Šta je novo?

Hyper Cloud 2

spavac22

Poznat
Učlanjen(a)
26.12.2022
Poruke
277
Poena
40
Moja oprema  
CPU & Cooler
13600K + H150I Elite Capellix
Matična ploča
Asus Rog Z690E Gaming WiFi
RAM
2x16GB Corsair Dominator
GPU
Asus Rog Strix 4080 OC
Storage
1T WD SN850x heatsink +500GB WD SN850 heatsink
Zvuk
Aleksandra Prijovic
PSU
Corsair RM1000x
Kućište
Bruc Li 011D EVO Snow White
Monitor
AW2521HFLA
Miš & tastatura
Microsoft 600 + Logitech G502 X
ako neko ima slusalice prije nego sto ih vratim, jel postoji sansa da se rijesi zvuka ko da u buretu igram..bass je ko u fazuno kino zvuka sto mi se totalno ne svidja, al realno sve u kompletu je ko u buretu..7.1 opcija je jos gora..hvala..
 
Nesto je do tebe ili do slusalica. Zvuk u igrama je predobar, slazem se da je 7.1 opcija jako losa.
 
Nesto do tebe, imam te slusalice i bolje od svih u tom cenovnom rangu ako ne i jace.
 
neb prico gluposti, znaci za kantericu zvuk je ocajan..cak i na yt sam isprobo par videa u smisli 7.1..znaci kad pritisnem dugmence za 7.1 meni je zvuk totalno u centru..bez 7.1 tek mogu da prepoznam lijevo desno naprijed nazad...cak i ako ne koristim taj usb zvucni dodatak i dalje mi zvuk ko iz bureta...u sustini zapadna djubrad mi nisu nista odgovorili za refund osim emaila joj mi smo zauzeti i neko ce vas kontaktirati u roku od 48h...tipicna glupost za izbjegavanjue..tako da cu ga staviti na prodaju pa kolko dobijem..
 
Screenshot_2.png
Cisto provere radi, ugasio si Enhancements?
 
da, cacko sam i te opcije...jedino nisam probo ni jedan EQ...mislim probo sam asus sonic 3 i dts al treba platiti..
 
Imam te sluske, nisam otvorio ih.
Koristim Cloud Core za muziku gde su fenomenalne....
Mogu da probam to sto te zanima ali nemam CS igricu.
 
Nazad
Vrh Dno