Šta je novo?

Huawei P60, P60 Pro

Da li si imao 'prilike isprobati' ovo Kunlun staklo?

Ima li potrebe kaciti zaštitno staklo ili ne 😄

I da li se lako moze naci zaštitno za te zakrivljene ekrane?
 
Staklo ćeš naći sigurno.
Još uvek koristim fabričku njegovu foliju.
Nisam imao prilike "isprobati", ne moram da "isprobam" ako baš ne moram. 😉
 
P60pro ili Mate50pro?
 
Ali zato uvek P60Pro umesto Mate60 Pro... Zbog one blamantne 3 tačkice
 
Ono što mene konkretno zanima koliko je dobar video zapis i na P60pro i na Mate50pro, odnosno stabilizacija, da li moze da se meri sa Iphone 13promax, ili Google Pixel 6 pro?
 
Družeeee gde Honor raspali može biti od vec 'legendarnog' Huaweija nemoj da se zajebavamo...

Kao da mi neko poredi Xiaomi i Samsung (ne volim ih ni jedne ali zna se sta je Samsung)
 
Ljudi sta se desava? Nije valjda da niko nema konkretno iskustvo sa p60pro? Vidim da se pominje honor m5pro i ja msm da je dobar fon, ali i dalje stojim iza toga da je huawei klasa, samo sto su ga us.ali sa p50 serijom, tj sa losim cipom, ali vracaju se polako.
 
Ljudi sta se desava? Nije valjda da niko nema konkretno iskustvo sa p60pro? Vidim da se pominje honor m5pro i ja msm da je dobar fon, ali i dalje stojim iza toga da je huawei klasa, samo sto su ga us.ali sa p50 serijom, tj sa losim cipom, ali vracaju se polako.
Ja bi ti preporucio da odes na huawei forum Srbija i da tamo postavis temu, ma da tamo idu samo hvalospevi o takvom uredjaju. Mene jedino sto nervira kod huawei sistema je sto kasno dolaze aziriranja sistema, kao da ih nije briga za EU trzste
 
Jel zna neko možda zašto mi ne pokazuje u opcijama da kloniram neku aplikaciju da bude dual?
Kad idem na onu opciju: blizanac aplikacije ne mogu da uključim
 
Nemam odgovor na tvoje pitanje ali me zanima kako te služi telefon, koliko ga imas vec?

Kakav je sistem i kamere, ekran?
 

Prilozi

  • Screenshot_20231115_184313_com.android.settings.jpg
    Screenshot_20231115_184313_com.android.settings.jpg
    54.4 KB · Pregleda: 8
Ne možeš na jednoj aplikaciji da imaš 2 naloga.
Nego ti se ta aplikacija klonira za drugi broj i pojavi se ikonica te apk na desktop sa malim brojem dva
 
Nazad
Vrh Dno