Šta je novo?

Huawei P20, P20 Pro

To je opšte poznato. Mada se taj softverski problem dosta popravlja sa nova primeom.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

Tesko.Custom launcheri a najvise od njih bas Nova pucaju kao ludi na vecini Huawei telefona.
 
Šta znači pucaju? ...Imao sam p10 i mate 10 pro, i nikad nikakav problem sa novom prime

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Pa pukne i prebaci se na stock i onda ne pomaze nista nego brisanje pa ponovo instaliranje dok se opet ne desi.Meni na svakom skoro Huawei /Honoru.
 
Meni na P20pro radi Nova super. Jedino treba paziti da widgetima, na neke oće da pukne.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa pukne i prebaci se na stock i onda ne pomaze nista nego brisanje pa ponovo instaliranje dok se opet ne desi.Meni na svakom skoro Huawei /Honoru.
Evo garantujem da mi se nikada ni sa jednim od pomenutih nije desilo da pukne.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Ovaj lik radi dobre review. Kaže da mu se opasno sviđa p20 pro , čak je sa njim zamenio svoj s9+

[youtube]yIYz9HbzsIw[/youtube]

Izvinjavam se ako je klip već postavljen ;)
 
Šta znači pucaju? ...Imao sam p10 i mate 10 pro, i nikad nikakav problem sa novom prime

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Ajde samo jesno pitanje,razmisljam da probam pixel 2 xl ,kakav je displej u odnosu na samsunga,jel mnogo losiji,izvinite na off-u
 
imam ponudu za mate 10 za 590e da prodam, rekose gore ni za 500e ne moze :) nego ovi iz mts su bas bezobrazni. kad se p20 pojavio sa poklon mate 10 lite u 9 ujutru apliciram i ne dobijem. Juce apliciram za p20 pro sa poklon satom, sad ni to nemaju.....
 
Sve te fore sa "ogranicenom kolicinom" kod nasih smatrajte da su samo za rodbinu.
Ako hocete da rizikujete, porucite online, pa ako ne dobijete, vratite u roku od 14 dana prosto. Ili uopste ne potpisete ugovor, ne znam kako ide da li odmah salju i telefone..
 
za prvu varijantu su me zvali i rekli da nisam usao u prvih 50. Kaze, ok, a zasto stoji na sajtu da dajete poklone i dalje ako ste vec izvukli dobitnike? Naravno azuriranje itd... Tako i sad za smar watch, stajalo je na sajtu da ide kao poklon, a nemaju ga... Popodne su me opet zvali i rekli da su svi p20 pro i p20 prodati i sklonjeni sa sajta. Danas evo ih opet na sajtu... Sta li rade pitaj Boga, pa mi nude sad 4 meseca gratis da ne placam racune...
 
za prvu varijantu su me zvali i rekli da nisam usao u prvih 50. Kaze, ok, a zasto stoji na sajtu da dajete poklone i dalje ako ste vec izvukli dobitnike? Naravno azuriranje itd... Tako i sad za smar watch, stajalo je na sajtu da ide kao poklon, a nemaju ga... Popodne su me opet zvali i rekli da su svi p20 pro i p20 prodati i sklonjeni sa sajta. Danas evo ih opet na sajtu... Sta li rade pitaj Boga, pa mi nude sad 4 meseca gratis da ne placam racune...

Na koju foru ti nude da ne placas racune 4 meseca?
 
imam ponudu za mate 10 za 590e da prodam, rekose gore ni za 500e ne moze :) nego ovi iz mts su bas bezobrazni. kad se p20 pojavio sa poklon mate 10 lite u 9 ujutru apliciram i ne dobijem. Juce apliciram za p20 pro sa poklon satom, sad ni to nemaju.....
Prodaj za 590 odma i ljubi tog što ti da pare!

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Koja *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* daje 590e za mate 10.. lele

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
jos sam na stad by-ju, nemam sta bolje da kupim za te pare a da ima nasu garanciju... za popust zovete 733, kazete da bi produzili ugovor i da zelite benefite. ako je ug na 2god onda ide 2m gratis, ako je na 3god onda 3-4m gratis.
 
da li ima neko ovde ko bi prodao P20? obzirom da suboticani traze oko 570 ne znam zasto je cudno da neko za domaci da 590...
 
Gde si ti video da mts daje poklon sat uz p20 pro

Poslato sa MHA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
bilo je prekljuce ceo dan, juce ujutru i onda su sklonili, a kad sam ih zvao danas rekli su 4 dana je stajala ponuda sa satom i da ako hocu mogu nalog da proslede da mi se posalje sa satom ali ne garantuju da cu ga dobiti... Kao u Bangladesu :)
 
Moj kolega je prekjuče otišao do poslovnice i aplicirao za P20 pro i poklon sat. Takođe rekli su mu da stize i u onoj boji twin light. Videćemo šta će biti na kraju.
 
Meni je ova P20 pro isto kao i svi ostali Huawei, nista posebno. Prosjecan mob sa prevelikom cijenom. Izlozbeni koji sam imao priliku pogledati nije radio bas glatko, trzav i dosta spor.
 
Svi su trzavi dok se ne sredi kroz par dana. Ja sam prva 2 dana hteo Mate da polomim koliko je stucao. Sada, baterija 2-3 dana, radi fantasticno, nema laga, nema trzanja sem u njihovoj galeriji ali to sam i na p10 imao pa sam presao na google app i radi super.
 
Svi su trzavi dok se ne sredi kroz par dana. Ja sam prva 2 dana hteo Mate da polomim koliko je stucao. Sada, baterija 2-3 dana, radi fantasticno, nema laga, nema trzanja sem u njihovoj galeriji ali to sam i na p10 imao pa sam presao na google app i radi super.
Da se nadovezem na tvoj post. Dobar deo vas je verovatno video moje postove u kojima sam pljuvao p20... I mogu vam reci da je Nikola u pravu. Ne znam sta je bio problem ali evo nakon tog bezveze pocetka, bagovanja u vise apk fluidnost telefona se drasticno popravila. Ne znam zasto je to tako ali cinjenica je da vise nemam problema cak ni sa fb aplikacijom koja lose radi na velikom broju uredjaja...iz dana u dan sve sam zadovoljniji...inace uradio sam pedesetak slika fotografisanih ovim telefonom i fenomenalne su... Cak lik u fotoradnji nije verovao da je slikano telefonom...slike na 20mp po danu perfekcija... Za noc koristite manju rezoluciju, nocni mod nije los, ponekad uništi fotografiju a u vecem broju slucajeva odradi fenomenalan posao...cini mi se da je kod pro varijante AI mnogo agresivniji i da su boje nerealne, na p20 to nije toliko izrazeno...

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:

Meni se cini da je naglasena zuta boja,mozdda i gresim..A reci mi kakav je to fenomen oko startnog koriscenja P20 telefona i iz lose faze prelazi u dobru?Kao onaj fazon kad auto nece da upali pa ga na gurku palis i posle vozis..Nije prvi put da se srecem sa ovakvim komentarima da se posle nekog vremena telefon preporodio,da bolje radi nego prvih dana,ne baguje,itd..
 
Meni se cini da je naglasena zuta boja,mozdda i gresim..A reci mi kakav je to fenomen oko startnog koriscenja P20 telefona i iz lose faze prelazi u dobru?Kao onaj fazon kad auto nece da upali pa ga na gurku palis i posle vozis..Nije prvi put da se srecem sa ovakvim komentarima da se posle nekog vremena telefon preporodio,da bolje radi nego prvih dana,ne baguje,itd..
Ne mogu da ti objasnim jer ne znam ni sam, sve ono sto je bagovalo prvih nedelju dana sada ne baguje...

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno