Šta je novo?

Huawei Watch 4 / 4 PRO / GT4

Pozdrav ljudi imam ovaj sat nekih desetak dana stvarno nemam zamerki sat je stvarno dobar sem jedne stvari čini mi se da koraci nisu baš tačni tj malo mi nema logike pošto moja devojka ima takodje gt4 i živimo zajedno pa smo poredili korake uglavnom prelazimo isto. E sad me zanima da li je moguće da ja uvek imam za 2,3 hiljade više koraka od nje iako isto predjemo generalno,verujem da će te mi reci da svako ima različiti korak i da je moguće ali bas da bude razlika u 2 3 hiljada koraka to mi bas nema logiku ako neko ima objašnjenje nek mi objasni? Imam jos jedno pitanje da li moze da se namesti ja nisam našao da mi izvor koraka isključivo bude moj sat tj gt4 i da se koraci samo preko njega mere a ne da bude i preko sata i mobilnog deluje mi kad se to spoji da je dosta nepreciznije?
 
ista situacija i kod mene tako da je moguce..na kraju sam uzeo njen sat i bilo je isto kao kod mene
znaci u koraku je razlika :)
 
ista situacija i kod mene tako da je moguce..na kraju sam uzeo njen sat i bilo je isto kao kod mene
znaci u koraku je razlika :)
A pa dobroo onda nisam jedini.Inace proverio sam i sa kolegama na poslu isto radimo pošto smo stalno na nogama u pokretu uvek imam i od njih više koraka za par hiljada a imamo iste satove bas gt4 😄
 
Cini mi se da je skoro jedan clan pisao o tome da mu je duplo brojalo korake, da je namestio da samo sat broji, tako je resio prb, ali neka neko ko zna odgovori. Srecno.
 
Razmisljam o kupovini gt 4 modela, pa me zanima nekoliko stvari.
Da li je dobra opcija i dalje za kupovinu?
Kako drzi baterija sa svim ukljucenim opcijama?
Kako radi sa ios i android tel koji nisu huawei?
Prvobitno mi treba sat za brzi hod, trcanje i planinarenje. Pored toga za trening.
Gledam sam test na The Quantifield Scientist i sat je dobio odlicne ocene za ono sto meni treba. Zbog visoke ocene sam najvise i odustao za garmin satom, za sad, ali to je vec druga prica.
Ma sat je top i ubedjivo najbolja kupovina već duže vremena. Meni non stop radi AoD i bat mi traje 10 dana, na OnePlus fonu. Animacije nikada da štucnu. WF jako kvalitetnih ima. Ubedljivo najlepši sat. Meni jedino nedostaje voice recorder mogućnost, ništa više.
 
Koraci su dosta precizni, jednom sam brojao "rucno" korake i to velik broj i precizan je u 1-2 koraka, nevjerovatno.

Par puta sam isprobavao praćenje spavanja iz znatiželje ali kako mi ti podaci nisu bitni, a smeta mi sat kada spavam skidam sat preko noći i gasim ga, a odmah ujutru po buđenju ga palim. Uključenom mi je ono pametno konstantno praćenje rada srca i klasicno notifikacije i vibracija i meni tako baterija bude 30+ dana

Imao sam više pametnih satova i jeftinijih i slicne cijene kao ovaj i ovaj je za 2 klase iznad kad se sve uzme u obzir.
 
Koraci su dosta precizni, jednom sam brojao "rucno" korake i to velik broj i precizan je u 1-2 koraka, nevjerovatno.

Par puta sam isprobavao praćenje spavanja iz znatiželje ali kako mi ti podaci nisu bitni, a smeta mi sat kada spavam skidam sat preko noći i gasim ga, a odmah ujutru po buđenju ga palim. Uključenom mi je ono pametno konstantno praćenje rada srca i klasicno notifikacije i vibracija i meni tako baterija bude 30+ dana

Imao sam više pametnih satova i jeftinijih i slicne cijene kao ovaj i ovaj je za 2 klase iznad kad se sve uzme u obzir.
30+ dana?

Ma nisi preterao, kakvi ...
 
Ako neko zna nek se javi.Jel se sećaš gde si pročitao tačno da potražim 😄
To je bilo u huawei health aplikaciji. Aplikacija je kupila korake i sa telefona i sa sata pa nije bilo precizno, podesio je da izvor informacija o koracima bude samo sat
 
To je bilo u huawei health aplikaciji. Aplikacija je kupila korake i sa telefona i sa sata pa nije bilo precizno, podesio je da izvor informacija o koracima bude samo sat
Ja sam tražio i nisam nasao. Deluje kao da ne može da se namesti da koraci idu samo preko sata.
 
Da da to znam nego meni piše da ide i preko telefona i preko sata a ja bi samo preko sata koraci ali izgleda mora i jedno i drugo 😄😄
Ne mora.
Isključi ovo što sam ti zaokružio dobijaćeš korake samo sa sata.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240424_142405.jpg
    Screenshot_20240424_142405.jpg
    73.4 KB · Pregleda: 60
Pa možda čovek spava 16 sati dnevno,to onda ima smisla :)
Stvarno ste smijesni... nisam od juce na forumu niti sam napaljeni klinac balavac niti tip koji trola.

Tako sam koristio i gt1, baterija mi bude oko mjesec dana sa gasenjem preko noci, Sat koristim samo za notifikacije, pozive preko sata ne koristim, niti slusam muziku i ostale slicne gluposti. Od funkcija ljeti nekad malo vise vozim biciklo i koristim sat za praćenje voznje, tada mi bude oko 20tak dana zbog gps-a, zimi bez problema oko mjesec. Šta sad treba da snimam kad sam punio i kada ga svaljam na punjac, jel neko od vas dvojice isprobao ovako koristiti kao ja pa znate sigurno da ne može ili se volite praviti pametni po forumima
 
Stvarno ste smijesni... nisam od juce na forumu niti sam napaljeni klinac balavac niti tip koji trola.

Tako sam koristio i gt1, baterija mi bude oko mjesec dana sa gasenjem preko noci, Sat koristim samo za notifikacije, pozive preko sata ne koristim, niti slusam muziku i ostale slicne gluposti. Od funkcija ljeti nekad malo vise vozim biciklo i koristim sat za praćenje voznje, tada mi bude oko 20tak dana zbog gps-a, zimi bez problema oko mjesec. Šta sad treba da snimam kad sam punio i kada ga svaljam na punjac, jel neko od vas dvojice isprobao ovako koristiti kao ja pa znate sigurno da ne može ili se volite praviti pametni po forumima
Pa zbog te 2,3 opcije koje koristiš mogao si kupiti mnogo jeftiniji sat ili neku fitnes narukvicu.
 
Pa zbog te 2,3 opcije koje koristiš mogao si kupiti mnogo jeftiniji sat ili neku fitnes narukvicu.
Imao i narukvica i par zeblaze satova ali sam htio objediniti jedan sat koji je elegantan, koji mogu nositi i na posao i na vožnju biciklom pa su mi izgled sata i trajanje baterije bili na prvom mjestu kod izbora. Također kod većine ostalih marki, posebno tih jeftinih je izbor "lica" katastrofalan, em su sva u nekom dječijem fazonu. Imao sam garmin vivomove hr, hibrdini sat koji na prvu ne izgledao kao pametni sat, jako lijep i elegantan ali kod te serija baterija traje 5 dana...
 
Meni su uključene notifikacije i pozivi. Baterija od bar 7 do 10 dana. Imam androifđd, nema problema, zadovoljan sam, imam crni, Gps precizan.
 
Stigao novi fw jutros na GT4. Ovaj novi free wf triring razbija kako je dobar!IMG20240501112517.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno