Šta je novo?

Huawei P30/Pro/Lite

Ne da su uzasne nego su katastrofalne. Neznam sta se ovde desilo i kako su slikane ali ovo je...Ova crkva je daleko nekih 5-6km.https://www.flickr.com/photos/155609498@N03/shares/k6g3T5

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka


Ja ne razumem tebe druze, tebi su ove moje uzsane, a na ovim tvojima se ni ne vidi ni razaznaje nista i to ti nije uzasno?

Moguce da mi nije bila ruka dovoljno mirna ,ne znam, meni su slike ok.

@Spanjeli daj link od slika da se pogleda u full rezolciji.
 
Drustvo, okacicu vcrs ili sutra slike sa obicnim p30. Telefon bukvalno razbija kako slika. Vecina slika su radjene u 3x i 5x zoom. Mogu vam okaciti ovde link sa flicker-a, a mozete i sami pratiti u temi na forumu gde postavljamo slike s telefona.
 
Alvaro, ono je druze 5km daleko, naravno da nece biti kristalno cista.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja ne znam stvarno sta vi vidite. Meni su slike sasvim okej. Cak ova sto je 3X opticki moze na cropu sve da se vidi bez problema.
 
Ako su fotke mutne/strešene često je problem do ruku koje drže mobilni. Tehnika fotkanja sa različitim fokalnim dužinama se značajno razlikuje...
 
Ima li ko neku preporuku za neku dobru futrolu?
Tipa spigen ali da mocno izgleda, ali da nije glomazna. Neka slim verzija?!
Imam neku silikonsku, ali mi nije to to...

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Ja sam uzeo ove dve:

SPIGEN

ESR

Prva je kvalitativno top, čuva telefon, ali i "sakriva" vizuelni dojam istog. Druga je po pitanju zaštite (od padova) verovatno lošija od prve, ali zato je telefon vidljiv (onima kojima je to bitno).
 
Ja sam uzeo ove dve:

SPIGEN

ESR

Prva je kvalitativno top, čuva telefon, ali i "sakriva" vizuelni dojam istog. Druga je po pitanju zaštite (od padova) verovatno lošija od prve, ali zato je telefon vidljiv (onima kojima je to bitno).
Ova Spigen-ova na aliju za 24 dolara
Jel nije mnogo debela?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ko bese ubacio beta emui 10?Jel su promenili sta na AOD il ostalo sve isto? Ala zna ovaj emui da smori, poceo sam da razmisljam o prodaji[emoji23]

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja imam EMUI 10, nikakvih promena na aod, generalno više podseća na one UI sa ovim krupnim ikonicama, imaš iznad screenshotove, radi ultra brzo i stabilno, velika mana što ne radi intesina wave2pay aplikacija, kao i svi vidovi te vrste plaćanja zato što je beta program. Kamera za nijansu bolja, pogotovu prednja, nema night mod, snimanje preko dana ok, noću katastrofa kao što sam i ranije naglašavao, sve u svemu kad bude bio zvaničan EMUI 10 biće to lep upgrade za p30p

P30 Pro
 
Cekaj, nema ove promene na aod?
375daaa128540bb4e7f710d4b9eb28cf.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Da li je P30 (obican) iz mts - sim free?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Da, barem je moj sim free.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Vidim na slikama da lite ima u zvucniku led notifikaciju. Moze li mi ko reci da li se vidi normalno kad je tel na stolu?

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Ova Spigen-ova na aliju za 24 dolara
Jel nije mnogo debela?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Ova verzija (od 3 koje rade za ovaj telefon) je najtanja.

Uostalom, proceni sam koliko je debela:

1.JPEG
2.JPEG
3.JPEG
4.JPEG
 
Ljudi uzmite Ringke masku za svoj telefon em su lijepe em extra čuvaju telefon bolje nego Spigen. Oduvek sam uzimao Spigen ali u zadnje dve godine samo Ringke.
 
E ovako ekipo. Prezadovoljan sam sa svojim P30 PRO. Ali tradicija mi je takva da menjam telefon dva puta godišnje najviše zbog odnosa novca. Lakše mi je sad da dodam za neki bolji telefon 150 eur npr, nego sledeće godine 300 eur ili više. Zbog takve situacije najviše cu da ganjam nekog dobrog polovnjaka.

Mislio sam na Mate 30 Pro... Ali brate, jeste da ima ubedljivo najaci hardver, ali nema nikakve kamere. Hoću reći malo je napredovao u odnosu na P30 Pro. Jos mu je ta video kamera to jest ultra wide angle mnogo manja nego što je bila na P30 Pro. Jeste da ima bolje detalje i da je noćni mod dobar ali to je to. Nista posebno. Video zapis nisam video da je u opste bolji od Samsung serije. I dalje Huawei pati od neba, face sa dodatkom malo na žuto itd...


Tako da mi je ostalo samo da izaberem Note 10 Plus. Pa me interesuje da li je neko imao iskustva sa oba telefona P30 PRO i Note 10 Plus?
 
[QUOTE=wave;Note 10 plus bolji uredjaj svakako,kompletniji u svakom smislu.Samo ne znam kako mislis da doplatis 150e sa p30 pro na note,bez 300e ne racunaj doplatu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
E ovako ekipo. Prezadovoljan sam sa svojim P30 PRO. Ali tradicija mi je takva da menjam telefon dva puta godišnje najviše zbog odnosa novca. Lakše mi je sad da dodam za neki bolji telefon 150 eur npr, nego sledeće godine 300 eur ili više. Zbog takve situacije najviše cu da ganjam nekog dobrog polovnjaka.


Tako da mi je ostalo samo da izaberem Note 10 Plus. Pa me interesuje da li je neko imao iskustva sa oba telefona P30 PRO i Note 10 Plus?

Nema ništa od toga ovog puta, Huawei cene su otišle skroz dole.. takodje, 2x godišnje po 150EUR se ne isplati ni u ludilu, ako toliko doplacujes svaki put. Nista ne fali P30Pro-u, naročito jer neki posebno bolji telefon i ne postoji.
 
Vidim na slikama da lite ima u zvucniku led notifikaciju. Moze li mi ko reci da li se vidi normalno kad je tel na stolu?

Sent from my E6653 using Tapatalk

Ja od skoro imam p30 lite... Ne bih da sad dajem neku recenziju jer ne bih imao sa cim da ga uporedim osim sa mojim prethodnim telefonom (meizu m2note)... Nisam neko kome trebaju high end telefoni iako mogu da priustim sebi bilo koji od top modela... Koristim telefon dok god mi ispunjava potrebe - kao sto rekoh do skoro sam koristio m2 note...

Pitaj slobodno sta ti treba, ali kao sto rekoh ne mogu da ga poredim sa drugim modelima jer nisam mnogo telefona promenio...

Sto se tice notifikacione led lampice, ima je, ali nije nesto mnogo vidljiva... Evo sad gledam u mraku, telefon na stolu ispred mene i jedva je vidim, ali bas jedva... kada gledas telefon direktno odozgo malo bolje se vidi... Tako da nije upotrebljiva kao na starijim telefonima gde je notifikaciona led svitkala skoro kao blic :) Ovu lampicu do sad koristim tako sto uzmem tel u ruke i da ne bih otkljucavao, pogledam da li svetli lampica... Ne znam da li postoji opcija da se pojaca taj led, nisam googlao...
 
P30 Lite je sasvim dobar telefon. Cak mu je i kamera za dnevne fotke odlicna,trajanje baterije takodje. Jedino mozda nije za gejming neki zbog midrange chipa,ali verujem da i tu moze da se snadje donekle ok sa vecinom previse nezahtevnim.Ako nisi heavy user po pitanju gejminga i nisu ti toliko bitne nocne fotografije, P30 Lite je vrlo dobar izbor po mom misljenju. A i danasnji midrange nisu sto su nekad bili. :)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi.Juce sam uzeo svoj prvi Huawei,P 30.
E sad zanima me da li za slikanje koristite AI, da li slikate u rezoluciji od 40mp ili 10mp ili eventualno koristite neku G-Cam?
Hocu da znam koji je najbolji nacin za pravljenje slika.
 
Nece da moze gcam na kirin.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno