Šta je novo?

Huawei P50 serija

Prelep pun mesec večeras. Uključim kameru da slikam i... Ai ne diže moon mod. Bukvalno ništa 😤. Ko reflektor da sam slikao💥. A pre neko veče i to baš pre zadnjeg updejta slika polumeseca fenomenalna uz ai moon mod... Jel se još kome isto dešava??
 

Prilozi

  • IMG_20220515_225118.jpg
    IMG_20220515_225118.jpg
    52.1 KB · Pregleda: 97
  • IMG_20220509_224155.jpg
    IMG_20220509_224155.jpg
    24.6 KB · Pregleda: 74
  • IMG_20220510_000405.jpg
    IMG_20220510_000405.jpg
    49.6 KB · Pregleda: 78
Meni se danas desilo isto što i tebi, doduše oko 20:45h sam probao da fotkam. Nije prebacio na moon, uključen AI.
Što se tiče Petal Mapa, naravno da nisu na nivou Google maps sveobuhvalno, ali su za pohvalu, i čak ima detalja koje su na njima bolje odrađene.

Ovo što se tiče punjenja, koliko se vama napuni za pola sata telefon, i koliko mu treba do full?
 
Mesec moze normalno da se slika i bez moon moda, samo je pottebno da isfokusira dobro, probao sam vise puta.
 
Ipak sam uspeo. Prihvatio je u horizontalnom položaju. U vertikalnom nikako i to iz dosta pokušaja. I za ne verovati! posle je i u vertikalnom počeo da hvata ai normalno
Hm... 🤔
Mesec moze normalno da se slika i bez moon moda, samo je pottebno da isfokusira dobro, probao sam vise puta.
Pokušah iz pro moda na iso 50, sa manuelnim fokusom u spot na beskonačno i otvorom na 1/200 i ovo je nejbolje što sam dobio (do duše iz ruke ne sa stalka) - slika 2
 

Prilozi

  • IMG_20220516_003540.jpg
    IMG_20220516_003540.jpg
    101.5 KB · Pregleda: 68
  • IMG_20220515_231431.jpg
    IMG_20220515_231431.jpg
    66 KB · Pregleda: 61
  • IMG_20220516_003506.jpg
    IMG_20220516_003506.jpg
    66 KB · Pregleda: 89
Pro mod je inace najbolji za slikanje meseca, ja sam hvatao bas lepe sninke do 80x zumu.
 
У ауто моду је јуче било немогуће сликати пун месец, без обзира на број покушаја. Бар се овај мој примерак заинатио. Друге опције нисам покушавао.
 
Да, генијално решење! Продају 4г телефон по цени 5г телефона, а онда траже додатних 100е како би нам га претворили у 5г који други већ одавно имају у основној понуди :D. Срећом па нам 5г још увек не треба. Да су давали у пакету са телефоном (нећу да кажем да су поклањали, јер је телефон по цени у рангу са 5г телефонима) током куповине, или да сада додатно дају свима који су купили, па да разумем и да се обрадујем.
 
Pozdrav svima. Kupio telefon Huawei p50 pro pre mesec dana, posle dva dana video da nesto nije uredu sa baterijom, posle 6h od toga 3h korišćenja mi se ispraznila i dobijem nov telefon isti. Danas koristim nov, ono katastrofa, posle 8h baterija prazna skroz... Ne puni se kao što ste pisali, za sat vremena od 0 do 50% došla... Imao sam Huawei p30 pro i sve sam preko phone clone sve prebacio, dal to ima neke veze? Telefon se poprilicno greje..
 
Jedno pitanje, da li neko moze da potvrdi da li Android auto ikako funkcioniše na ovom telefonu kada se poveže na auto? Znam da je AA deo google ekosistema pa me zanima..
 
Android auto nije podrzan, ne moze da radi bez gms
 
Pozdrav svima. Kupio telefon Huawei p50 pro pre mesec dana, posle dva dana video da nesto nije uredu sa baterijom, posle 6h od toga 3h korišćenja mi se ispraznila i dobijem nov telefon isti. Danas koristim nov, ono katastrofa, posle 8h baterija prazna skroz... Ne puni se kao što ste pisali, za sat vremena od 0 do 50% došla... Imao sam Huawei p30 pro i sve sam preko phone clone sve prebacio, dal to ima neke veze? Telefon se poprilicno greje..
Na žalost, loša baterija je normalna pojava ovog telefona. Normalan SoT je negde između 4 i 5h, ja još nisam čuo da neko u praksi prebaci 5h upaljenog ekrana. Ako da ima - neka me slobodno demantuje. Kod mene je neki prosek 4h SoT, ali zato sigurno mogu da računam na toliko, nije mi se dešavalo da bude slabije.

Što se tiče brzine punjenja, vidi da ti slučajno nije uključena zaštita od pregrevanja prilikom punjenja u Developer options, i imaj na umu da se telefon sporije puni ukoliko je toplo u prostoriji, a zbog slabije toplotne disipacije samog uređaja. I ja sam baš to komentarisao, zimus mi se telefon punio nekih 20% brže. Doduše, ovaj tvoj rezultat 50% za 1h je stvarno katastrofa, tu već nešto nije kako treba...
 
A daj ljubi te brat, još samo fali da bude slabija od 4h SoT a telefon toliko košta. 😆
Živo me zanima kako se na globalnom nivou prodaje ovaj fon. Zaista je brutalan u svakom smislu osim baterije koja je, da budem blag, dosta slaba.
 
Stize standard P50 na globalno trziste.

 
U Huaweiu se izgleda sve raspada, otisla je Leica, sad i ovo

 
Stize standard P50 na globalno trziste.

Zna li neko kad bi se moglo očekivati kod nas?

Možda bi to mogla biti dobra priča, umerenija cena, plus ravan ekran sto meni odgovara u odnosu na Pro model.
Imace takodje IP68, stereo x2, znaci korektno skroz


E sad 90hz je umesto 120hz ali ne znam jel to toliki problem ili ne
 
Gledam samo zbog kamere... da li vredi prelaziti sa p40 pro na p50 pro... ili mozda m12 pro.
 
Ja ne vidim razlog zašto prelaziti sa P40 Pro na P50 Pro.
Sem ako hoćeš nov telefon koji je u garanciji onda je OK.
 
Što je problem baterija na p40 pro?
P50 pro ima lošiju bateriju.
Pa generalno izdrzi jedan dan jedva. Pogotovo ako slikam dosta ili pravim video.

Mislim generalno slike su top.

Prva je pre dve godine skoro.
 

Prilozi

  • IMG_20200808_190035-EFFECTS (1).jpg
    IMG_20200808_190035-EFFECTS (1).jpg
    418.8 KB · Pregleda: 47
  • IMG_20220313_175808.jpg
    IMG_20220313_175808.jpg
    427.3 KB · Pregleda: 49
P50 Pro ne vredi para kolko kosta sad, kad padne cena jos bice dobar deal ko zeli za one koji zele odlicnu kameru.
 
Baš gledam, za 750e da kažeš da ga možeš naći sad i dalje je puno s obzirom na falinke oko baterije i aplikacija (nemam problem sa ovim drugim), a nesto ne izgleda da ce padati cena i dalje...

Ne znam, bas nedoumica sta uzeti a da ima brutalnu kameru kao Huawei...
 
Meni samo nije jasno, kako su domaći, ali i strani recenzenti, toliko lagali o bateriji? Prosto sam morao da upotrebim taj iskren i objektivan izraz. Svi su pričali jedan dan opušteno, i Peca naravno, ali ne lezi vraže, istina je potpuno drugačija.

Nakon evo skoro 2 meseca korišćenja, zadovoljan sam telefonom, iako postoje sitnice koje mogu biti bolje, verujem običnim softverskim nadogradnjama. Baterija je ovde jedino veliki fail. U aprilu mi se barem brže punio telefon, ali kako su krenuli dosta topliji dani, sada je i punjenje sporije (1h 0-100% ; 30min 0-50%). Početkom aprila sam imao za 20min 50%, odnosno 45-50min pun telefon.
 
Meni samo nije jasno, kako su domaći, ali i strani recenzenti, toliko lagali o bateriji?

Njihovo mišljenje uvek treba uzimati sa dozom rezerve. Usudiću se da kažem da su oni pre svega influenseri, a tek onda recenzenti. Mislim da većina njih donosi zaključke nakon 7 dana, koliko im je telefon na raspolaganju, što je možda isuviše kratak period za formiranje utiska o bateriji.

Sećam se da si prešao na huawei sa S22U kojom si takođe imao problema, a sudeći po onome što se piše u S22 temi, nisi jedini.

Neverovatno mi je da u 2022. godini, dajemo nikad veće novce za telefone, a i dalje svaki od njih ima po neku manu (baterija, lag, iznenadni restart i slično)
 
Nazad
Vrh Dno