telefona i svuda isti problem , dok nadje satelit ili ste nasli ulicu ili ste se izgubili a baterija iscurela....

Meni u roku od 5 do 15 sekundi nadje (sve zavisi da li je baš oblačno ili nije).
 
@smith Brzina lociranja nema veze sa iGO softverom, vec sa GPS-om telefona. Ako je GPS los, sporije ce locirati. A i uvek mu treba vise vremena da locira prvi put.

Fora je u tome sto telefon uhvati gps signal (odma posle tih 10 sec) ali igo to ne prihvata, dok drugi software to odradi istog trenutka cim se pojavi ikonica od gps-a na telefonu
 
Jedino logično objašnjenje je da nisi skinuo dobar iGO, jer svima dobro radi, jedino tebi ne radi ;)
 
Je'l rade neke druge rezolucije sem 800x480? Ja sam se ponadao da ću ga pokrenuti na tabletu, ali mrka kapa - kada sam otvorio fajlove za sve rezolucije tema je ista, 800x480... :( Očigledno neki nesrećni hakeraj.
 
Meni dugo locira satelit posle update na ICS bas me nervira!
 
Probaj sa nekom aplikacijom koja podržava A-GPS, npr GPS Test.
 
Je'l rade neke druge rezolucije sem 800x480? Ja sam se ponadao da ću ga pokrenuti na tabletu, ali mrka kapa - kada sam otvorio fajlove za sve rezolucije tema je ista, 800x480... :( Očigledno neki nesrećni hakeraj.
Има да се скине већ спреман за 1280х800.

Ја сам иначе одушевљем тиме како ради :)
 
Je'l rade neke druge rezolucije sem 800x480? Ja sam se ponadao da ću ga pokrenuti na tabletu, ali mrka kapa - kada sam otvorio fajlove za sve rezolucije tema je ista, 800x480... :( Očigledno neki nesrećni hakeraj.

A koja ti rezolucija treba?
 
Ima li negde srpski jezik za navođenje? Može i PM.
 
Nevena radi odlično :) Hvala kibicer
 
Dobra je Nevena ali Jelena zvuci kao C3PO:D
 
Jedno brzo pitanje: dali treba root da se instalira Igo Primo 2012?
Pitam za drugara ne za mene, meni nijedan android uredjaj nije dugo izdrzao nerootovan.
Pokusao sam sa 1024x600 na SGT7+ ali mi izbacuje neku gresku a ta ista instalacija je prosla ok na SGNote naravno na Noteu sam instalirao 1280x800.

I gde treba da kopiram..txt 1024x600 file?
 
Poslednja izmena:
Ne treba.
Prve verzije koje su se pojavile zahtevale su root, ove sada ne.
 
Nazad
Vrh Dno