Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

A kad se dobije novi uredjaj jel se dobije sve u vakum pakovanjh ili samp telefon?
 
Ok. Hvala. Onda cu tamo. Samo jel ne gubim posle garanciju kod vipa?
 
Ma brate idi i trazi uredjaj. Jednostavno se razlikuje i mora da izadju u susret, samo nemoj da im padas na fore kako je to normalno itd. Ne daj da te obrlate

Ne gubis garanciju zato sto je to njihov servis

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Da ti nije ukljucena prilagodjenost oku?
 
P30PRO, jel može da se podesi home screen da u roamingu pokazuje i home i local vreme?
 
Da, imas widget, dual clock

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Sad sam bio u vipu da se raspitam. Rekli su mi da moze preko njih ili da se ditektno nosi u servis ali nije ni jedan od ova dva vec neki begram u zemunu.
 
U taj ne salji ni lud.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Pa rekli si mi da oni salju tamo. Da sam sad ostavo kod njih oni bi ga poslali tamo. Ja sam je pitao za ova dva ona mi je rekla da to nisu njihovi servisi i da ako budem servisirao kod njih gubim garanciju.
 
Pazi, vip radi sa njima, ali su mobis i Promobi zvanicni servisi tako da bi trebalo da mozes direktno kod id njih

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Moze i ProMobi i vip i mts i telenor, pitao sam. Za Begram sam cuo sve najgore, ali mozda u tvom slucaju bude pozitivno.
Edit: jel si im rekao i napisao da izricito zelis nov telefon, a ne popravku?
Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Vise ne znam sta da radim. Nisam ni ostavio veceras ostalo je na tome da ja nosim sutra u taj servis.
 
Kažem ti, nosi u PorMobi, ovlašćeni je servis za Huawei, lično sam slao kod njih par puta, pozitivna iskustava Za Mobis sam na netu video podeljene komentare.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
I mene su u Mobisu izradili kad sam menjao Mate 20 pro zbog problema sa zelenilom ekrana. Kad sam posle toga odneo u ProMobi dobio sam zapakovan tel kao zamenu.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Vise ne znam sta da radim. Nisam ni ostavio veceras ostalo je na tome da ja nosim sutra u taj servis.
Kao što su ti rekli, nosi direktno u pro mobi, odlično sam iskustvo imao kada mi se p30p usled potapanja u bazenu pokvario, tačnije tač je prestao da radi. Zamenjen je kompletan ram sa displejom, plus baterija i ledja, potpuno nov telefon a podaci unutra netaknuti, potpuno besplatno i za jedan dan.
Pre nošenja u servis proveri da li ti je dc dimming uključen, ako jeste, isključi pa probaj.

P30 Pro
 
Nijje ni njemu lako jer mu u vipu rekli samo za begram, a vi mu pričate za druge. Da su mu i oni potvrdili za te servise, sigurno bi mu bilo lako.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Da, imas widget, dual clock

Sent from my Honor 20 using Tapatalk

Da li je to widget sa dva analogna sata za koje biraš gradove za koje da pokazuje vreme?
Ako jeste, probao sam. Ja bih nešto digitalno i da ne podešava gradove, već on zna šta je home, a šta lokal.
Imam vec nekoliko stvari koje sam na Samsungu prihvatio zdravo za gotovo, a zapravo to drugi telefoni nemaju

Update: Weather widget rešava stvar. Home city podesiš, a GPS određuje lokalno weather i sat.
Oba sata digitalna.
 
Poslednja izmena:
Kažem ti, nosi u PorMobi, ovlašćeni je servis za Huawei, lično sam slao kod njih par puta, pozitivna iskustava Za Mobis sam na netu video podeljene komentare.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
Da se ispravim, hteo sam da kažem da sam za Begram čuo neke ne baš pozitivne komentare, ne za Mobis.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Drustvo i ja da se zapljunem u temu. Uzeo sam P30 pro (breathing crystal) u vipu :D.
 
Auuu ljudi, pa blago vama

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Novi vlasnik p30 ovde [emoji3]

Huawei P10
 
Stvarno je top ponuda, tesko covek moze da odoli 460e pro+GT2.
 
A ja razmišljam da kupim gt2 za 200€ ovamo u CG+ p30 plaćen 650€ tako da je ta ponuda i više nego dobra.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Jel postoji mogucnost da kad udjem u kameru, vrati po defaultu na "PHOTO", umesto da ostane na onom na čemu sa prethodni put slikao (night, portrait, sta god).
Ne mogu da nadjem nigde.

Prvi put EMUI, baš nisam oduševljen.
 
Nazad
Vrh Dno