Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

P30 pro je upravo odradio manji update...
0b19c32d2dd527cc14e5a84e1791bd63.jpg
cb76e70ea5a0eca7b799df4893a14f9b.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Kada će objaviti update na EMUI 10 za P30pro?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Za mesec dana se ocekuje. Beta je u toku..

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Jel koristite zglob(ove) tj kucanje prsta za "napredne opcije" :D

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Meni juce na p10 stiglo...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Drustvo, u zadnje vreme sam primetio da mi telefon pali lokaciju svaki put kada izadjem na Home. Sve moguce lokaciju su pogasene, i na tel i na google nalogu, i i dalje. Znaci sada da 5x udjem na web i izadjem on ce upaliti lokaciju svaki put. Ima li ko ideju u cemu je fazon? Nije do skoro to radio.
 
Weather wgt zeza, namesten je da radi up na svakih 1sat, ali iz nekog razloga pali se lokacija na svaki izlazak na home.
 
Weather wgt zeza, namesten je da radi up na svakih 1sat, ali iz nekog razloga pali se lokacija na svaki izlazak na home.
Isključi lokaciju za vremensku prognozu, pročačkaj opcije, restartuj telefon.

Na kraju, možeš da nazoveš customer service i zatražiš savet. Mada je njima najlakše da predlože bekap podataka i resetovanje uređaja, ali možda će imati konkretan savet.
941117a8488ca8ef9a2eb6a094dd07b5.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Heh, kakav crni customer service , vise mi znamo ovde 50x o njihovim aparatima nego oni. Oni znaju 3 stvari i te 3 vrte u krug. Resen problem svakako , hvala.
 
Kakva je ovo kocka na beloj pozadini kao duh neki ili ne kapiram
b433f9d9faeefd697f006ea8eabfffbe.jpg
 
Spremam se da kupim p30 obican, koliko je realno da mu padne cena do kraja godine? Trenutno je 80.000 u gigatronu, a u mts gde bih ga uzimao uz moravu 2 (1300 din) - 63000...?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Gigatron je preskup, mene je 84.000 izašao p30 pro u mts uz paket

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
44.600 je mene koštao P30 pro kod mts-a.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
P30pro uz Omoriku 1 u mts-u 60k.

Poslato sa Huawei P30pro pomoću Tapatoka
 
Pa to sad ako je snizenje, ja kad sam uzimao, uz omoriku 1 je 3000 mesečno bila pretplata.
Hocu da kazem, koja je poenta uzeti u Gigatronu, i platiti 80.000 din p30, a uz to svakako moras imati neki paket kod operatera, a ovako mozes uzeti p30 pro, ili svejedno p30, za manje pare, na rate...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ja i planiram u mts da uzmem, nego sam samo dao uporedno cenu...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ma to nikako u tim radnjama, deru kožu...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ma to nikako u tim radnjama, deru kožu...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Nosu ni operateri mnogo bolji. Ti kod operatera moraš pod obavezno da uzmeš neki jači paket da bi osetio kakav-takav benefit.

Npr. uzmi telenor i bilo koji samsung iz A serije (ovo navodim samo kao banalan primer). Cena telefona, uz najniži paket izađe veća nego kada bi telefon kupio kod dilera po preporučenoj MP ceni. Prosto - ukoliko ne koristiš usluge provajdera na nivou od preko 1000-1500 rsd mesečno, ne postoji isplativa kalkulacija uzimanja telefona kod operatera.

No...otišao sam u offtopic previše...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Pa realno, ko ce i da uzima telefon od 700 evra i da uzima paket od 500 din...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Pa realno, ko ce i da uzima telefon od 700 evra i da uzima paket od 500 din...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Naravno, slažem se sa tobom tu. Problem je međutim ako uzimaš telefon od 250-350 evra.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno