Šta je novo?

Huawei P40/Pro/Lite

Ма пази, буџење GMS је озбиљан секс реално.. да нотификације прораде итд итд итд... Ја хоћу андроид ауто и због тога сам и паковао гугл.. користио сам тел две године без потребе за гуглом, неки ситни компромиси. И сад имам у колима андроид ауто, хоћу да га користим и због тога и пакујем све... А за АА не постоји друго решење сем паковања комплет GMS...

И поуздано тврдим да је андроид без гугла пола телефона... Ок је све, многима нису потребне многе GMS апликације и ради им све нормално, али иоле захтевнијем кориснику, поготово од нас који вазда волимо да чачкамо, често мораш неке алтернативе да тражиш итдитд..
 
Na p40 lite drugarici prestao radi gms. Ne znam sta je radila samo je prestao. Gspace radi super sve, osim google chroma koj ima 5fpsa... Secka ubija.
 
Ja sam pokusao da ubacim nativni , i bas nesto nije htelo, a sve sam radio po uputstvu i jednostavno nije hteo nikako da zapocne prvi downgrade firmvera.Na kraju sam odustao i vratio se na Gspace.
Mada iznervirao bih se da sam namestio , a da ima bilo kakbih problema u funkcionisanju posto postoje neke price da ima problema sa notifikacijama, a to je fakticki opet nepotpun dozivljaj.
 
I meni je pre nekih mesec dana prestao da radi. Verovatno posle nekog update-a. Ponovo sam odradio downgrade i ponovo ubacio GMS. Za sada sve radi kako treba cak i EON koji mi prosli put nije radio :D
 
Где има да се купи оригинал 40w пуњач? На aliexpress има за 10 долара а на кп за 1600 дин али нисам сигуран да ли су то неке копије или оригинали.
 
Ма пази, буџење GMS је озбиљан секс реално.. да нотификације прораде итд итд итд... Ја хоћу андроид ауто и због тога сам и паковао гугл.. користио сам тел две године без потребе за гуглом, неки ситни компромиси. И сад имам у колима андроид ауто, хоћу да га користим и због тога и пакујем све... А за АА не постоји друго решење сем паковања комплет GMS...

И поуздано тврдим да је андроид без гугла пола телефона... Ок је све, многима нису потребне многе GMS апликације и ради им све нормално, али иоле захтевнијем кориснику, поготово од нас који вазда волимо да чачкамо, често мораш неке алтернативе да тражиш итдитд..
Ja sam zbog toga prodao moj P40 pro to jednostavno ne radi kako treba , a pošto u kolima provodim dosta vremena na kraju sam kupio Mi A3 i on stoji stalno u kolima sve radi kao sat. Huawei stalno izbacuje greske ili je mapa prazna ili ne rade aplikacije . Zaključak ne vredi da gubiš vreme na to sem ako to ne koristiš povremeno pa ti i nije bitno da li uvek radi
 
Ja nikad nisam imao problem na P40 Pro da izbacuje greške mapa je prazna ili ne rade app.
Koristim GSpace i Mape rade bez greške, kao i Here kao i Sygic...
 
Kada uđem u telefonski imenik, red sa slovima sa desne strane, koji služi za bržu navigaciju kroz kontakte, radi samo do slova "K". Kada pritiskam ispod slova "K" uopšte ne reaguje. Nije hardver u pitanju, touch radi normalno u svim drugim situacijama. Ima li neko ideju? U pitanju je P40 Pro.
 
Ja od starta koristim True Phone app.
Probaj nju
 
Kada uđem u telefonski imenik, red sa slovima sa desne strane, koji služi za bržu navigaciju kroz kontakte, radi samo do slova "K". Kada pritiskam ispod slova "K" uopšte ne reaguje. Nije hardver u pitanju, touch radi normalno u svim drugim situacijama. Ima li neko ideju? U pitanju je P40 Pro.
Podesavanja imenika>Organizuj kontakte>ponovo sastavi podatke o indexu.
 
Stigao oktobarski update sinoc v220.
Nego, jel probao neko da se prijavi za Betu , Emui 12 ? Ne mogu da prodjem proces logovanja.
 
Sad kad sve ovo pročitao o zezanju sa google servisima, ostajem na mom iphone 12. Baš sam hteo ovaj P40 pro, lep telefon…
 
Upravo mi stigao. 230, security patch.
Koristim Petal mail i Prezadovoljan sam.
Moj telefon trenutno nije za Beta verziju Screenshot_20211112_130624_com.huawei.android.hwouc.jpg
 
Jel pratite potrosnju baterije? Ja probao skoro ponovo posle duzeg vremena Gsam monitor i radi.Potrebno je samo da ga u podesavanjima poketanja aplikacija prevscite na manual i omogucite da se automatski pokrece i one druge dve opcije .

Opet kolko tolko neko resenje obzirom na Emui 11 i nrmogucnost realnog pracenja od cklusa punjenja do praznjenja.
 
Jel ima neko ideju kako da sredim da mi radi ono OK GOOGLE,imam google na telefonu i sve servise,ali ne mogu da ukljucim tu opciju.
Stoji mi google voice match is currently unavailable on this device huawei kako to da resim ?
 
Ljudi da li neko zna kako da rešim problem sa viberom na P40?
Kada me neko zove ili zvoni a ništa ne izlazi-ne mogu da se javim ili mi samo stigne notifikacija o propuštenom pozivu ili mi notifikacija stigne tek kad uđem u aplikaciju
 
dve stvari : prvo promeni u baterija odeljku pokretanje aplikacije , tamo nadjiViber i prebaci na manual i omoguci sve 3 stavke koje ti se nude, i druva stvar dozvoli viberu rad preko drugih aplikacija(Write over other apps).
Posle toga neces imati verovatno nikakav problem.
 
Onda izbrisi Viber 8 instaliraj najnoviju verziju, i proveri dal su ti ringtone i message tone kao treba.
Da nisi ukljucuo Do Not Disturb?
 
Ima neko resenje za dual viber? Nece ni jedna aplikacija da prihvati normalno dual viber.
 
Realno telefon je odlican,fluidan,brz,kamera je ekstra,ali,taj nedostatak google aplikacija je za mene bas veliki nedostatak.
Sa Pixel-a sam presao na p40 pro i ovo mi pretstavlja veliki nedostatak.
 
Nazad
Vrh Dno