Šta je novo?

Huawei P8 - problem sa uklanjanjem "retail demo"

milpop

Cenjen
Učlanjen(a)
23.11.2013
Poruke
8
Poena
151
Potrebna pomoć, ukoliko neko ima iskustva sa ovim problemom. Kupio sam juče Huawei P8 preko oglasa (bez garancije). Dok sam ga proveravao izgledao je odlično i kad sam došao kući imao sam šta da vidim. Retail demo se pokreće čim telefon miruje duže od 10 sekundi, kad ga zaključam odmah kreće. U suštini nikako ne može da se ugasi. Ne da mi da obrišem aplikaciju, ne pomaže faktori reset. Imam osećaj kao da je izložbeni model bio. Ako neko ima neku preporuku dajte molim vas pomozite. Hvala unapred!
 
Očigledno je da je negde bio izložbeni primerak.

Ako je kao kod prethodnih modela, moraš da mu ubaciš retail firmware da bi isključio tu opciju (Retail demo).

U podešavanjima telefona vidi o kojoj verziji se radi (GRA-UL00, GRA-L09, GRA-L03, GRA-L13, GRA-UL10), pa na web sajtu proizvođača potraži firmware za taj model i isprati njegova uputstva da bi ga ubacio.
 
Poslednja izmena:
Očigledno je da je negde bio izložbeni primerak.

Ako je kao kod prethodnih modela, moraš da mu ubaciš retail firmware da bi isključio tu opciju (Retail demo).

U podešavanjima telefona vidi o kojoj verziji se radi (GRA-UL00, GRA-L09, GRA-L03, GRA-L13, GRA-UL10), pa na web sajtu proizvođača potraži firmware za taj model i isprati njegova uputstva da bi ga ubacio.

Apdejtovao sam na 6.0 android i opet se pojavljuje. Poludeo sam! Da li neko ima iskustva sa root-ovanjem p8? Da li bi to pomoglo?
 
Moraš da flešuješ retail firmware. Update ne pomaže.
 
Apdejtovao sam na 6.0 android i opet se pojavljuje. Poludeo sam! Da li neko ima iskustva sa root-ovanjem p8? Da li bi to pomoglo?
Druže poslušaj šta ti se savetuje.
Update (niti)i root ti neće pomoći, flešovanje retail softvera hoće.
 
Nazad
Vrh Dno