Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Meni baterija mozda cak i bolja nego na MM.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Ne, B361.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Ni pod razno ne menja font na EMUI 5,probao kroz temu neće.:( Potreban je ROOT.
 
Poslednja izmena:
Ni pod razno ne menja font na EMUI 5,probao kroz temu neće.:( Potreban je ROOT.
Probao sam jednu verziju preko adb konandi ...I dobio sam opciju -stil teksta- u podesavanjima ekrana ...za sad mi jos uvek ne promeni font ...kasnije u toku dana probacu ponovo kad dodjem do laptopa .. [emoji16]
72eeec55b46b9478ed97cc1b0858a83a.jpg


Huawei VNS-L21C432B371
 
Kod mene radi promena fonta u Huawei themes manageru. P10 lite je u pitanju bez roota.

253da8d2269b188c4da0e405fb976da3.jpg


Sent from P10 lite
 
Eeee kod nas na P9 lite Emui 5.0 ... neće da može .. [emoji1]

Huawei VNS-L21C432B371
 
Stil teksta,e to je već napredak.:smash:
 
Pa da ....recimo ...inace fontovi su tu kad otvoris stil teksta ...ali iz nekog razloga vazi samo default ..a takodje ni iz tema nema sanse da ih menja ... :trust:
2017-05-21-12-01-23.png
 
Trenutno sam na verziji b371koju sam instalirao preko ff. Nisam dobio OTA, a cekao zam jako dugo. Sad isto stalno provjeravam i nema nikakve nadogradnje na 381. Da li neko zna u cemu je problem? Ne moguce da samo meni toliko kasni, a svi ostali dobijaju. -.-
 
Probao sam jednu verziju preko adb konandi ...I dobio sam opciju -stil teksta- u podesavanjima ekrana ...za sad mi jos uvek ne promeni font ...kasnije u toku dana probacu ponovo kad dodjem do laptopa .. [emoji16]
72eeec55b46b9478ed97cc1b0858a83a.jpg


Huawei VNS-L21C432B371

Vidim ja da si ti jako pametan,aj smisli nekako da se moze promeniti font :D
 
poz,

Trenutno sam na B371.
Jutros mi ponudio update na B381.
Da li se isplati uraditi update ?

Citam temu i nikako da donesem zakljucak.
Telenor je u pitanju, sve do sada je islo preko OTA.
 
Trenutno sam na verziji b371koju sam instalirao preko ff. Nisam dobio OTA, a cekao zam jako dugo. Sad isto stalno provjeravam i nema nikakve nadogradnje na 381. Da li neko zna u cemu je problem? Ne moguce da samo meni toliko kasni, a svi ostali dobijaju. -.-
Ista situacija i kod mene, verovatno će biti ota uskoro.
 
poz,

Trenutno sam na B371.
Jutros mi ponudio update na B381.
Da li se isplati uraditi update ?

Citam temu i nikako da donesem zakljucak.
Telenor je u pitanju, sve do sada je islo preko OTA.
Sto se mene tice ja bi ti preporucio da azuriras na 381. Meni se poboljsala baterija. Ostalo nisam ni primetio, nit losije nit bolje.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Takođe, update je krenuo, poslao sam tehničkoj podršci i da reše problem sa push notifikacijama. Skontali su ga i oni, razgovarao sa čovekom iz tehničke podrške, upoznat o čemu se radi.
 
Kad ste dobili ažuriranje?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Hvala. Meni nema još ništa zato pitam

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Kad smo kod azuriranja ... stigao i meni pre podne 381 ..ovaj put zvanicno .. [emoji14]

Huawei VNS-L21C432B371
 
Poslednja izmena:
Ipak uspeo da promenim font.:p
Screenshot_20170522-153030.png
 
Moje ćerke imaju Huawei P9 lite sa vipa i jednoj danas stigao update pd 310MB, a kod druge nema ništa i dalje je na 371!?
 
Ja sam danas podigao ota 381 ...i vratio na fabricka podesavanja .. valjda iz navike .. :smash:
I sad opet iz pocetka ...imam bekap.. ali ostala podesavanja cemo ipak peske .. :eyebrows: .. posto obicno podesavam kao novi uredjaj .. :guitar:
Kojom metodom si odradio font .. root , adb ili si rucno prebacivao fontove i preimenovao ...ili imas svoju metodu .. :-devil-:
 
Iz ADB-a i jezik mora da bude engleski a font biraš iz Font style-a.Na srpskom neće.:trust:
A ide i kroz temu al kažem samo kada ja sistem na engleskom jeziku.
 
Poslednja izmena:
Svaka cast ...ovo za engleski nisam nasao .. [emoji51]
Samo ja moram ponovo da odradim preko adb -a jer sada nemam ni stil fonta ... zbog 381 ...ali bice i to .. [emoji39]

Huawei VNS-L21C432 B381
 
Nazad
Vrh Dno