Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

But not yet aproved for installation.
Ja ne čačkam više ništa.
Sam neka se apdejtuje pa kad stigne :)

Sent from my P20 Midnight Blue using Tapatalk
 
Ma to je August Security Patch... Ništa konkretnije.

Sent from my P20 Midnight Blue using Tapatalk
 
Ljudi, da li se ko igrao sa običnim Mate 20 nakon P20 pro, da li ima razlike u kameri, fotkama, low ligtht, bateriji, ili na šta bi trebalo obratiti pažnju*?
 
Moj dobio 149.000. Samsung a50 ima5 vise
Uključis "režim performansi" i pokreneš antutu preko "pomćnika za aplikacije" i dobiješ preko 200k
6e4881d96b2c80112394f769411ffafa.jpg


Poslato sa EML-L09 pomoću Tapatoka
 
Potrosio je 5% baterije tokom testiranja. Verovatno preko update-a degradiraju performanse samog uređaja srazmerno degradiranju baterije da bi ostali na trajanju baterije kao kad je bio nov uredjaj. Ili to radi AI kako su reklamirali i sami, mada u mom slučaju prošle godine u ovo vreme imao sam oko 8 sati SOT-a, sada ako uspem nesto preko 4 ja presrecan.

Poslato sa EML-L09 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ako ti je promobi serviser nosi tamo mob ako imaš naznake burnina na ekranu(a realno moraš da ih imaš posle ovoliko vremena) i dobices i novi ekran i novu bateriju :)

Maltene to svi ljudi rade sa svojim Samsung telefonima

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako ti je promobi serviser nosi tamo mob ako imaš naznake burnina na ekranu(a realno moraš da ih imaš posle ovoliko vremena) i dobices i novi ekran i novu bateriju :)

Maltene to svi ljudi rade sa svojim Samsung telefonima

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Imam običan P20 tako da nemam amoled ekran nego IPS

Poslato sa EML-L09 pomoću Tapatoka
 
Nemam nikakav problem sa ekranom, nego sam objasnjavao da nemam amoled nego IPS ekran koji nije podlozan burn in efektu

Poslato sa EML-L09 pomoću Tapatoka
 
Samo da podelim svoje iskustvo sa ovim 9.1.0.311 apdejtom.
Otkako je "nalego", za nijansu je sve fluidnije ali mi baterija za nijansu kraće traje :(
Nešto poprave, nešto pokvare. Vrag će ga znati.

Sent from my P20 Midnight Blue using Tapatalk
 
Iskreno nisam uopšte obraćao pažnju na bateriju. Generalno baterija na p20 nije u samom vrhu, to se da primetiti, nekih 5 sati sota možda, al od kako se pojavilo brzo punjenje, sam sot i trajanje sa jednim punjenjem, nije više toliko bitno kao ranije. Padne mi na 40%,ubacim nekih pola sata, i ode na 80-90%,tako da, nije strasno..

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Sve to razumem, ali ne razumem da baterija od 3400mAh tako slabo drži :(
 
Sve to razumem, ali ne razumem da baterija od 3400mAh tako slabo drži :(
Kod mene drastično slabija, mada mozda jos nije "nalegao" sistem. Posle jednog dana korišćenja i prethodno potpuno napunjene baterije ona je sada na 30% i jedva nesto preko 2h SOT-a. Užas

Poslato sa EML-L09 pomoću Tapatoka
 
Na P20 Pro drži ekstra.
Uz pojačano korišćenje na P20 izgura dan...

Sent from my P20 Midnight Blue using Tapatalk
 
Da li je rešena sinhronizacija zvuka i slike na instagram story sa 9.1?
Kada se snimi ili upload video koji je duži od 15s, samo prvi story je ok.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Jel ima neko problem sa viber pozivom, tj.konstatnim seckanjem i prekidanjem zvuka? Naime na whatsapu nema problema, al kad razgovaram preko vibera, skoro pa nemoguće. Znaci i mene čuju loše, i ja čujem lose. Ne znam jel ima veze sa telefonom šta, ili je nešto do vibera..

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ko hoce dobru dark temu za P20. Neka skine Dark Emui 9.1 temu. Sve je kao da si uključio dark mode.
 
Kako da updejtujem p20 pro na 9.1. Preko HoSuite mi ne nalazi. Trenutno sam na 9.0.0.286
 
Zato ja ne diram nista od kad je kupljen

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
kod mene se updateovao pre nekih 5 dana... sve radi perfektno. baterija kao i svaki dan... uvece na 50 do 60 %... sve u svemu ja sam prezadovoljan. nikad se nisam ustrucavao da stavim poslednju verziju. ipak je nesto optimizirano... potajno se nadam za taj harmony os da bude uz sledeci update :)

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno