Šta je novo?

Ide li ko u USA - Kupovina u Americi :)

SeRPeNT

Slavan
Učlanjen(a)
17.10.2005
Poruke
554
Poena
320
Cao,

Interesuje me je jedna konzola (OUYA 150$) koju bih voleo da mi neko kupi u USA i da mi donese, da li ima ko od Benchovaca da ide skoro tamo pa da mi ucini uslugu (naravno mogu i da platim neku manju sumu za uslugu)?
Nije mi problem da je kupim preko neta, ali ne mogu nikako da dodjem do nje fizicki jer ne isporucuju u Srbiju.
 
OUYA kosta 99$ i mislim da ne zelis tu konzolu.
Znam da nisam pomogao ali makar znas da kosta manje nego sto si mislio. ;)
 
Ouya se isporučuje u Srbiju. Drugar je preorderovao i stigla mu je u Srbiju izašla ga cca 140eura.
 
OUYA kosta 99$ i mislim da ne zelis tu konzolu.
Znam da nisam pomogao ali makar znas da kosta manje nego sto si mislio. ;)

Znam da je 99$, ali plus jos jedan kontroler koji je 49$ izadje 148$, ~150 :)

Inace zelim bash nju jer sada na TV-u u dnevnoj mi stoji EEE PC kao Xmbc, a sa njom dobijam Xbmc + retro gaming ;)
 
Ouya se isporučuje u Srbiju. Drugar je preorderovao i stigla mu je u Srbiju izašla ga cca 140eura.
Ne isporucuje se vise (sa zvanicnih sajtova), uspeo sam jednog Nemca da iscimam da mi posalje sa eBay-a, ali za 120e +20e postarina + verovatno carina i porez i to sve bez dodatnog dzojstika. Priznacete da je malo dranje za te pare:)
Poslednja solucija mi je da mi ortak iz Holandije donese u februaru (inace bi je isto kupio preko eBay-a, ali bi njemu isla pa bi je on u rancu doterao da izbegnem makar carinu i porez) pa bi me izasla tako neka cifra oko 130eur bez dodatnog dozjstika.
 
Imaćeš sreće kao i ja sa ovim, dok ti neko ne zaključa temu.....
 
Nazad
Vrh Dno