Šta je novo?

I Am Alive

Kako sad cela nova igra @2Gb ? :d
ispod 8 ne priznajem igre... :p

ozbiljno,kakvi su utisci ?


EDIT: kakvi losi komentari, a ja ocekivao novi silent hill u open worldu bre...
eyecrazy.gif
 
Poslednja izmena:
Ja igrao sat vremena i izbrisao. Mislio sam da je više open world, ali ovo što sam ja igrao je pratiš samo jedan mogući put i to je to. Možda kasnije postane više open, ali nisam hteo da joj pružim šansu :)
Sviđa mi se kako su urađeni neprijatelji i sukobi sa njima. Neke bagove nisam primetio.
 
Deinstal i to odmah!Za mene gubljenje vremena!
 
Kada je izašla na konzoli, ljudi su je baš napljuvali. Ja sam je isčekivao sa nestrpljenjem, ali sam odustao kada sam video reviewove.
Ajd, baš ću joj dati šansu sada
 
Kakvo je ovo gov.. od igre! Uzasan port, kontrole bangave, na levi klik se brzo trci sto prvi put vidim u zivotu, da ne pominjem okretanje misem i sama kontrola kako je jadno uradjena. A u igri mi je najsmesnije dali su kao neku mapu a igra linearna kao put gov..ta do rupe u WC solji.
 
Uzas.
 
Ne, nije problem nemanje regeneracije i municije vec uzasno portovanje kontrola, vise nego ocigledne platformske zagonekte i isforsirani sidequestovi u prici koja nema nikakv pocetak i nicim te ne tera da otkricas sta se desilo. Da ne spominjem sto su izabrali najgori moguci nacin da docaraju "sivu" atmosferu urusenog grada tako sto je sve u 90% b&w filteru.
 
Ne vidim sta fali kontrolama, funkcionisu dobro, iako su malo neobicne. Sto se tice igre, nisam nesto odmakao, spasio sam 2-3 lika, ali da deluje linearno za sad deluje, a sto se tice atmosfere, ono sivilo sa sve "maglom", tj. u stvari dof-om i onom mapom me podseca na sh2, kao mozda i prica o potrazi za svojom zenom, dok je srusen grad, nemastina ica i pica, kao i celokupno sivilo bukvalno prekopirano iz filma The Road sa sve "Eventom". Nije igra trash kao sto je opisuju ali nije ni nista spec, mada ko zna potajno se nadam da se mozda kasnije u toku igre i prijatno iznenadim. :D

Inace ne radi x360ce emulator, a igra koliko vidim koristi isti engine kao SC Conviction, pa s`tim i cela zajebancija sa njegovim inputom i namestanjem kontrola je uglavnom neresiva...
 
Poslednja izmena:
Na provom mestu fali bagovanje misa i sensitivity-a na random osnovi. Drugo, xbox 360 pad cas prihvata komande cas ne. Trece odziv na komande tipa jump su toliko neprecizne da je svaki put kocka da li ce se lik spasiti kad ostane bez stamine... itd.
 
Na provom mestu je bagovanje misa i sensitivity-a na random osnovi. Drugo, xbox 360 pad cas prihvata komande cas ne. Trece odziv na komande tipa jump su toliko neprecizne da je svaki put kocka da li ce se lik spasiti kad ostane bez stamine... itd.
 
Kod mene mish odlicno radi, nema nikakvog bagovanja prilikom okretanja i osetljivost ok je prilikom pucanja, jedino sam malo smanjio za okretanje. Moguce je da je problem na tvojoj masini, a kao sto rekoh ovaj Lead engine je poznat po tome da ima problem sa inputom i gamepadove ne detktuje kako treba a takodje neki i ne rade, pa je moguce i za taj delay input koji imas. Ako imas x360 pad probaj sa x360ce emulatorom, stavi na compatibility i nadji profil za taj pad. Kod mene nece da radi jer sam na nekom kinezu a bez emulatora komande su defaultno fuckdup pa igram sa kb/m.
 
Poslednja izmena:
Kada pokrenem igru, izbaci mi poruku gtx 680 not supported. Sta da radim?
 
lol kakva fora :D

Da li si probao da pokrenes igru direktno iz system foldera a ne preko launchera koji detektuje sistemske komponente?
 
Jesam, opet isto...

EDIT: Reseno brisanjem systemdetection dll fajla. :D
 

Prilozi

  • Gtx1.jpg
    Gtx1.jpg
    318.9 KB · Pregleda: 111
Poslednja izmena:
Probaj otvori usersettings.ini i u njemu stavi RunValidation=False, mozda se tako i izbegne validacija koji izgleda radi samo pri prvom startovanju igre...
 
REPACK 1.06 GB :type:
 
Je l' ima neko problem sa teksturama?

Tipa, ne vidim lik kojeg vodim, ne vidim okolne teksture dok sam na 10-20 metara od njih. Jedino kad se približim ili nađem odgovarajući ugao kamere, eto njih.
 
Uspeo sam da rešim problem!

Unutar fajla ''UserSettings'', sam pogasio HDR i ostale stvarčice. Ne znam tačno šta sve, ali ima u attachemnt-u ''usersettings'' fajl kojeg koristim pa pogledajte sami.
 

Prilozi

  • UserSettings.rar
    4 KB · Pregleda: 23
Poslednja izmena:
Poceo i ja da igram. Za sada nemam nikakvih problema sa grafikom, izvodjenjem, sve na max, fullHD.

Igra je mogla da bude nesto fantasticno, samo da su josh radili na njoj i maximalno se posvetili detaljima. Npr. kod svake ozbiljnije lokacije bi trebalo da sve moze da se otvori, od frizidera do ormana, pa do kutije za cipele. Da to bude pravo prezivljavanje i borba za opstanak. Ima stvarno finih resenja u igri, i ne smeta mi ni zastarela grafika. Samo da su ga josh malo pogurali u pravcu gde su i krenuli...
 
Da li ti znas koliko su "radili" na ovoj igri? Dobro da su je uopste i uradili! ;)
 
Nazad
Vrh Dno