Šta je novo?

i7 920 ili 2600K ?

Dzip nikad - gradski suv je sasvim druga stvar.
 
Mislim da je tema otisla malo u off :)
 
Evo ja ulažem 10K evra u kompove ako je moguće da mi se isplati za mesec dana :eyebrows: sarkastičan sam ali i vrlo ozbiljan poslovne ponude na PM.
Pa ljudi ovo je Srbija ovde je i sa trikom i bez trikova napraviti lovu pogotovo za poštenog čoveka teško.E sad ako neko ima veze u vladi....
 
Poslednja izmena:
ako je laza kupio racunar pre 20 meseci dao je dobre pare mozda 1500e i vise
i ako je uspeo da ga otplati za mesec dana sa radom na racunaru onda je laza veoma pamet tip primetio sam da se dosta razume u neke stvarcice
mozda je povezan sa razorom :) :wave:(malo sale)
 
Poslednja izmena:
hahaha :D,stvarno je tema otisla daleko u off
 
Ne kupovati skupe racunare za igrice! Isto je kao kada bi rekao i ne kupovati skupe automobile za trke!
Po logici, da se ne trose pare na racunar, ako nemoze da se isplati za mesec dana! Igrice nebi ni postojale, a sami time ni 90% trzista najskupljih komponenti.
A ovaj forum bi imao 100-tinak clanova.
PS:Nisam igrac, a racunar stvarno isplatim za mesec dana!
 
Pa dobro ljudi, ali on ne kaze da ne treba kupovati rachunare ako se nece odplatiti, vec da je njemu glupo da on kupi rachunar ako nece da ga otplati uspomoc rada na njemu. On je samo iskazao svoje mishljenje, a nije vama rekao shta trebate, a shta ne trebate da radite.
 
Tacno, Solesoslav - hvala.
Kod nas se precesto misljenje o nekoj temi shvata licno, cak previse licno. Samo se vratite nazad pa vidite od cega je ovaj offtopic krenuo.
Skroz nepotrebno imho.
 
Poslednja izmena:
ako sam dobro razumeo sve vesti i najave, nesto konkretno bolje od 2600k ce izaci tek 2012 (ne racunajuci AMD) sto znaci da se isplati uzeti njega u ovom momentu.
ispravite me ako gresim jer i ja planiram skoro da ga pazarim :)
 
Ma da, bre - ako mozes uvek uzmi najnovije.
 
Ajde ovde da pitam, zna li neko koje sve aplikacije koriste axv?
 
jugo ili dzip je samo aluzija na i7 920 ili 2600k :)

Izvini ali ti nisi normalan :D ...Neces osetiti niti videti nikakvu razliku tako da malo je grubo uporediti ove procesore kao jugo i dzip...
Moje misljenje da uzmi sada 920, a ako hoces bas naj naj masinu, sacekaj jos godinu dana...
Bolje tih 100eur ulozi u grafiku, jer igrice su vise VGA zahevnije nego CPU...
 
Poslednja izmena:
Izvini ali ti nisi normalan :D ...Neces osetiti niti videti nikakvu razliku tako da malo je grubo uporediti ove procesore kao jugo i dzip...
Moje misljenje da uzmi sada 920, a ako hoces bas naj naj masinu, sacekaj jos godinu dana...
Bolje tih 100eur ulozi u grafiku, jer igrice su vise VGA zahevnije nego CPU...

Kao sto taj smiley na kraju ukazuje, to je bila samo sala nadovezana na prethodne postove. ;)
 
Nazad
Vrh Dno