Šta je novo?

Huawei P8

Kod mene je verzija emui 2.3.
I danas sam bas poredio emui sa mate7 i p8,pa bas i nije tako da izgleda zastarelo, jos kad se ubace nove teme sa p8, to sasvim drugačije izgleda, i lepše.
Tacno ko da sam osvezio fon :)
 
^^
to ja pisem u svim temama :) pogotovu sada kada imam mi4..za kineske romove je bitno koje ti opcije ubaci a ne koja je verzija androida .
npr cekam miui 7 13avgusta vise nego neki tamo android m :)
 
Poslednja izmena:
Nije nikakav problem, njegova stvar što želi da kupi telefon "star" 3 godine za 400e... Za te pare bukvalno može da bira između svih uređaja i proizvođača na tržištu, ali neeee mora da se nosi samsung ili jabuka, jer ako nosiš bilo šta drugo onda si bacio pare i nisi dovoljno cool... Čovek prodaje nov huawei p8 za 350e na forumu ali ljudi boluju...

Taj telefon star 3 godine radi bolje od najnovijeg Huawei telefona.
 
Kod mene je verzija emui 2.3.
I danas sam bas poredio emui sa mate7 i p8,pa bas i nije tako da izgleda zastarelo, jos kad se ubace nove teme sa p8, to sasvim drugačije izgleda, i lepše.
Tacno ko da sam osvezio fon :)

I na mom stock ROM-u je EMUI 2.3, i najveci problem mi je to sto teme ne menjaju nista sem ikonica, 3.0 vec ima mogucnost da se temama izmeni izgled settingsa, notification menija itd.
 
I na mom stock ROM-u je EMUI 2.3, i najveci problem mi je to sto teme ne menjaju nista sem ikonica, 3.0 vec ima mogucnost da se temama izmeni izgled settingsa, notification menija itd.
Bas tako, pa sad, ja se nadam koliko sam citao i kontaktirao Huawei, u vezi update na emui 3.0 za moj uređaj, bar je tako nešto najavljeno,al opet mislim da nema ništa od toga, ostaće na emui 2.3. Bitno je da sve šljaka kako treba, a planiram svakako da kupim još jedna huawei od ovih novijih sto su izašli sad u zadnja tri četiri meseca :)
 
Bas tako, pa sad, ja se nadam koliko sam citao i kontaktirao Huawei, u vezi update na emui 3.0 za moj uređaj, bar je tako nešto najavljeno,al opet mislim da nema ništa od toga, ostaće na emui 2.3. Bitno je da sve šljaka kako treba, a planiram svakako da kupim još jedna huawei od ovih novijih sto su izašli sad u zadnja tri četiri meseca :)

Koji uredjaj koristis ako nije tajna? :D
 
Huawei mediapad x1 :)
Od februara je kod mene, ko sto rekoh, jos uvek oduševljen :)
 
Huawei mediapad x1 :)
Od februara je kod mene, ko sto rekoh, jos uvek oduševljen :)

Da, stvarno izgleda sjajno na papiru :D
Nisam znao da imaju ovako dobre tablete, mada nisam nesto ni mnogo pratio tablet scenu otkako sam uzeo Nexus 7 koji mi i dalje odlicno zavrsava posao :D
 
Auuu, pa imaju bas dobar izbor tableta, pogledaj malo, npr novi huawei mediapad x2 7.0 lte, p8max 6,8" lte, Huawei mediapad m2 8.0 lte, odlični uređaji :)
 
Jel zna neko da li ovaj p8 iz mts-a ima opciju da se umesto micro sd kartice ubaci druga sim kartica?
 
Mislim da je ovo single sim verzija,da moze samo jedan nano sim i drugi slot za sd.
 
Drugari, sta kazete za telefon, osim kvaliteta izrade kako se ponasa? Mogu da uzmem na ugovor neki g4 sam vec probao pa biram izmedju p8 i g4. G4 znam u dusu sto kazu, samo mi treba neko vase misljenje o p8, malo mi je jeftiniji pa bih mozda i njega. :)

Uzmi G4 na ugovor,pa ga prodaj meni (vec u poslovnici) po nekoj forumskoj ceni :D
 
Potpisujem da ovi koji pljuju ovaj tel u zivotu nisu prosli pored.njega a ne da su ga koristili, koja losa kamera? koja.losa baterija? Pre ce biti da je fazon kiselo grozdje...
 
b2039139930f3a799442f6cf9034e04d.jpg
e49b4fbdac4d6895524df3a400066602.jpg
7f9ac1faffce4db520906c350468ba43.jpg

Evo i baterije.
 
Meni danas stigao, fabricki 40% baterije, stavio sam da se puni. Ja mislim da ce se pre napuniti 2 edge-a i jedan g4 (na isti kabl) nego ovaj p8 :D
 
I dalje mi nije jasno zasto su ovi iz Huawei reklamirali fast charging na prezentaciji...
 
Meni danas stigao, fabricki 40% baterije, stavio sam da se puni. Ja mislim da ce se pre napuniti 2 edge-a i jedan g4 (na isti kabl) nego ovaj p8 :D

Čekam utiske. Okini neku sliku i postavi, baš me zanima kamera, baterija takođe kako se drži sa auto osvetljenjem, 3G, gps... korišćenje kad se ne štedi. A temperaturama ćemo kad dođeš na Adu :d
 
Sutra cu opsirno odraditi. Prvi utisci, baterija dobra, kamera ok, video krs, ekran super. Zvuk cist ali ne nesto jak. Sve radi kao podmazano ali je dosta opcija strasno glupo odradjeno. Sve ovo mogu da srede ako hoce, kameru duplo bolje mogu utegnuti. Sramota kako los video.
 
Sta konkretno mislis pod tim, dosta opcija glupo odradjeno?
Posto takodje koristim Huawei telefon.
 
nekim ljudima je ekstremno tesko da se naviknu na takve kineske skinove.. mada ako sam ja posle nexusa uspeo cenim da svi mogu :)
 
Ma ne skin, skin je ok nego ovo gasenje I kesiranje aplikacija. Telefon stvarno jako fluidno radi, ali mislim da ce imati materijala za update dosta. Na prvom mestu kamera. I ona preinstalirana sra...a od igrica I aplikacija nisu za jedan fs telefon.
 
mozes li da uporedis kvalitet izrade sa g4 ? da li bi rekao npr da je p8 100e jeftiniji od g4 ? zamisli da na njemu stoji lg znak :)
 
Sta znam, meni je UI od Huawei to jest emui, odličan, jednostavno sve.
 
Mogu, g4 je izradjen u potpunosti od plastike tako da nema sta da ga uporedjujem. P8 je super odradjen samo da je malo tezi tj pozadi da je deblji super bi bilo. Znas ono kad osetis hladnocu metala. Opet da mi padne pre bih igrao na g4 :)
 
Ma ne skin, skin je ok nego ovo gasenje I kesiranje aplikacija. Telefon stvarno jako fluidno radi, ali mislim da ce imati materijala za update dosta. Na prvom mestu kamera. I ona preinstalirana sra...a od igrica I aplikacija nisu za jedan fs telefon.
Provery Security center, ili opcije za bateriju. Na Flyme isto gasi aplikacije, ali može da se odabere koje da ne dira. Nemam više Honora pa da proverim kako je na Emotionu, čini mi se da je dosta sličan, ako ne i isti Security center.
 
Nazad
Vrh Dno