Šta je novo?

iGo - Android

Uredjaj je Samsung Galaxy Tab 3 SM-T113, Android 4.4.4. Primo verzija 9.6.7.242597.
 
Aha. U internoj memoriji?
Izbriši sadržaj foldera save, ubaci poslednje verzije srpskog jezika i tastature u pripadajuće foldere, izbriši sve ostale jezike i glasove. Folder ui_android ide u root iGO foldera. Naravno, koristiš i glasovno navođenje na srpskom jeziku.
Poslednje izdanje jezika i tastature, link. Hvala BraonPas.

Napomena: ovo nije nikakva p*raterija. Tvorac ovih fajlova je čovek sa naših prostrora. Dozvoljeno je svako korišćenje i distribucija ako nije u komercijalne svrhe.
 
Poslednja izmena:
Pazi, iskren da budem, pojma ja nemam o navigaciji :D Ali ono sto sam do sad procitao je da na androidu kitkat i novijim ne moze da se instalira na kartici, a kod njega je bas taj slucaj da je sve na kartici. Ne znam kako i sta je radjeno jer je to caletu neki drugar sredio. A ne bih da cackam pa da nesto zeznem :/
 
Može na karticu, nikakav problem.
Svejedno, uradi kao što sam ti rekao, ispoštuj proceduru, ubaci priložene fajlove iz linka, trebalo bi da proradi.
 
A pripadajuci folder je ovaj lang jel? Ne kontam ovo za folder ui_android...Imaj razumevanja, ja sam skroz iz druge oblasti, nisu mi kompjuteri toliko jaka strana...Hvala.
 
:)
Lang, jeste.
a ui_andorid ide pored foldera content, license, save...
 
Znaci ui_android ne diram, obrisem sadrzaj save foldera, a u lang izbrisem sve jezike i prebacim ovo sto si mi poslao? Jesam li nesto propustio? :D
 
Greska, sad sam skontao ovo za ui_android...Samo ne znam sta da radim sa vec postojecim folderom? I njega brisem?
 
Ne. Pregazi ga. Tj, izmešaće se trenutni sadržaj sa novim. Ako te ipak pita da pregaziš keyboard.ini sa novim, prihvati.
 
Ok, hvala puno :) Nego, samo da kazem da sam ipak u internoj memoriji u folderu notifications nasao igo primo APK fajl...Jel to nesto menja?
 
Ja sam skinuo iGO verziju iGO Avic 9.18.28.624772 i imam samo HERE i TomTom mape za Srbiju i Kosovo?

Gde mogu naci mape za ostale drzave Evrope i Sveta?
 
Hvala i njemu naravno :) Nego imam novi problemcic, sada nece da mi pamti podesavanja...Probao sam po nekim uputstvima da prebacim igo folder na internu memoriju, a da zadrzim na njoj samo foldere lang i speedcam, dok ostale stvari iz content foldera (mape, poi i sl.) prebacim u drugi content folder u okviru addons foldera koji sam napravio na sd kartici. Nadam se da je jasno sta sam hteo reci :D Tu je moralo da se cacka sa onim sys.txt fajlom, ali ja ocigledno nisam dobro uradio.
 
Ja mislim da te je razumeo, ali da odgovor koji tražiš nije dozvoljen, makar javno...(možda grešim, ne znam jesu li here mape besplatne..)
 
Poslednja izmena:
Q4.2015 HERE mape za iGO navigaciju izašle ...

BlakDvIB.jpeg


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja ovu Q4 verziju skinuo sa vise mesta,ali nijednu mi gps ne prepoznaje,samo bude siv ekran i strelica moja lokacija,nema mapa uopste.
Sto to? Jel ima neko da mi baci na PP torent link dobre mape?
 
Licence jel si ubacio ?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Moras da ubacis Here Q4 licence za NextGen. Inace, udjes u meni>o programu>sadrzaj i tu vidis sve licence, karte, poi i ostale sadrzaje koji su ti aktivni.
 
Upravo odradio update na Here aplikaciji, Srbija izgleda nije menjana. 99% road coverage malo sutra. I dalje su TomTom mape dosta, dosta bolje, mnogo veća pokrivenost i dosta preciznije.
 
Moras da ubacis Here Q4 licence za NextGen. Inace, udjes u meni>o programu>sadrzaj i tu vidis sve licence, karte, poi i ostale sadrzaje koji su ti aktivni.

Aha,pise mi da je sadrzaj neaktivan :D
I kako sad te licence da ubacim,nisam to nikad ranije radio,sve je vec bilo licencirano ;)
Mozes mi i na PP poslati ako sta treba i objasniti ;)
 
Poslednja izmena:
Isto kao i sve ostalo, imaju svoj folder. I nije samo za NextGen, treba sad i za Primo (kako kome zavisi koje je licence u startu imao).
 
1. Zabranjeno ti je to, obrisi post, nisi od juce ovde
2. Evo ti kako izgleda iGO folder i vidi koliki je potfolder licence,
 

Prilozi

  • Screenshot_66.png
    Screenshot_66.png
    69.3 KB · Pregleda: 124
Poslednja izmena:
Šta će ti tu poi, fbl, 2 apk fajla :)
Skini nextgen, podesi i uživaj ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Greska odranije, ko zna od kada nisam obrisao. Tu cuvam staru mapu dok ne probam novu.
Primo mi bolje lezi na telefonu... mada nisam bas ni dao postenu sansu NexGen-u.
 
Nazad
Vrh Dno