Šta je novo?

Huawei Watch 3 Pro

Kolege,jel moze link u inbox gde da uzmem silikonsku narukvicu za HW3 Pro kao sto ima Galaxy watch 5 pro ?
 
Koristim GT3 Pro vec duze vreme, stvari koje mi se svidjaju jesu stvarno baterija i funkcionalnost. Samo postoje neke limitacije za koje nisam bio svestan u toku kupovine a zavise od zemlje gde koristite. Konkretno ja sam iz Srbije pa su utisci sledeci:


Baterija stvarno drzi po 10+ dana, ja konkretno treniram 4 dana nedeljno po jedno sat, sat-ipo po treningu i meni bez problema drzi 10 dana baterije, podrazumevajuci heart rate monitoring ukljucen 24/7, sleep tracking i sve ostalo.

Samim tim, ovaj "PRO" model je zapravo obican Huawei GT3 jer kada uporedite na GSM areni, kada nemaju te 2 funkcije ovaj sat je zapravo isti kao GT3, samo sa malo manjom baterijom 😆

Ocena sa svim ovim je 7.5/10, NFC bi bilo nice to have, ali svakako banke ne podrzavaju ni Google Wallet (neke podrzavaju ali ne sve) tako da to ako iskljucimo, EKG je takodje nice to have, baterija za koju zaboravim kad sam je zadnji put napunio, i 2 skina koja vrtim napred nazad, ja bih svakako preporucio sat preko Apple Watch-a koji drzi 2 dana, ako toliko.
 
Jedna bitna razlika koju nisi naveo je u vrsti stakla koje imaju ova 2 sata.
Ogrebotine na Gt3 pro skoro da nećeš ni imati a na GT3 će se videti svaka ogrebotina
 
Nusam siguran da ova narukvica pase igde sem na GW5 pro upravo zbog dela gde se narukvica kaci na telo sata. Taj deo je tacno prilagodjen konturama i dimenzijama GW5 pro sata.
 
Odgovara sigurno. Samo, za taj novac, možeš kupiti pet istih narukvica u različitim bojama na AExpress-u.
Odavno ne kupujem nista sa AliExpress-a, jednostavno mu treba po 2+ meseca da stigne i dok stigne ja do tad zaboravim sta sam sve narucio. Lakse mi je da dam umesto 5e malo vise i da znam da je tu za 2-3 dana. Da ne pominjem sto ovi na carini nekad zavale nesto, kupio sam 2 identicna ranca za po 4000 dinara, prvo jedan sebi pa ortaku nedelju dana kasnije, moj je stigao bez problema, njegov je stigao sa carinom od 2000. Narucim i treci ranac jer se caletu svideo - nikad nije stigao, carina kaze da nije kod njih, ovaj sto salje kaze da je poslato, tracking ID nije postojao ni u jednom od ove 3 varijante jer je ona kineska free shipping varijanta, dakle negde se "izgubio".

Tako da, lakse mi je da umesto da gubim vreme na takve budalastine samo platim malo vise i da znam da je tu za 2-3 dana.
Nusam siguran da ova narukvica pase igde sem na GW5 pro upravo zbog dela gde se narukvica kaci na telo sata. Taj deo je tacno prilagodjen konturama i dimenzijama GW5 pro sata.
Jel postoji neka narukvica kod nas sa takvim dizajnom, tj. tim mehanizmom da moze da se koristi sa Huawei Watch GT 3 modelima?
 
Jedna bitna razlika koju nisi naveo je u vrsti stakla koje imaju ova 2 sata.
Ogrebotine na Gt3 pro skoro da nećeš ni imati a na GT3 će se videti svaka ogrebotina
I to se reši jeftino. 3 komada kaljenih stakala 300 dinara 😃
 

Prilozi

  • IMG_20230418_115426.jpg
    IMG_20230418_115426.jpg
    143.7 KB · Pregleda: 55
Jedna bitna razlika koju nisi naveo je u vrsti stakla koje imaju ova 2 sata.
Ogrebotine na Gt3 pro skoro da nećeš ni imati a na GT3 će se videti svaka ogrebotina
Ne bih se bas slozio jer sam prije par dana dobio GT3. Dobio sam ga od druga koji je ga koristio sigurno godinu. Sat je kao nov, displej bez packe a znam koliko je ga "pazio", kupao se sa njim na jezeru, stalno u teretani nosio, itd.
Mislim da nema sanse da, za dobrih godinu dana, nije ga nigdje zakacio.
 
Izasao novi apdejt 159, ne videh da ista sem bezbednosti donosi
 
Ljudi jel istina da svi ovi pametni satovim nemaju zamenjive baterije,vec kad ova crkne to je to?
Po netu citah da je tako sto mi nije normalno...znaci traje 3-4 god i posle bacis i sat jer ne mozes zameniti bateriju
 
Nebih rekao, moze se otvoriti sat i zameniti baterija, mislim da cak ima i klipova kako to uraditi. E sad koliko je lako nabaviti bateriju, to vec ne znam.
 
Autorizovao sam karticu i narucio narukvicu...
Ako moze admin da obrise ove moje 3 pos.poruke odavde.
 
Gde je sad nabolje pazariti GT 3 Pro model?
Koliko videh oko 60000 je svugde (moze i u PP zbog reklame) ako ko zna jeftiije negde da ima
 
Ljudi kupio bih Watch 3 Pro, jel ima nekih bitnih razlika u odnosu na GT 3 (dvoumim se između njega i pro)?

Koristio sam do sata prvu verziju Watch GT i prezadovoljan sam, posle 4 godine sat mi radi odlično, baterija drži i dalje skoro 14 dana.... Kako ide sa promenom skinova (običnih i always on)? Kako ste zadovoljni sa speakerfonom na satu, pošto ću ga sigurno koristiti i za razgovor.

Kakva je situacija sa eSIM-om, da li može za isti broj koji imam na telefonu da se omogući?

GPS kako funkcioniše tokom vožnje bajsa, treninga napolju itd?
 
Kako bih mogao na ios da dobijem obavestenja za sat za viber ?
U podesavanjima imam za poziv...sms,WA...nema za viber
 
Uzeh gt3 pro.
Kako da aktiviram ecg?
Takođe jel zna neko da li je moguće namestiti kao što sam imao na mi band, da kada je fon mutiran (silent bez vibracije i ičega) ni sat ne dobija notifiacije, ili moram kad to želim da stavim na satu ručno dnd?
 
Sta se bre dogadja sa huawei prodavnicama... Vidim nema nigde vise po trznjacima... Kako uopste pogledati neki proizvod
 
Watch 4 i pro nema nigde...
 
Hteo bih da narucim narukvicu za watch 3 pro kao sto fabricki ima watch 4 pro,titanijumsku.
Kako da je potrazim na Alibabi ?
 
Nazad
Vrh Dno