Šta je novo?

I jos malo NFSU2

Avijon

Čuven
Učlanjen(a)
16.03.2002
Poruke
781
Poena
685
Elem,ne znam da li je bilo,ali me zanima,kolika vam je Top Speed,i sa kojim autom,da li je po defaultu,ili ste ga tjunirali???
Cini mi se,da kada se najvise nabudzi,da je skoro svima 348,7,da li je neko isao toliko??
Ja sam ga malko Tjunirao,i na Dyno mi maxspeed prijavljuje 347,6,a ja sam najvise isao 346,7 ,) (IMam i dokaze,ako nekoga zanima :))
Naravno,tera se Honda,Always :)
Sta vi kazete???

Poz
 
Skyline 403km/h, budzen

Cekaj, jel vi mislite na brojku sto pokazuje Dyno?
 
Koja to Honda ide preko 340 majke ti?!?

Ajde batalite to i uzmite slazite Lego kockice, zdravije je...
 
NSX je napisao(la):
Koja to Honda ide preko 340 majke ti?!?

Ajde batalite to i uzmite slazite Lego kockice, zdravije je...

Mora da su je budzili sa Jackie Chenom. :D
 
rt

Kako koja,pa moja!
Honda Civic,ako ne verujete,imam sliku,da kacim???
I,braaaateeee,'leba ti,gde si isao 403???????????????
A Skyline nisam ni vozio...NE znam,voleo sam ga do pre neke 2-2,5 godine,dok se nije pojavio u NFS,i skroz iskomercijalizovao...Zbog toga sam ga i Zamrzeo...
A kako vam ide sa Hummerom??
Isao sam mnoogooo,preko 300,ali cekam da prebacim jos malko,pa cemo da vidimo kako ide :)
Poz
 
Ajde kad se radi o nfsu2, zanima me koji su vam rezultati i u drift-u. Znaci max brzina i max drift. Ko ima slicice jos bolje, samo ih smanjite.
 
Poslednja izmena:
Hmm,nisam siguran za drift,ali mislim da sam isao negde oko 195km/h,na zalost,nemam dokaze,pa tako...Sorry
Ovaj D Ministr me je bas izludeo...Ajde,molim te,okaci tu sa 403km/h,makar da vidim,pa da krenem da mastam...
Naveo me je na razmisljanje...Pa sam uzeo Skyline,i,eto,otkinuo 379km/h(Imam dokaze :)),bez tuniranja,znaci,pretpostavljam da moze i vise,ali me mrzi...
A NSX me je strasno uvredio...Ne zasluzujes da nosis taj nick...Evo ti Civic,standardna,sa svim Unique delovima...
Inace,Hummer je isao do 313km/h,nisam mogao da izvucem vise...
E,jos me zanima,da li je neko snimio performanse,uradjene na Dyno-u?
Evo moj Skyline,to sam mu izvukao...Samo sam menjao Menjac,nista vise(Obratite paznju 0-100,to mi se najvise svidja,naravno rec je o MPH) :)
Poz
 

Prilozi

  • Civic Top Speed.JPG
    Civic Top Speed.JPG
    53.7 KB · Pregleda: 99
  • Skyline Dyno.JPG
    Skyline Dyno.JPG
    61.3 KB · Pregleda: 90
403

Nije valjda da mi ne verujete....



Pa....izvolite!!!
 

Prilozi

  • 403.jpg
    403.jpg
    34.5 KB · Pregleda: 111
Poslednja izmena:
E....

E,bajo,pa sto ne okaci celu sliku????
Ne znam,moram da priznam da sam veoma skeptican(Zasto ti je tahometar po defaultu(nije ''Nabudzen''),zasto nisi ofarbao tahometar,i,bre,sto ne okaci celu,da ti vidim taj autic,kako izgleda :))
Da budem iskren,ne verujem ti...I na tom 'tvom' Skyline-u(ako je Skyline,nisi napomenuo sta je...) ti je tek usao u Crveno polje,na nekih 9100rpm,pogledaj kod mene,odavno je probio,cepa ga na nekih 9800-9900rpm...Pricam ti pricu..Cheat,a???
A evo i mog Humwee-a,nije da se hvalim,ali pravim mnogo lepe automobilcice :smoke:
Poz
 

Prilozi

  • Skyline Top Speed.JPG
    Skyline Top Speed.JPG
    52.7 KB · Pregleda: 102
  • Hummer H2.JPG
    Hummer H2.JPG
    72.1 KB · Pregleda: 95
Vozio sam i ja FAPa sinoc 12308743 km/h...i zaustavi policajac i kaze vozio si 12308744 km/h i ja onda kazem ne valja ti radar pokazuje vise i tu on popi*di i nagodimo se da mi napise kaznu za vezivanje pojasa a ja ga zezno pa mu dam fals 600 dinara ahahaha kakav ***** kakva budala...
 
The Minister je napisao(la):
Nije valjda da mi ne verujete....



Pa....izvolite!!!

Znaci za pritisak od 3 bara idu 4 crtice a za -3 3 crtice, jako zanimljivo :)
 
Poslednja izmena:
Pa da,to i jeste tako,zasto sto ga turbo ni ne tera u minus(osim pri promeni brzine,u pitanju je par milisekundi),tako da je taj minus visak :-devil-:
E,brate,nije da se ne razumem u automobile,ali,braaaateeeee,mnogo ih volim :)
 
Avijon je napisao(la):
Pa da,to i jeste tako,zasto sto ga turbo ni ne tera u minus(osim pri promeni brzine,u pitanju je par milisekundi),tako da je taj minus visak :-devil-:
E,brate,nije da se ne razumem u automobile,ali,braaaateeeee,mnogo ih volim :)

Uzmi onda igraj Gran Turismo a ne ove gluposti
 
Cekaj,bre,nemoj da pricas,ima GT za PC???
 
samo si zaboravio da mu kazes da je i preko emulatora igranje jako lose[bar je meni bilo] jer je tako igra zesce neoptimizovana...
 
Nazad
Vrh Dno