Šta je novo?

HX620 odapeo...

Ajde upotrebi MIGHTY Benchmark search pa vidi kakvo sam ja veselje imao sa Corsair napajanjem pre jedno godinu i po dana.

I sta sa tim? Da si centar sveta ja bih se onda zabrinuo. Kako nekome ko je centar sveta da jedno Corsair napajanje pravi problem - jep to je bas zajeb :-devil-:.

A sorry - ti nisi centar sveta i prestani da se tako postavljas. I ja sam imao problema sa GTX280 samo takvih (i ima tema o tome) ali to ne znaci da su sve GTX280 karte KRSH! Po tvojoj logici, jesu zar ne?
Dakle - ako je tebi uleteo falican primerak i ako oFirebird nije uspeo da napuni akumulator njime to ne znaci da je Corsair HX620, koji je odlicno ocenjen svuda po netu a i kod nas (hoces mozda da kazes da svi kolektivno lazu?), losh i katastrofalan kakvim ga ti predstavljas :)
 
I sta sa tim? Da si centar sveta ja bih se onda zabrinuo. Kako nekome ko je centar sveta da jedno Corsair napajanje pravi problem - jep to je bas zajeb :-devil-:.

A sorry - ti nisi centar sveta i prestani da se tako postavljas.

Ne, jedini je problem sto ti mislis da si centar sveta, ali nisi.

I ja sam imao problema sa GTX280 samo takvih (i ima tema o tome) ali to ne znaci da su sve GTX280 karte KRSH! Po tvojoj logici, jesu zar ne?

Oduvek sam tvrdio da je Nvidija djubre.

Dakle - ako je tebi uleteo falican primerak i ako oFirebird nije uspeo da napuni akumulator njime to ne znaci da je Corsair HX620, koji je odlicno ocenjen svuda po netu a i kod nas (hoces mozda da kazes da svi kolektivno lazu?), losh i katastrofalan kakvim ga ti predstavljas :)

Odlicno je ocenjen svuda po netu zbog hype-a a ne zbog kvaliteta.
 
Vidimo koliko su tvoje tvrdnje bazirane na cinjenicama a ne na tipicnom laprdanju po forumu :)

A mora da si ti ucestvovao na svim tim testiranjima pa znas da je ocenjen tako dobro zbog hype-a a ne zbog kvaliteta. Voleo bih da vidim neki tvoj test pogotovu napajanja :) A bas me zanima tvoje vidjenje, bazirano na pravim cinjenicama a ne na stormwatch153(TM)_tralallala pricama (siguran sam da to zanima i mnoge ovde :)).

Drugim recima, ti odgovorno tvrdis da su ovi testovi:
http://www.overclock3d.net/reviews.php?type=3&id=136&page=1&desc=corsair_hx620_620w_modular_psu

http://www.hardocp.com/article.html?art=MTMwMSwsLGhlbnRodXNpYXN0

http://www.silentpcreview.com/article692-page1.html

http://www.tweaktown.com/articles/9...lar_psu_the_best_power_supply_ever/index.html

http://www.techsweden.org/recension/3C2C-corsair-hx620w/1/

...

lazni i da su svi oni to napajanje tako dobro ocenili jer ne umeju da razmisljaju svojom glavom (jer samo ti to mozes nasa Suboticka velicino) a ne zato sto je sigurno jako kvalitetno?
Bas me zanima koliko daleko si spreman da ides u svojim apsurdnim tvrdnjama :)
 
Poslednja izmena:
lazni i da su svi oni to napajanje tako dobro ocenili jer ne umeju da razmisljaju svojom glavom

Ma se*em se na te testove kada to nekom radi kako treba a nekom kvari kucne instalacije.

(jer samo ti to mozes nasa Suboticka velicino) a ne zato sto je sigurno jako kvalitetno?

Cuj beogradska sirovino, molim te da ne zalazis u moje poreklo jer si moderator samo na forumu a to ti ne daje pravo da vredjas nikoga po pitanju porekla.

Bas me zanima koliko daleko si spreman da ides u svojim apsurdnim tvrdnjama :)

Corsair JE ******.
 
Ma se*em se na te testove kada to nekom radi kako treba a nekom kvari kucne instalacije.

Ah da ja sam zaboravio da si ti kupio komponente koje se nikad nikome nisu pokvarile i/ili napravile neku vecu stetu. Sad eto nijedan test na ovom svetu ne valja (jer je stormwatch tako rekao) zbog toga sto hw kjoji je testiran moze da kvari instalacije.
Mozda si trebao da proveris instalacije u svojoj kuci za promenu a ne da tvrdis da su svi testovi ******, sta mislis o tome? :)

Cuj beogradska sirovino, molim te da ne zalazis u moje poreklo jer si moderator samo na forumu a to ti ne daje pravo da vredjas nikoga po pitanju porekla.

Izvini Supermene, nisam te prepoznao :)

Corsair JE ******.

Mislim da si ovim dokazao koliko si objektivan i kako ne umes da se nosis sa cinjenicama. :whip:
Ali avaj sta je tu novo, jedan tvoj post i video si ih sve :)
 
Poslednja izmena:
Sto se teme tice.
Da li si otvorio napajanje?
Ako je napjanje odradilo svoj posao,i ako je kvar izazvala graficka, u napajanju bi trebalo samo osigurac da je pregoreo.
 
Poslednja izmena:
Smesni ste. Svako ima svog favorita od veceg dela proizvodjaca i komponenti. Kvaliteno je i jedno i drugo napajanje i u pitanju su nijanse. Nema razloga za vredjanje i svadju. Ovde smo da se druzimo, posavetujemo, razmenimo neko svoje iskustvo.
Od zajbancije, nastade svadja. I zasto sad nekoga ban? Sve moze lepo i fino da se resi. Jednostavno decko nije imao srece sa napajanjem i to je to.
A'j u zdravlje.
 
Poslednja izmena:
Moram da kažem da veoma volim ovaj forum i da verujem ljudima koji su na njemu . Iskustvo iz prve ruke je najbolja preporuka a ko će bolje da ti opiše neki deo hardvera nego ljudi koji isti zaista vole . Zato družimo se i uživajmo u razmeni iskustava . A što se tiče napajanja ili generalno bilo kog drugog hardvera svakoj firmi se desi da izbaci seriju koja je problematična zato i jesmo tu da upozorimo jedni druge pa ma koji to proizvod i firma bili .
 
Ukucaj brate na google u HX620 problem i imaces par stranica uzivanja i zabave sa vasim falicnim napajanjima.
Sta je to falicno na njemu?
Cak i da bude dve strane na googlu, to ne znaci da se druga napajanja manje kvare. A sva napajanja se kvare.

Ma da, nije tacno zato sto ga ti imas. :D, i kada se jedno napajanje pregreva (a na netu ima dosta problema bas sa tim) a tvoje je ladno, to znaci da Corsair ili nema QC ili mu je QC izuzetno los, treceg nema.
Kako je tacno da se HX620 greje kad se meni ne greje?
Pa gde to na kutiji od napajanja pise koja mu je radna temperatura? Koliko znam pise da je deklarisana snaga na 50C.

Guru i XS su unapredjena forma Benchmarka, nahype-uj i napricaj bajke o onom ko ti najvise plati.
Ja onda predlazem tebi da otvoris svoj "objektivni" forum na kome ces raditi testove napajanja.:)
Sto se tice grejanja napajanja, ne treba dalje od bencha da trazimo:

http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=196302

Znam da nisam sanjao i da se cesto pominje kako se to napajanje greje vise od ostalih, bilo je jos slicnih tema i komentara.
Nasao si jedan primer i to potvrdjuje da se greje?:trust: A da ti ja nadjem 10 kontraprimera hladnog HX620? I sta onda?

- a glede garsona, šta reći čovek je previše vremena proveo na jg forumu i razumljivo je da su mu riđobradi, crnobradi :d i još par upošljenika corsa koji su aktivni na njemu isprali mozak
- i ja sam pratio taj forum nekoliko dana dok nisam uvideo šablon odgovora i preporuka na pitanja šta kupiti?
- dakle ako neko pita da li je dobra kupovina xyz marka napajanja, obavezno bi usledio odgovor u stilu pa ne mirišem ih baš nešto, pa navođenje par nekakvih mana i na kraju preporuka za cors u tom cenovnom rangu, u testovima je takođe primetno favorizovanje corsa i visoke ocene za isti, uz diskretno pljuvanje po konkurenciji, odnosno preporuka konkurentnih modela ako su 30% skuplji od odgovarajućeg corsa
- što bi rekli ameri it`s a no brainer šta je preovlađujući stav na tom forumu...
- zbog svega navedenog ja lično njima verujem koliko i političarima, stvarno me čudi tolika, gotovo religiozna, vera u sajt koji je prikrivena pr služba jedne firme...
Pa tvoja je greska sto si na tim forumima pratio teme tipa Sta da kupim?, ja takve teme preskacem.;) JG je vrlo kvalitetan forum sto se napajanja tice, sa vrlo kvalitetnim raspravama na temu konstrukcija napajanja. Takodje, tamo niko ne favorizuje nijedan brend, nijedan model, previse kvalitetnih ljudi ima tamo za takve gluposti.
A sto se bradonja tice, ne interesuje me sta oni pricaju, sve sto oni kazu vec se znalo.;)
Ne znam na koje testove mislis, a da su na JG pljuvani neki drugi a favorizovan Cors, nije tacno. Trenutno, po JG najkvalitetniji su Antec Signature, CP850 i Seasonic M12D.
 
Isuvise je aspurdno da neko moze da osporava Corsair. Ok je da se pokvari, pregreje, ali bre za to mogu da budu i neki drugi razlozi. Pregrevanje? Pa ko zna kako je tebi kuciste provetreno? Mada... :p
Sve jednom mora da crkne, sad uvek je pitanje kada...
 
Imao sam i ja dva mrtva Antec napajanja. Jedno je spalilo ploču, procesor i memoriju. I šta sad? Da idem spamujem po forumu i širim mržnju...ludilo.
Kao što reče FantomX, lepo je vreme napolju, provirite kroz prozor, videćete mnogo lepih devojaka. Ovo se ne odnosi samo na Storm-a, već i na sve ostale učesnike u temi. Nadam se da će moderatori podeliti svima po upozorenje...minimum.

Oda ja na Adu.
 
Poslednja izmena od urednika:
U šta se ovo pretvorilo... :smash: Od jednog prostog pitanja koje je postao začetnik teme a koje je glasilo
Secam se da sam nedavno 'otkinuo' neki vrag s ploce :d kada sam montirao cooler, i od tada mislim da nisam opterecivao nesto posebno procesor (web + quakelive). Da li je to moglo da bude uzrok?
temu pretvoriste u krvavi obračun kod OK korala! :d
 
haha ijuuu kolika teme i sta se sve ovde iskuca...

Ja sam iskreno Cors uzeo jer dosta ljudi na ovom forumu ima isti, sto ce znaciti da ako budem imao problema sa njim, imacu proverene, konkretne i prakticne savete!

Moj problem koji se cesto navodio na ovoj temi je resen zamenom kucista, sada imam Thermaltake Armor VA8003 i poprilicno se ohladio!
 
haha ijuuu kolika teme i sta se sve ovde iskuca...

Ja sam iskreno Cors uzeo jer dosta ljudi na ovom forumu ima isti, sto ce znaciti da ako budem imao problema sa njim, imacu proverene, konkretne i prakticne savete!

Moj problem koji se cesto navodio na ovoj temi je resen zamenom kucista, sada imam Thermaltake Armor VA8003 i poprilicno se ohladio!

Ja sam upravo to i reko medjutim nisu me slusali. Kao da su sedeli na ocima.:p
 
Ala ste ga preterali. Slazem da nije za ocekivati od ovakvog napajanja da naprosto crkne... ali mozda je problem u instalacijama ili je graficka nesto uraila pa se samo napajanje ugasilo, i nije nista povuklo sa sobom. Zaboravio sam javiti da je graficka u redu. Dakle samo je napajanje, poslao sam za svabiju, nije jos stiglo do firme pa ne znam sta je dijagnoza...
 
Itekako... Mozete zamisliti kako sam se osecao nakon sto je sve prikopcano na modxstream 780w i ne radi...
 
Vrh Dno