Šta je novo?

Ide Zmija [The Running Snake] - novi HD video - mix Pilica i Mama koja voli Bebe :)

djnick

Slavan
Učlanjen(a)
08.01.2007
Poruke
35
Poena
304
... ili kako bih ga ja smelo mogao nazvati:

Rammstein al' za decu? Kliknite na Play ako smete ;)

Ide Zmija... // The Running snake



Credits:
Srđan Vujić - Serhio Woo - Vocal
J.R. [Seka Persa] - Break&Enter Vocal [my wife]
Nykk // Deetronic [all the rest]
www.djnick.rs
www.deetronic.rs
www.youtube.com/djnykk

* Text: *****************

Spava zmija u žbunu, u žbunuu, u žbunuuu
Spava zmija u žbunu, u ž - bu - n - uuu!

Probudi se u junu, u junu, u junu
Probudi se u junu, u j - u - n - uuu!

Ide zmija kroz šumu, kroz šumu, kroz šumu
Ide zmija kroz šumu, k - roz šu - m - muuu!

Pliva zmija kroz vodu, kroz vodu, kroz vodu
Pliva zmija kroz vodu, k - roz vo - d - uuu!

* Ide zmija, trči zmija, pliva zmija, gmiže zmija
* Skače zmija, roni zmija, skija zmija HEJ! [hop, hop!]

Skače zmija po šumi, po šumi, po šumi
Skače zmija po šumi, po š - u - m - iii!

Šiba zmija po vodi, po vodi, po vodiii
Šiba zmija po vodi, po v - o - d - iii!

Trči zmija po putu, po putu, po putu,
Trči zmija po putu, po p - u - t - uuu!

Jaše zmija po konju, po konju, po konju
Jaše zmija po konju, po k - o - nj - uuu!

* Ide zmija, trči zmija, pliva zmija, gmiže zmija
* Skače zmija, roni zmija, skija zmija HEJ! [hop, hop!]

Nosi zmija varjaču, varjaču, varjaču
Nosi zmija varjaču, var - jaaa - čuuu!

Traži žabu krastaču, krastaču, krastaču
Traži žabu krastaču, kras - taaa - čuuuu!

Da napravi pogaču, pogaču, pogaču,
Da napravi pogaču, po - gaaa - čuuu

I pojede krastaču, krastaču, krastaču
I pojede krastaču, kras - taaa - čuuuu!

* Ide zmija, trči zmija, pliva zmija, gmiže zmija
* Skače zmija, roni zmija, skija zmija HEJ! [hop, hop!]

Roni zmija kroz vodu, kroz vodu, kroz vodu
Roni zmija kroz vodu, k - roz vo - d - uuu!

Našla žabu krastaču, krastaču, krastaču
Pripremila varjaču, var - jaa - čuuuu!

Da napravi pogaču, pogaču, pogaču,
Da napravi pogaču, po - ga - čuuu!!! ... ali...

Pobegla je krastača, krastača, krastača,
propala je pogača, po - ga - čaaa!!!

*************************
Naravno sve sam radio Photoshopom i Illustratorom kao static stuff i animirao AfterEffectsom... Renoise i WaveLab su ucinili svoje za kompoziciju, a Serhio Woo je vrhunski otpevao ono sto sam ga ja naterao da otpeva :)

Svaki konjmentar je dobrodoshao :D

Nykk // Deetronic support:
www.djnick.rs | www.deetronic.rs | www.youtube.com/djnykk

p.s.

Neki moji songovi online:
https://itunes.apple.com/us/artist/nykk-deetronic/id669015004
 

Prilozi

  • Ide-Zmija-640x640.jpg
    Ide-Zmija-640x640.jpg
    111.6 KB · Pregleda: 3,076
Testiracu sutra uvece sa Ivom, strucnjakom od godinu i po, koja obozava sve te pesmice silne. Ako ona zapeva ili trazi repeat uradio si pravu stvar! :)
 
E vidis sa tom Poito pio varijantom nismo imali srece, tj nije prosla testiranje vec je bilo "necem to" a pilici su bili aktuelni pre pola godine ako ne i vise. Trenutno je aktuelno "mica maca" i "mekani zvekani" :)

ps: inace svaka cast za trud i realizaciju, kad beba zavoli tvoju pesmu mislim da nema boljeg :)
 
Poslednja izmena:
Jao, pa ti si zapravo napravio i Pilice, tek sad vidim. Pa ti si covece car! Samo napred! :)
 
Svaka cast druze, sve pohvale za trud.
 
Pa brate Niče znas da nisam gotivio one tvoje decje spotove jer nisam mogao da nadjem nista zanimljivo gledajuci iz mog ugla (ne sumnjam da je za decu vrh) ali ove zmije su vec serious shit :smoke: :d

Mogao si da ubacis bar prigusene distorzije gitare i eto rammstein-a za decu :-devil-:

Mislim da ce ti ovo biti najgledaniji video :)
 
Cerkica ne voli crtane filmove (svasta smo probali da poturimo, ali samo prolazi strani i domaci rock), ali "Pilici" i "Mama voli bebu" je uvek gledala sa odusevljenjem. Po prvim reakcijama, rekao bih da i ove zmijuge odgovaraju. U svakom slucaju skroz blesava stvar. :p
 
Dobra zmija, skače i tako to :D
Meni je skroz dobro :)
 
Pa brate Niče znas da nisam gotivio one tvoje decje spotove jer nisam mogao da nadjem nista zanimljivo gledajuci iz mog ugla (ne sumnjam da je za decu vrh) ali ove zmije su vec serious shit :smoke: :d

Mogao si da ubacis bar prigusene distorzije gitare i eto rammstein-a za decu :-devil-:

Mislim da ce ti ovo biti najgledaniji video :)

Radim ja mnogo seriousniji shit, ali niko to ne bi gledao :S Zato su tu nova generacija decice odrasle na pilicima i... mozda sad gospodjici Zmijugi :D Videcemo kakav ce to ostaviti uticaj za par godina... Valjda ce se iskoreniti TurboFolk...
 
Zmijuga je opasna majke mi. Za klasu bolja od ostalih, vidi se napredak. Samo nastavi ;)
 
Turbofolk iskorenjujete Rammstein-om? To je onda kao napredak?

Inace spot je sizofren kao na primer crtaci sa ultre, po meni, jako los pravac.

Ono sto valja od crtaca za decu je na primer babytv, i ne sve sa minimax-a.
Ali tako nesto nije dovoljno cool napraviti, verovatno.

Da ne kritikujem samo, lepo i simpaticno odradjene zivotinjice i animacija. Sem zmije koja lici na crvica, ali nema veze :) .
 
Iva je odusevljena, polozio si. Samo napred! :)
 
Turbofolk iskorenjujete Rammstein-om? To je onda kao napredak?

Inace spot je sizofren kao na primer crtaci sa ultre, po meni, jako los pravac.

Ono sto valja od crtaca za decu je na primer babytv, i ne sve sa minimax-a.
Ali tako nesto nije dovoljno cool napraviti, verovatno.

Da ne kritikujem samo, lepo i simpaticno odradjene zivotinjice i animacija. Sem zmije koja lici na crvica, ali nema veze :) .

Hehehe! Ima ljudi koji ne shvataju moj smisao za humor :D Pa ovo i nije zmija, vec je mix izmedju crva i gliste :)
 
3:02 - the ring :D...

 
bravo majstore svaki dan slusam pilice a sad i ovo :d...iako sam mator ko konj :d
 
Meni je i dalje mama voli bebu najbolja stvar, za zmiju (crvica) si ipak mnogo manje truda ulozio i to se vidi.
 
Zmija mi je hit skroz, totalna zaraza!
 
Zmija mi je hit skroz, totalna zaraza!

Evo već prvih 10.000 :) U tu čast sam uradio prevod.

Ko ne razume Српски, može da uključi Captions [CC] dugme i čita subtitle na Srpskom :)

And for those who don't understand Serbian, they can click on Captions [CC] button on Youtube player and select English translation =)
 
Look at my Horse, my Horse is Amazing :D
 
Turbofolk iskorenjujete Rammstein-om? To je onda kao napredak?

Inace spot je sizofren kao na primer crtaci sa ultre, po meni, jako los pravac.

Ono sto valja od crtaca za decu je na primer babytv, i ne sve sa minimax-a.
Ali tako nesto nije dovoljno cool napraviti, verovatno.

Da ne kritikujem samo, lepo i simpaticno odradjene zivotinjice i animacija. Sem zmije koja lici na crvica, ali nema veze :) .
Kakav bre babytv, to mi je *****no, kao i sve sa ultre.
Mom klinji od 17 meseci se najviše sviđa mama voli bebu (i mojoj ženi :D), a ide zmija je takođe hit. Naravno Rammstein, Metallica,... zna se šta su prave vrednosti :)
@djnick:
Pozdrav za moju tazbinu, samo napred :)
 
Kakav bre babytv, to mi je *****no, kao i sve sa ultre.
Mom klinji od 17 meseci se najviše sviđa mama voli bebu (i mojoj ženi :D), a ide zmija je takođe hit. Naravno Rammstein, Metallica,... zna se šta su prave vrednosti :)
@djnick:
Pozdrav za moju tazbinu, samo napred :)

Hvala Momche, RUS-e :) Zhiv bio. Za par dana stize Engleski prepev ;) Evo vec preko 50k pogleda.
 
Ja moram da primetim da je u ovom klipu provucena gomila LAZI I BESMISLICA! ZMIJA NE MOZE DA SKIJA!!! Prvo, na hladnoci bi brzo uginula, jer je termolabilna. Drugo, fale joj udovi, i za skije, a i za stapove! U dalju analizu da ne ulazim, jer vec ovo je skandalozno!

Sto se pesmice tice, strucnjak mi se vec uspavao, pa ne mogu da testiram veceras. Pilici su dugo bili aktuelni, sad su ga smorili, jedino im se obraduje na monitoru na pocetku klipa "Mama voli bebu", koji jos uvek ponekad moze da prodje. Mogli bi i originalnu muziku da pisete - posle Pilica, ovo je vec drugi ripoff.
 
Ja moram da primetim da je u ovom klipu provucena gomila LAZI I BESMISLICA! ZMIJA NE MOZE DA SKIJA!!! Prvo, na hladnoci bi brzo uginula, jer je termolabilna. Drugo, fale joj udovi, i za skije, a i za stapove! U dalju analizu da ne ulazim, jer vec ovo je skandalozno!

Vrhunski komentar :d :d :d :banana: :banana: Ide direktno na Tweet :) Btw kakav rip-off? Pilici su rip-off cega?
 
"Pilici" nisu, barem nisam prepoznao, ali "Mama voli bebu" je prepev "Mi smo pioniri nasega reona" :D a ovo je ocito "This is the way we wash our face"
 
Nazad
Vrh Dno